Glavni meni

Subota 22-3-2014 Manijaèki ro¹tilj!

Započeo Hohštapler, 17 Mart, 2014, 12:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

El Jefe

Dacu ti krug,na novom biciklu,od starog nista nije ostalo.Pa da obnovis gradivo
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

;D :-*

Kupio posle 100 godina ok bajk, ali ne smem da ga izvadim iz podruma, il' æu njega da sjebem il' mene...;D

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Slaninar

Citat: El Jefe poslato 24 Mart, 2014, 23:54
Daj ga Slaninici da ga overi

Mo¾e - bajseve, kola, motore - ako ne¹to mo¾e da crkne, cræi æe kad ja sednem.  :)    Koji pre¾ivi samo lupim peèat:

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic


abarth_maniac

Ja mislim da sam bicikli odavno zaboravio da vozim, sto toplo preporucujem i vama koji sa istih padate cesce od kise u vojvodini! :D :D :D
Samo o¹tro i pun gas!!!!!!

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 25 Mart, 2014, 00:03
Jo¹ nisi pogledao poruke...:o :P :-*

Bio sam siguran da sam poslao ono "po¹alji odgovor". Video poruku. Odgovorio. Opet.  :)

Citat: abarth_maniac poslato 25 Mart, 2014, 00:13
Ja mislim da sam bicikli odavno zaboravio da vozim, sto toplo preporucujem i vama koji sa istih padate cesce od kise u vojvodini! :D :D :D

Meni je bajs prva ljubav - motor tek posle ide. ©to govore i godi¹nje kilometra¾e na istima, kao i broj.  :)    
Bajs pru¾a posebnu dra¾ - oseti¹ taèno konture predela kroz koje putuje¹. Svaka, èak i blaga uzbrdica je lep napor, posle kog dolazi radost i prelep oseæaj brzine na bajsu bez amorta nizbrdo, uz laðenje znojavih jaja na nizbrdici (koleginice æe mi morati verovati na reè koji je to merak   :)  ).


Voodoo Popeye - Otmicar (protivu oruzja) + TEKST PESME ( SERBIAN RAP OLD SCHOOL )
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin


Ja bi vozio bajs samo na nizbrdici. Probao sam uzbrdo i nije mi se ba¹ svidelo.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dusankobgd

Kad mi dosao kum sa novog beograda na brdoviti vozdovac kaze jbt al je tebi bilo dosadno kao malom, kad si terao bajs nikad nisi pedalao, nizbrdo se spustas a uzbrdo guras...

Lazic

To dok nema¹ kondiciju, posle pedala¹ iz inata jer te mrzi da gura¹...:D

Kalesin

E Lazicu, sve je to lepo vama u Vojvodini, sve ravno....meni moj braca dragi odlucio da pokloni bicikl (Wheeler) koji je cuvao mazio i pazio kao malu bebu, ali tada je ziveo u Sumicama, ja se napravim pametna i odem tamo autobusom isti dan ( cisto da se ne predomisli)..tetka me gleda kao da sam trece svetsko cudo kad sedoh na bajs i rekoh odoh ja..pita ona a kako ces bajs u autobus...rekoh koji autobus...idem ja lepo njime kuci.. i zapnem ko sivonja.. kad se priblizih mome brdu ( bezanijska kosa) i kretoh onom uzbrdicom posle tosinog bunara zeludac mi na nos izadje...kad sam se uspela nekako na vrh iz cistog inata nisam htela stati sve do kuce...imadoh vise srece nego pameti, ne zakaci me nijedna budala, mada su mi, ja bih rekla sve po spisku na brdu.. sreca neki nesrecnik L se ucio da pod rucnom krece pa su svi presli u drugu traku...
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Lazic

#351
Kojim nama u Vojvodini, ja odrastao na Konjarniku, mislim da nema brdovitijeg kraja u okolini...:o Najdu¾a ravnica je bila moja ulica gde sam uèio da vozim pre ravno 34 godine, cirka 300 metara...;D

edit:
E ima da izvadim biciklu iz podruma, iz inata...;D

Kalesin

 [facepalm] Auuuu sto se zajebah.... pa za tebe ja sam u Vojvodini  ;D ..hahahaha pa naravno da ce da je vadis...sta radi u podrumu sa mishevima, ce ti gume pojedu :) :) :P
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Lazic


Nensy_90

Ko nece taj nadje razlog,ko hoce taj nadje nacin....

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

castor

It's the ride that matters, not the bike…

Jecko


eclipse4

uffe zbog foruma si poceo i katanu da nosis sa sobom ;) ;) ;)

UFF

jbg ne mogu se odbranim  [panic]

sve same pohotnice  [rofl]