Glavni meni

Koji SUV kupiti?

Započeo UFF, 12 Mart, 2014, 03:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

aæimo

Jel to iskustvo govori iz tebe kepo?

Lazic

Imao je Kepo neku Vitaru... ;D

mali_zmaj

Citat: mali_zmaj poslato 31 Mart, 2017, 19:59
Ajd pomazite ne mogu da nadjem temu za provjeravanje istorije auta,sa linkovima...,gledat cu neko auto sutra,pa da mu vidim istoriju..,iz Dojclanda!! Sta se treba uzeti,broj sasije i motora,ili jos nesto!?

jebete me,jel moguce da niko nema nikakv link?? nasao sam nekih auta iz Slovenije..
jin-jang


DebeliZmaj

Citat: mali_zmaj poslato 02 April, 2017, 23:28
Citat: mali_zmaj poslato 31 Mart, 2017, 19:59
Ajd pomazite ne mogu da nadjem temu za provjeravanje istorije auta,sa linkovima...,gledat cu neko auto sutra,pa da mu vidim istoriju..,iz Dojclanda!! Sta se treba uzeti,broj sasije i motora,ili jos nesto!?

jebete me,jel moguce da niko nema nikakv link?? nasao sam nekih auta iz Slovenije..

cudi mi da nje u NDH... ipak oni su ti scru mili ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

sremac

budala na leru, mudonja u kontra smeru

mali_zmaj

Misko Kolo
ukucao broj,nasao je ,ali se mora kupiti izvjestaj..,kad legne plata,na ovom jednom nije je ni nasao....
jin-jang

mi¹ko_kolo

Kucaj u pretra¾ivaèu "VIN decoder europe" jer mo¾e da se desi da ti je dao i neki amerièki sajt. Naæi æe¹ sigurno negde. Budi uporan i ne plaæaj nikad! Zvuèi poznato?! ;D

Lazic

Vuèiæ i reklame na televizijama...?

mi¹ko_kolo

Ja pomislio kad tra¾i¹ pièke.  ;D

bigbad86

Moram da slikam komsijin SUV koji je parkiran blizu kuce, san snova. Samo da se setim...

Lazic

Citat: mi¹ko_kolo poslato 04 April, 2017, 13:33
Ja pomislio kad tra¾i¹ pièke.  ;D
Nije mi palo na pamet... ;D Onaj proliv jeste... Ne¹to nije u redu samnom... ;D Inaèe za onoga ¹to mi je dao minus, peder stvarno nije platio nijednu reklamu, samo na ucene... Èuvao je bud¾et... ;D ;D ;D

mi¹ko_kolo

Dao sam ti krs', da poni¹timo.

Lazic

Hvala, al' ne smeta zaista. :-* Smeta neobave¹tenost...


UFF

iako sam ljubitelj bmw-a ceo svoj zivot ovaj x3 mi je ruzan (mislim da ga namerno tako prave da ne ugrozi velikog batu x5) i smesan u poredjenju sa grand vitarom, x5 bi mozda i mogao da se poredi vizuelno ali i on je smesan kad su u pitanju terenske sposobnosti

Lazic

Ti bi da stisne¹ i da prdne¹... :) Da nije preskup, da je dobar za asfalt, da je dobar za off, da ne tro¹i previ¹e, da nije prespor, da nije ru¾an, da enterijer nije rustièan...

UFF

#1437
da! moras naci kompromis a opet da ti se svidi, isto je i sa motorima i sa zenama zar ne?
i sve to (bar za mene) je grand vitara 2006 ili pozeljno mladje
realno komforan i moderan iznutra (keyless go npr to sigurno nije srednji vek kao kod nekih dobrih terenaca), kozna sedista, ima redukciju i zakljucavanje diferncijala za off a nije je dizjanirao neki gay i ne izgleda kao putnicki auto vec kao pravi suv tj meni lici na range rover, a on mi je  :drka:
mozda zbog onih proreza na prednjim krilima ne znam ali svidja mi se sto je jednostavan i kockast a opet ne previse kao usrana G klasa iz proslog stoleca jer su joj krajevi zaobljeni

bilo kako bilo dobro je sto sam konacno doneo definitivnu i pravu odluku, sad ostaje jos samo da se pronadje pravi primerak, a meni se ne zuri, nije da mi je neophodan ili da cu dumrem bez njega

Lazic

Realno si u pravu, osim nje samo bi Range Rover imao smisla... Da nije preskup... :D

Andreja

Citat: UFF poslato 05 April, 2017, 00:40
iako sam ljubitelj bmw-a ceo svoj zivot ovaj x3 mi je ruzan

Iako sam ljubitelj BMW-a ceo svoj ¾ivot, nisi u pravu. Nije ru¾an nego odvratan za sve pare :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D