Glavni meni

Koji SUV kupiti?

Započeo UFF, 12 Mart, 2014, 03:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

ta tema definitivno nije proritet admina, verovatno neko greskom zalepio, resena i ona i jos neke koje su tu stajale

a onom kome se ne svidja forum bez reklame i cenzure koji je podredjen prioritetima admina nek ide na forum sa cenzurom bez prava glasa gde ce da placa oglase i gleda banere

Lazic

Citat: perlx poslato 24 April, 2014, 18:02
Citat: Ga¹par poslato 24 April, 2014, 10:40
Jedno pitanje - Za¹to je na moto forumu zalepljena tema - Koji SUV kupiti? [wtf]
Forum je podredjen prioritetima admina.
Ultra  [gej]

[rofl] [rofl] [rofl]

mareskin

Citat: UFF poslato 24 April, 2014, 18:49
ta tema definitivno nije proritet admina, verovatno neko greskom zalepio, resena i ona i jos neke koje su tu stajale

a onom kome se ne svidja forum bez reklame i cenzure koji je podredjen prioritetima admina nek ide na forum sa cenzurom bez prava glasa gde ce da placa oglase i gleda banere

Daj neki link ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF


Hattrick

Citat: UFF poslato 12 Mart, 2014, 13:53
kad sam kupovao pistolj trazio sam desert eagle i kad sam saznao da polovni kostaju 2.500eur...

Ja trazio novog iskljucivo u .50AE kalibru, nasao jedan u 357 i par komada u 44 mag, jedva nasao kombinaciju za novog, izlazi debelo preko 3.000€ i cekanje od bar godinu dana.
Uzeo CZ99 IPSC, rasklimao ga skroz u Partizanu u dve godine, i sada jurim CZ 75 SP01 Shadow, 800€ nov u kutiji, najbolji odnos cena/kvaliet koji postoji.
A Desert, dobar za fijoku, nedosanjani san, ali ipak 3K€ je previse.

UFF

Posto necu da vozim lubenice na pijacu niti da idem na tezak offroad a volim da mi je dok se vozim komforno i prijatno i na oko i na dodir zakljucio sam da mi je pametnije da uzmem nesto mladje i manje, em ce manje da trosi, em moze da bude 2.0 pa da me ne deru po usima za registraciju
za sad mi se svidja  Land Rover Freelander
Ima neko iskustva sa njim?
Kakav je sto se tice odrzavanja?
http://www.polovniautomobili.com/oglas5437970/land_rover_freelander_20td4_koza_automati/

MIGE

vidim,resio si da se vencas  :D

mazzi

Ima ga Misa pa ga zovi da pitas ... Puno trosi ali zato ide sporo ;)

UFF

Citat: MIGE poslato 27 Novembar, 2014, 16:07
vidim,resio si da se vencas  :D

[rofl]  stooo?
pa 2.0 dizel jbt to se sigurno prodaje pre nego nesto jace

Citat: mazzi poslato 27 Novembar, 2014, 16:09
Ima ga Misa pa ga zovi da pitas ... Puno trosi ali zato ide sporo ;)

znam, to i trazim :D  da ne placam vise kazne za prekoracenje

Kengur

Kad budes pitao nekog dzipistu za taj model, prvo sto ce ti reci GEJLENDER! :)

Koliko znam kad sam prikupljao informacije o istom,  tj modelu pre, receno mi je sledece:

Motor bmw (dizel)
u principu bez nekih mana osim kardana. Koji crkava i koji je skup ko otrov.

Info u sitna creva pravac kod kozarca. Ali samo na info :)

Bori¹a

kad su se moji jedno vreme raspitivali za landrovera tog bas 2.0 dizela, rekao neki covek 'kad god vidis landrovera na putu, ili je krenuo na servis ili ide sa servisa' ;D
ne znam zasto, ostala je tajna [djavo]

pittatore

Par kolega voze freelander 2, kanta,problem sa servom,diferencijal,trapovi,trose 13-14l a nove su ih dobili itd

UFF

a u qrac  [sutirakamen]

daje onda predloge za nesto slicno
u principu meni i ne treba terenac vec vozilo sa pogonom na sva 4 i malo vecim ground clearence-m... ali da ne bude karavan :D

ne idem na off uopste ali cu morati svakodnevno da prodjem nekih kilometar preko zaraslog zemljanog puta sa rupama i hocu da to mogu da izvedem i kad dobro napada sneg a tu ga niko ne cisti

con3

Citat: UFF poslato 27 Novembar, 2014, 17:10
a u qrac  [sutirakamen]

daje onda predloge za nesto slicno
u principu meni i ne treba terenac vec vozilo sa pogonom na sva 4 i malo vecim ground clearence-m... ali da ne bude karavan :D

ne idem na off uopste ali cu morati svakodnevno da prodjem nekih kilometar preko zaraslog zemljanog puta sa rupama i hocu da to mogu da izvedem i kad dobro napada sneg a tu ga niko ne cisti
Suzuki vitara plus prerada i dobijes odlican dzip

goranvojska


Ivicat

RAV-4 najpouzdanij po adac-u.

Moja preporuka Mitsubishi Outlander. Brzi, veci, stabiliniji, laksi za upravljanje od RAV-4. I ne manje pouzdan.

Freelander nikako...

Gvozden

Kakav je X lander, 2,2 dizel!?
KAzu da ima neka jeftinija fora da se sredjuje taj diferencijal tj viskozna spojnica kod gejlendera i da je tad i on ok kupovina....


bucko

#257
Ja tu dilemu resio ovako,lagano se zaljubljujem.






UFF

Citat: con3 poslato 27 Novembar, 2014, 17:14
Suzuki vitara plus prerada i dobijes odlican dzip

enterijer je fazon lada niva srednji vek  [thumb_down]

Citat: Ivicat poslato 27 Novembar, 2014, 17:37
Moja preporuka Mitsubishi Outlander.

nekako bezlican, kao podignuti karavan..

Citat: goranvojska poslato 27 Novembar, 2014, 17:26
RAV-4

hmm moram da priznam da nisam ni razmisljao o njemu ali mi je za sad najbolje od ponudjenog

postoji li neka bitna razlika izmedju dugacke
http://www.polovniautomobili.com/oglas5586439/toyota_rav_4/
http://www.polovniautomobili.com/oglas5112179/toyota_rav_4_restyling/

i ove skracene kupe varijante (tipa ponasanje u voznji, potrosnja, odrzavanje... ili je isti q)
http://www.polovniautomobili.com/oglas5595144/toyota_rav_4_18_vvz_povoljnooo/
http://www.polovniautomobili.com/oglas5462077/toyota_rav_4_20d4d/


Ivicat

A da, tu je i Honda CR-V, rame uz rame po kvalitetu sa RAV-om...