Glavni meni

Iznajmio bih motor :D

Započeo aco.paun, 04 Mart, 2014, 23:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

aco.paun

Mada i ne znam ¹ta se zamlaæujem ovde, ali jeftinije mi je da uzmem motor na kredu, 250€ meseèno na 7 godina kawa zx10r (350€ sa odr¾avanjem max), mnogo mnogo realnije i jeftinije nego veæina va¹ih mi¹ljenja i ponuda ovde, èast izuzecima. Pozdrav manijaci.

DebeliZmaj

pa sta ce ti svaki mesec obaveza kad nemash vremena ?:)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

eto prvo kaze hoce za 200e dan i sad kad je dobio ponudu za pravog mladog picolovca od 1000ccm i 180hp on odustao
a na motoru nove gume servisiran registrovan sa fency rizoma opremom da bude glavni baja u kraju, samo da sipa gorivo i da se vozi

aco.paun

Pa opet je jeftinija ta obaveza nego iznajmljivanje motora, i jo¹ mi motor na kraju ostane.

zVuk

ae sad procitaj celu temu iz pocetka.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

aco.paun

Ne vozim se ja po kraju toliko. Dok sam imao 900rr, najvi¹e sam voleo do Kragujevca, Kraljeva, malo Zlatibor i Tara, Nova Varo¹. Nisam kroz centar grada pro¹ao ukupno 20 puta za 3 sezone. Mo¾e za 150€ po danu i da te zovem kad budem imao slobodno, naravno negde od polovine aprila pa tamo.

aco.paun

Citat: zVuk poslato 10 Mart, 2014, 16:00
ae sad procitaj celu temu iz pocetka.....

Znam temu napamet, samo sam ukapirao da je lak¹e kupiti motor nego se natezati sa vama.

clutch&brake

Brate ipak ti razmisli za ono prase i krompire
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Ivan1979

Citat: aco.paun poslato 10 Mart, 2014, 16:02
Citat: zVuk poslato 10 Mart, 2014, 16:00
ae sad procitaj celu temu iz pocetka.....

Znam temu napamet, samo sam ukapirao da je lak¹e kupiti motor nego se natezati sa vama.
E dobro si ukapirao  :P

DebeliZmaj

ne nije problem sa nama nego kad krenesh sa bullshit prichama ...
:)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

aco.paun

Evo dolazim na sajam sledeæi vikend, da vidim uslove za kredu za hiljadarke. Ako nekog zanima mogu i ovde da postujem kad se vratim.

Ivan1979

Iznajmljivanje na kredu  :o    Eeee pa tek tada ces videti koliko su ponude koje si ovde dobio realne i dobrodusne   ;D


Mene zanima gde ovde ima dobri cvarci i kavurma?   ;)





clutch&brake

Citat: Ivan1979 poslato 10 Mart, 2014, 16:12
Iznajmljivanje na kredu  :o    Eeee pa tek tada ces videti koliko su ponude koje si ovde dobio realne i dobrodusne   ;D


Mene zanima gde ovde ima dobri cvarci i kavurma?   ;)






mige i cbrr znaju ;)
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

DebeliZmaj

elem... :) ... pod uslovom da me zevzechite... ali imaju dobri
i na kalenicu :) uf matori jedan pravi duvan chvarke .. mmm
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

aco.paun

Evo dobije¹ od mene 2kg èvaraka za dan na freewindu. [farmer]

Ivan1979

Aaaa pa nije moj Freewind seoska kurava pa da jase ko oce (  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]  )   , ali ako su duvan cvarci mozemo da se dogovorimo ali da ne teras u crveno i da ne teras po rupama  [thumb_up]
;D

DebeliZmaj

nemojte vishe o duvan chvarcima .. bre ... ogladneh .. opet
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

serbduck

 Paz vamo.

Kredit podrazumeva da ti na racun svakog meseca bude uplaceno bar 3 x vise nego sto iznosi rata. Dakle ako kupujes nov motor - rata je oko 290 e mesecno. To je motor od 12000evra sa kamatom od 45%  -  17400 e ( ako ne verujes proveri - onih 14% koje reklamiraaju na kraju izadje 45%  - ja sam uzeo kredit  [doh] [doh] [doh]  i ostale mi dve rate   [yahoo] ...).

Elem - 290 x 3 = 870 e  ili   100.050 din mesecna plata. Taj novac ti mora biti uplacivan u zadjih godinu dana svakog meseca da bi ti banka ( uz saglasnost firme) dala kredit. I moras biti zaposlen za stalno - nikakvi ugovori o radu ili delu ne dolaze u obzir.

Sa tom platom, za cetiri meseca stednje ti mozes kupiti CBR 929 iz 2002 god...oko 2000 - 2300 e...

Ako imas tu platu to znaci da nas sve zajebavas ( rekoh vec da to i nije lose po ovom losem vremenu ) - a ako nemas tu platu ( a u G. Milanovcu je verovatno nemas ) to znaci da nas opet zajebavas.

  Dobra tema skroz !

            :violina:


P.S. Inace motor bih dao nekom prijatelju i bez bilo kakve naknade. Cisto me zanimalo sta ces da odgovoris na konkretnu ponudu. Videh posle da ti ni Uff-ova ponuda pod "tvojim uslovima" ne odgovara... [thumb_down] ...tako da  - dobra zajebancija ...


 
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

DebeliZmaj

:) ... mene je pustio na vtr :) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

aco.paun

Hm, mislim da sam naveo da ne radim za platu u prethodnim postovima. Valjda mogu da uzmem motor i na firmu, jeste da ne mogu da odbijem pdv, ali mi se vodi kao tro¹ak. I to ¹to si naveo je kredit na 5 godina, ¹to i nije mnogo. Evro svake godine devalvira nekih 3% tako da realno kamata ne iznosi vi¹e od 30%, nije malo ali je ok na taj vremenski period.