Glavni meni

Regler

Započeo yamahaarsa, 12 Mart, 2014, 16:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

yamahaarsa

Traba mi regler za yamahu fz1 2007 godiste 1000 kubika

ЯЭВОЛУТИОН

taj regler nema obicaj dumre....mosfet....jesi siguran da nisu namotaji
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

revolucijo ... nema obichaj ali i mos-fet ume da zveketne ...
moje iskustvo na raznim pojachivachima ... :) naravno
moguce da totaln greshim ... mozda mu se fizichki oshtetio
ili meni mehanichki udarac ... mada moze je zalivan pa ono
ko zna ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

u odnosu na kasican regler 1:1000
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

yamahaarsa

Znate koji problem imam pali mi se lampica check engine i kad se upali motor nece dobro da vuce i na leru se ugasi i nemogu vise da ga upalim dok ne napunim akumulator i kupio sam nov akumulator kad napunim akumulator ne pali se jedan nad drugi dan odma se upali ili povezem na kablove i kad povezem ona se ugasi kad maknem kablove ona se upali

Conti-Moto

Novo !!!
Conti ROAD !!

yamahaarsa

To je do reglera jel tako

ЯЭВОЛУТИОН

moz da bude ali ne mora da znaci.....da je do reglera on bi ti posle prvog sata ispraznio akumulator....ako se vozis dan ili dva pa tek onda napravi problem, pre ce biti da je do namotaja....idi kos nekog elektricara da ti izmeri namotaje.....na 5000 obrtaja na fazama treba da imas 40 plus volti naizmenicne struje....i ne sme da bude u vezi sa masom....u pitanju je trofazni alternator sa permanenetnim magnetom vezan u zvezdu,,,,,
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hurricane

..takodje i ocima pregledaj instalacije od reglera, nekih 7  - 8 kablova i njihove konektore, hoce da nagore...
ako je sve u redu, onda unimer u ruke i izmeri struje sa svih komponenti napajanja, nije tesko...