Glavni meni

Koji SUV kupiti?

Započeo UFF, 12 Mart, 2014, 03:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

ko zna sta sam radio, dirao neke dugmice  [rofl]

a jugo ce da savlada na suvom i uz zalet  :D

Major


mrle

Citat: UFF poslato 26 Maj, 2017, 01:20


a jugo ce da savlada na suvom i uz zalet  :D

hoæe  8)

UFF


Lazic

Nekrunisani kralj offa... ;D

mali_zmaj

Kiiiing of the jungle!!  iz Lion harta!!
jin-jang

mkt

kakav strmopizd majko mila  ;D

mrle

nek proba i Juga isto tako.
Ja mislim da bi uspeo.

megaidiot

mrletov jugo zagrmi, istera svecicu i preskoci to ko nista

UFF

istina

probao i prosao bez problema

samo nije vise mrletov a i svecica vise ne ispada

jedino sto ne bi mogao da ga istera ako stane na pola, samo bi proklizao jbg

mrle

nikad nije ni bio moj. Ostao je bez roditelja, moj tast mu je bio staratelj, a ja sam ga dao na usvajanje.

jevta

Ima li neko manual za Freelandera po moguæstvu restajling verziju sa dizel motorom.

jevta

Jel ima neko iskustva sa montiranjem auto guma na SUV kada se koristi po asfaltu?

Lazic

Da, kad stavi¹ gume za asfalt nemoj na off... :D

jevta

Nije taj auto za OFF svakako [rofl] [rofl] [rofl]

Glava Dole

Citat: Laziæ poslato 08 Avgust, 2017, 21:54
Da, kad stavi¹ gume za asfalt nemoj na off... :D

Cudo nema koste da se oglasi povodom ulicnih guma za off :)

slave74

Citat: jevta poslato 09 Avgust, 2017, 09:05
Nije taj auto za OFF svakako [rofl] [rofl] [rofl]

Itekako mozes s njim na off, ne bas kao sa terencem ali proci ce vecinu terena kuda idu traktori.
Nemoj da uzimas tkz C gume za kombi..
Ako kupujes nove gume pogledaj kod trifkovic gume u Rumi , protekt . Vozim ih vec 3 godine, zimi ,leti -odlicne su.

http://www.trifkovicgume.rs/vrste-guma/dzip-4x4-gume/

jevta

Jasno je meni za gume za 4x4 i za C.Ali me zanima kako to deluje kada se stave klasiène auto gume ima li neki negativnih dogaðanja.Po mom razmi¹ljanju ne bi trebalo da bude èak bi po putu trebalo biti udobnije.
Ja inaèe gume uzimam
https://www.topstopauto.rs/index.php/vm-search/search?option=com_virtuemart&search=true&view=category&mcf_id=184&sc=1&osc=1&cpi%5B%5D=44&cv44%5B%5D=59&cpi%5B%5D=43&cv43%5B%5D=71&cpi%5B%5D=52&cv52%5B%5D=45&custom_parent_id=44&limitstart=0&limit=24

slave74

Razlika je u visini gume. Za SUV je nesto visa guma.
Ovako ce biti estetski drugaciji, bice nesto veci zazori u blatobranima i naravno lagace brzinu,a auto ce biti nesto blizi putu..
Ove gume sto si gore link stavio vecinom imaju putnu dubinu sare od 8mm, ove protekt imaju oko 12mm putne, a one off preko 20mm...
Doduse cene su bas pale, u vreme kad sam je kupovao nisu bile ove tigrove suv...

jevta

Ta estetika nije bitna mada mislim da ako je ista dimenzija onda je ista nema razlike u velièini SUV i obiène gume.To sa laganjem cagera znam da izraèunam.
Samo je pitanje ima li ¹tete