Glavni meni

Derbi GP1 revolution

Započeo jocale, 17 Mart, 2014, 08:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

koliko se secam tad je derby ubacivao lc piaggio agregat...identican sa onim u runneru, zipu lc, stalkeru lc i ostalim piaggio skuterima.....u zavisnosti sta hoces moze da se stavi kit od 100 do 1000 evra....nikako ne pokusavaj polovicna resenja, tipa samo termo grupa.....racunaj sa tim da ce ugradnja kita da ti podigne potrosnju i to ozbiljno a dobices u zavisnosti od ulaganja....
zip 50 nasviran dere r1 na drag trci....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

krsta63

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 Mart, 2016, 14:28
.....racunaj sa tim da ce ugradnja kita da ti podigne potrosnju i to ozbiljno ....
Pa i ne mora, Imao sam horizontalni MInareli, na njemu stavljen Top Performance sa 47,4mm i 19mm karbom. Znaci ne racing sa vristanjem i polaskom tek na 6000 obrtaja, nego meka varijanta..obrtni moment. Nista nije podigo potrosnju, ostao je na 5 litra a vukao kao lokomotiva (isao je 90 sa jednom, dve, tri osobe).

ЯЭВОЛУТИОН

5 litara na tom motoru je optimisticko vidjenje stvari....moj zip na fabrici trosio 7 litara u rezimu lake rolnice i pun gas.....karb 14mm
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Glava Dole

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 Mart, 2016, 14:28
koliko se secam tad je derby ubacivao lc piaggio agregat...identican sa onim u runneru, zipu lc, stalkeru lc i ostalim piaggio skuterima.....u zavisnosti sta hoces moze da se stavi kit od 100 do 1000 evra....nikako ne pokusavaj polovicna resenja, tipa samo termo grupa.....racunaj sa tim da ce ugradnja kita da ti podigne potrosnju i to ozbiljno a dobices u zavisnosti od ulaganja....
zip 50 nasviran dere r1 na drag trci....

! No longer available

Kako je isao moj(kasnije jos i bolje, drugi auspuh i dodatno odradjeni kanali ali to nisam snimao jbg), i to je neki midrace setup... zamisli tek neki bicilindrico sa dva high end cilindra i sta jos ide uz to  [balavi]

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

nokiom 5228, davno je to bilo... tunirao sam i pre nego sto sam dobio PSP a dobio sam odmah sa 14god :D