Glavni meni

Yamaha BT 1100 Bulldog

Započeo cvele, 12 Mart, 2014, 11:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

cvele





  Imam u ponudi ovaj motor. Dobio sam par informacija od prijatelja iz USA. Posto trenutno zivim ovde, interesuju me strucna misljena ( ne laprdanja, i ona tipa citao sam na netu, ima je moj drug) u vezi ovog motora. Tipa, kakav je za voznju, upravljivost, kocnice, stabilnost, interval i dostupnost delova za servis, potencijalna mana ili mane. Misljenje, savet sa strucnog i tehnickog aspekta.  Da li slucajno ima neko da ga bolje pogledam. Hvala.




http://www.motorcyclespecs.co.za/Gallery%20C/Yamaha%20BT%201100%20Bulldog%2004.jpg







DebeliZmaj

cvele zavidim ti ...
nemam mishljenje o tom motoru osim da ga
zelim :)
uzdravlje
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

CBRR1

Imam jedan problem u glavi meni je jebeno svaki motor prelep i vrh nebitno od marke i modela istog...

Ivan1979

Citat: CBRR1 poslato 12 Mart, 2014, 11:49
Imam jedan problem u glavi meni je jebeno svaki motor prelep i vrh nebitno od marke i modela istog...
[thumb_up]


sibin

cisto laicki gledano lep je i verujem odlican za voznju :D

CBRR1

Citat: sibin poslato 12 Mart, 2014, 12:39
cisto laicki gledano lep je i verujem odlican za voznju :D




Ti nisi merodavan ti vozis dukatija koji se obraduje kad me vidi i kad ga zavrnem do kraja...letimooooo...:) :)

sibin

i sta je sad pisac hteo da kazem nije mi jasno.

CBRR1


sibin

da je meni tvoj mozak na jedno nedelju dana da se odmorim malo :P

abarth

Probao buldoga, ima snage taènije obrtnog momenta, jako èupa iz malih obrtaja. Udobno se sedi. Te¾ak je i jako neupravljiv, kao da ima¹ suvozaèa sa bojlerom na leðima. Inaèe jako lepo izgleda u¾ivo i ima lepe detalje kao npr. 4klipne èeljusti od R1, lepu tablu  sa malom obrtaljkom unutar brzinomera. Ovaj je imao neke auspuhe pa se dobro i glasno èuo. Motor za nekog ko voli ne¹to izmeðu èoperice i nakeda...

CBRR1

Citat: sibin poslato 12 Mart, 2014, 21:04
da je meni tvoj mozak na jedno nedelju dana da se odmorim malo :P


Tacno je da ti fali mozga slazem se sa tobom...

CBRR1


monsterbnt

Dvoje su se tako smuvali..... ©æizaL
Smrt SVIMA!!!!