Glavni meni

Subota 22-3-2014 Manijaèki ro¹tilj!

Započeo Hohštapler, 17 Mart, 2014, 12:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: Laziæ poslato 24 Mart, 2014, 01:25
Ovu sliku slobodno nazovite pijani i navareni idiJot u akciji, koji Nije uspeo da upadne u bunar...:o [facepalm] [rofl] [rofl] [rof

Stari¹! Da si u najboljim godinama upao bi sigurno ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Meni samo ¾ao ¹to nisam uzeo broj od Laziæa.     :-*

  ;D


Ka¾e ¾ena da ne zna nikog ko toliko pada, ¹to sa motora, ¹to sa bicikla.  Ali juèe pita: jesam zvao majstora, kad æe biti gotov motor?     [andjeo]  [srce]

Motor nisam stigao videti uop¹te. Juèe gu¾va ceo dan, danas isto ne sti¾em, tako da æu tek sutra videti taèno ¹ta je.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

Citat: Slaninar poslato 24 Mart, 2014, 12:36Ali juèe pita: jesam zvao majstora, kad æe biti gotov motor?     [andjeo]  [srce]


..pa ta tebe stvarno voli.
Èim ona brine da ti bude¹ sreæan - to je to. ;D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic


El Jefe

Citat: Slaninar poslato 24 Mart, 2014, 12:36
Meni samo ¾ao ¹to nisam uzeo broj od Laziæa.     :-*

  ;D


Ka¾e ¾ena da ne zna nikog ko toliko pada, ¹to sa motora, ¹to sa bicikla.  Ali juèe pita: jesam zvao majstora, kad æe biti gotov motor?     [andjeo]  [srce]

Motor nisam stigao videti uop¹te. Juèe gu¾va ceo dan, danas isto ne sti¾em, tako da æu tek sutra videti taèno ¹ta je.

Zna se ko drzi rekord po pitanju padova sa bicikla u NS.Moja malenkost drzi neoboren rekord od 2007.Tri puta me udario automobil + dva teza pada
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Ako nesto znaci za dva dana me je lupio isti automobil dva puta.Crni golf BG tablica
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Citat: El Jefe poslato 24 Mart, 2014, 18:30
Ako nesto znaci za dva dana me je lupio isti automobil dva puta.Crni golf BG tablica

Da li si svestan koliko je mala verovatnoæa za tako ne¹to...??? :o Da mi nisi mo¾da neki naopaki roðak...? ;D

Slaninar

Mene su kupili kolima 2007, pa 2010, 2011 i 2012.  Sve na biciklu. Svaki put drugaèija situacija. Svaki put na biciklistièkoj, ili na mestu gde bici staza prelazi preko kolovoza - uvek na moje zeleno. Zakljuèak: putem, pun gas, uvek kroz crveno (ali da se gleda).  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Pazi, ako si svaki put dobio pare od osiguranja, ¹ta te briga...;D

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 24 Mart, 2014, 23:32
Pazi, ako si svaki put dobio pare od osiguranja, ¹ta te briga...;D

Svaki put normalni ljudi & sirotinja. Samo platili popravku bajsa i æao-æao. Jebe¹ takvu zaradu!

Ali dobro padam, a jednom sam bio i u full moto opremi (duga prièa :)  ), tako da nikad ni¹ta, sem koja masnica & ogrebotina.   
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

I to je ne¹to...:-*

nego jel gleda¹ ti poruke...? :P

edit:
u ful moto opremi na bicilku...??? :o  [rofl] [rofl] [rofl]

El Jefe

Citat: Laziæ poslato 24 Mart, 2014, 23:11
Citat: El Jefe poslato 24 Mart, 2014, 18:30
Ako nesto znaci za dva dana me je lupio isti automobil dva puta.Crni golf BG tablica

Da li si svestan koliko je mala verovatnoæa za tako ne¹to...??? :o Da mi nisi mo¾da neki naopaki roðak...? ;D
Dve nedelje posle toga-crveni Yugo,ulazak na strand,zakacio me branikom i svukao mi gumu sa bandasa
Друштво за заштиту од животиња

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 24 Mart, 2014, 23:34
I to je ne¹to...:-*

nego jel gleda¹ ti poruke...? :P

Èek da proèitam....

"Kada na te' pomislim, gaæe mi omale!"    :o


[rofl]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: El Jefe poslato 24 Mart, 2014, 23:35
Citat: Laziæ poslato 24 Mart, 2014, 23:11
Citat: El Jefe poslato 24 Mart, 2014, 18:30
Ako nesto znaci za dva dana me je lupio isti automobil dva puta.Crni golf BG tablica

Da li si svestan koliko je mala verovatnoæa za tako ne¹to...??? :o Da mi nisi mo¾da neki naopaki roðak...? ;D
Dve nedelje posle toga-crveni Yugo,ulazak na strand,zakacio me branikom i svukao mi gumu sa bandasa
Znam, trebaju nam sirene na biciklima...;D

El Jefe

Nije mi trebala sirena,vec sam lezao na putu :-[
Друштво за заштиту од животиња

Lazic


UFF

buni se sto ne stavi cenu na svom oglasu pa mu on zavrsi u poklanjam
i posle ce da ispadne da imam nesto protiv coveka

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 24 Mart, 2014, 23:34
edit:
u ful moto opremi na bicilku...??? :o  [rofl] [rofl] [rofl]

Bezbednost na prvom mestu!   :)

Gara¾a mi je bila na km i kusur od stana - dok sam ¾iveo u NS. Onda lepo na bajs, pa do gara¾e, tamo u opremu i na motor. E, po¹to sam prva dva motora uzimao sa drugarom po pola, onda smo se par puta zajebali s kljuèevima, tako da sam jednom prilikom ostavio motor ispred gara¾e, pa seo na bajs sa sve opremom & kacigom. Po pljusku. MALO je reæi da su ljudi èudno gledali.

Ovo kad me je auto pokupio je bila light varijanta - kaciga ostala u koferu. Samo ja¹a i pantalone.  :)   A bio ba¹ lep salto - udario èovek zadnji deo bajsa, leteli smo i bajs i ja. Krstio se kad je video da sam odmah skoèio. Deca mala u kolima. Ja se smejem, kao sve cool - tata i ja se tako igramo. Bio normalan lik. NIJE ME VIDEO.  Ka¾e: "koliko sam imao sreæe da udarim èoveka koji dobro pada i nosi svu za¹titnu opremu na BICIKLU!"  :D
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

El Jefe

Napravio elegantan salto ali bez opreme.Dotrcala neka deca i pitala-Ciko sta ti je?I odgovor-sad mi nije nista :-[
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

sve go ludak...;D Poslednji put bureèio sa bicikla '93-æe godine...;D