Glavni meni

Koji SUV kupiti?

Započeo UFF, 12 Mart, 2014, 03:30

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

...¹ta li æe danas da bude aktuelno, ba¹ me ¾ivo zanima...  [watching]

malo toga nam je ostalo...  ;D


UFF

danas stigla registracija, vozim se, jebe mi se bas, pa kad prodam onda cemo videti

http://s29.postimg.org/s042f59hz/IMG_0532.jpg

nemke

Fiat ar55. 1960 godiste, vozim ga po selu vec 10 godina, nikada me nije ostavio na putu. 20 km do asfalta kroz sumu i kamenolom, sneg preko haube. Bilo je i situacija da sam izvlacio sa kampom lade nive i traktore. A vuce i prikolicu sa 5 metara drva bez problema. Od dodatne opreme ima kurblu;D

goranvojska

Citat: nemke poslato 03 Decembar, 2014, 12:10
Fiat ar55. 1960 godiste, vozim ga po selu vec 10 godina, nikada me nije ostavio na putu. 20 km do asfalta kroz sumu i kamenolom, sneg preko haube. Bilo je i situacija da sam izvlacio sa kampom lade nive i traktore. A vuce i prikolicu sa 5 metara drva bez problema. Od dodatne opreme ima kurblu;D
daj slike ljute masine.

brana

#384
ja bi pre da vidim snimak kako gura taj sneg  [rofl]
mislio sam da samo lade nive imaju sposobnost da guraju smetove od 2m sa celavim gumama i to na uzbrdici vecoj od 45 stepeni  [prebicute]

@uff

ako razmisljas da kupis stranca bolje onda uzmi cirokija kockicu ili starog granda benzinca na nase table. ako te zaustavi milicija bar neces imati carinski prekrsaj i oduzimanje vozila. i jednog i drugog imas s vremena na vreme za 1000e. ako neki auto mozes da nabudzis za smesne pare da izgleda extra to je kockica. imas klimu, kozu, servo i el. podizace u svakom.

UFF


brana

ovog granda ne bi uzeo. ima gume za blato koje su za sneg jako lose. u dosta je limarijski losem stanju i desnjak je. za 200e vise si imao ok granda, doduse 5.7, teretno sa ok gumama alli na nasim tablama.
ciroki je sa druge strane novija generacija i xj-a. ima malo vise nepotrebne elektronike. cena je ok ako je auto ispravan. auto je dosta nizak. prednji deo mozes podici podloskama, dok zadnji ako na usicama ima mesta moze tako da se digne. treba ga videti i probati pogone i pogledati kakvi su nosaci motora. oni najcesce stradaju kod 4.0.
bez majstora ne savetujem da kupis ijednog jeepa jer popravka moze da te kosta mnogo vise nego auto

Kanarinac

Coveku treba dzip da se izvuce sa placa, koliko sam skapirao ne planira da ide na neki hard off road. Sta ce mu podizanje i budzenje?Bilo koji 4x4 mu zavrsava posao

mrle

Citat: Kanarinac poslato 04 Decembar, 2014, 15:56
Coveku treba dzip da se izvuce sa placa, koliko sam skapirao ne planira da ide na neki hard off road. Sta ce mu podizanje i budzenje?Bilo koji 4x4 mu zavrsava posao
uffe, a da ti naspe¹ taj deo puta, betonira¹? I ne treba ti d¾ip. Zimi pospe¹ so i rizlu...

bucko

Citat: mrle poslato 04 Decembar, 2014, 16:02
Citat: Kanarinac poslato 04 Decembar, 2014, 15:56
Coveku treba dzip da se izvuce sa placa, koliko sam skapirao ne planira da ide na neki hard off road. Sta ce mu podizanje i budzenje?Bilo koji 4x4 mu zavrsava posao
uffe, a da ti naspe¹ taj deo puta, betonira¹? I ne treba ti d¾ip. Zimi pospe¹ so i rizlu...
Ima nesto bolje

http://www.rovex.rs/zastita/zastita.html

zVuk

uffe ako ti je samo do placa, onda ti i ne treba nikakav SUV jer snega u beogradu ima maksimum 7 dana godisnje, a i koj' ces kurac na placu kad je sneg..?? osim ako nemas jos neki plac negde dalje....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

DaChaS

zato sto je rekao da planira da se preseli tamo ne pratis na casu :D


UFF

Citat: mrle poslato 04 Decembar, 2014, 16:02
Citat: Kanarinac poslato 04 Decembar, 2014, 15:56
Coveku treba dzip da se izvuce sa placa, koliko sam skapirao ne planira da ide na neki hard off road. Sta ce mu podizanje i budzenje?Bilo koji 4x4 mu zavrsava posao
uffe, a da ti naspe¹ taj deo puta, betonira¹? I ne treba ti d¾ip. Zimi pospe¹ so i rizlu...

nije samo zbog toga jbg, karavane ne volim a sigurno cu trebati da teglim sve i svasta do placa i trebace mi malo vise prostora pozadi nego sto ima bmw (ona fora sa strancem je zajebancija moracu sa njim i po gradu) ovaj buckov fiat je resenje :D
nasipali su vise puta ali tuda prodje sleper i sve sjebe pa ostane blato i bare posle a betoniranje se plasim da bi previse kostalo


Citat: zVuk poslato 04 Decembar, 2014, 16:10
uffe ako ti je samo do placa, onda ti i ne treba nikakav SUV jer snega u beogradu ima maksimum 7 dana godisnje, a i koj' ces kurac na placu kad je sneg..?? osim ako nemas jos neki plac negde dalje....

pa na to sam vec odgovorio, nece to da bude samo plac... da sam hteo samo plac ne bi ga toliko placao nit kupovao 1.5km od jurija gagarina

Ivan1979

A jel si razmisljao o xdrive bembari?


[facepalm]  kad mi mozak brzi od ociju ,,, 

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

zVuk

Citat: DaChaS poslato 04 Decembar, 2014, 16:14
zato sto je rekao da planira da se preseli tamo ne pratis na casu :D
Citat: UFF poslato 04 Decembar, 2014, 16:15


pa na to sam vec odgovorio, nece to da bude samo plac... da sam hteo samo plac ne bi ga toliko placao nit kupovao 1.5km od jurija gagarina


...ja s' izvinjavam....odo' u cosak da se stidim...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

UFF

ne u cosak vec na plac na  [cheers] i rostilj  :-*

aj nadjite nekog ko hoce da menja 4 Qrave ili traktor za bmw :D

Kengur

Jel si plac na 1.5km kupio kao mini jezero ili... ? :P

UFF

nemas pojma to je bazen