Glavni meni

Iznajmio bih motor :D

Započeo aco.paun, 04 Mart, 2014, 23:33

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

MIGE

e jbg,covek me opet u temi natera da pisem ....prijatelju,mene bi bilo iskreno sramota da pisem ovakve stvari...ono sto trazis i koliko dajes para,malo je za veliku zajebanciju...neko ti daje motor,hoces za male pare,pa plus treba i ovlascenje da se radi ili ugovor...pa ako neko sranje napravis i pobegnes,sa dobrim advokatom mozes i da sjebes ovlascenje....vratis prolupao agregat a da prethodno nisi dao depozit...ne kazem da bi ga ti drzao u blokadi,nego jednostavno se desi....sta posle vrasnik treba da radi???da te moli za pare,da te bije pa da zaglavi zatvor ili da te tuzi pa da vidi pare za 20 god..??sve ovde u ovoj temi napisano je realno..i realne su pare koje ljudi traze....a i mene bi bilo sramota  da trazim da iznajmim motor i jos pod mojim uslovima  [facepalm] [ludak] ..zao mi je sto nemas drugara kao sto imam ja,koji mi je pre desetak dana ponudio hiljadarku,da se vozikam preko leta,da mu ne stoji za dz...na meni je samo da registrujem...u pitanju je nas poznati forumas...hvala mu na tome al sam se i ja cak zapitao sta ako se nesto ne daj boze desi ....

Hurricane

..ja prvi put sad u¹ao u temu koliko nisam verovao da neko zaista hoæe da iznajmi motor..

èitam i ne verujem...

[facepalm]

[samoubistvo]

toliko od mene..

DebeliZmaj

Citat: Joker poslato 10 Mart, 2014, 02:39
Evo druze, ja cu ti dati moju Suzu za dve glave na dan ali minimum mesec dana... POla para odmah i pola kada vratis motor.. K9 1000... Pao dogovor?

sad ce on da ti kaze da nemoze tvoj motor jer je stelovan za visinu ( avala ) a
on bi da ``ozbiljno pegla`` negde po ravnom ... a i postuje covek svoje novce
ali ne i tudje motore ....

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kanarinac

Citat: redshadow poslato 10 Mart, 2014, 04:52
Citat: Kanarinac poslato 10 Mart, 2014, 02:45
Jel sam ja nesto propustio ili su kod nas motori jeftiniji nego u Nemackoj posto su ipak ove plate male?

Evo sad razmisljam nesto. 50 evra dnevno ako iznajmljujes na 3 meseca. Placas unapred, ja menjam uljei radim servis ako bude bilo potrebe. Motor vracas u stanju u kakvom si ga dobio. Naravno pre nego sto uzmes oteramo kod majstora da pregleda motor da nema nekih skrivenih mana, a isto to uradimo i kad vratis. k8 750 je u pitanju. Zar nije realna ponuda?
bez depozita? a ako ga polupa?
Pa napravimo ugovor ako ne vrati motor u stanju u kom je uzeo kesira ga po trzisnoj vrednosti. Naravno pare od iznajmljivanja se ne racunaju. Naravno sve to ispraceno ugovorom. Eto mislim da je ovo najbolja i najrealnija ponuda koju si dobio

Major

A sta ako nema para da plati. Tuzba? i onda razvlacenje po sudjenjima.

Kanarinac

Uffe pa rekao je da hoce na 3 meseca pa zato je i cena povoljna

DebeliZmaj

ma .. shahte i samo dolivash vodu u isti dok
rodbina ne donese ... :") .. laganica ... :")
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kanarinac

Ima kola pa cemo da prebijemo nesto

DebeliZmaj

samo cekam da neko pokrene
humanitarnu opciju .. pravda
za skrticu ... da mu skupljamo
pare za tomosa :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Major

Citat: Kanarinac poslato 10 Mart, 2014, 11:28
Ima kola pa cemo da prebijemo nesto

Si lud da ce da ti da 4.500 eur za 3 meseca?
On bi prihvatio ponudu za 600 eur za 3 meseca toliko je ponudio :)

Ivicat

Ako si ozbiljan i realan a hoces povoljno da prodjes, dogovori se sa serbduck-om. Jeste da nije bas ono sto trazis i da motor nije picolovac, al' kazes da ces da se vozis sa devojkom pa te onda boli uvo.

Kanarinac

Citat: Major poslato 10 Mart, 2014, 12:26
Citat: Kanarinac poslato 10 Mart, 2014, 11:28
Ima kola pa cemo da prebijemo nesto

Si lud da ce da ti da 4.500 eur za 3 meseca?
On bi prihvatio ponudu za 600 eur za 3 meseca toliko je ponudio :)


Za te pare imam trotinet :))) Ajde iskreno jel realna i povoljna ponuda ili nije?

Major

Ponuda je ok ali cisto sumnjam da ce da je prihvati jer za tih 4500 eur moze da kupi motor :)

DebeliZmaj

pa da ali za tih 4500e nema odrzavanje i nikakav rizik ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Popsy

Buhahahahahahaha... kakva vrhunska tema... ¹okiran sam da nije napravljen neki dil do sada...

kako ono ka¾u, tr¾i¹te je odnos ponude i potra¾nje... imam utisak da po tvojim uslovima niko ovde nije spreman da izda motor ni u zimskim mesecima... tvoje je bilo da tra¾i¹ a na¹e je da se smejemo ;)

ps. lepo se ti povrati finansijski pa kupi nov ili malko star motor i onda ne mora¹ da se muèi¹ sa ovakvim iznajmljivanjima ;)
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

DebeliZmaj

a i promena nika u pirocanac ;)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

aco.paun

Bolje piroæanac nego ovca za ¹i¹anje. :D

aco.paun

Rekao sam da æu da dam 200€ po danu za motor i stojim iza toga, ali onda ne bih uzeo motor na 3 meseca, nego npr. danas mi se vozi i danas ga uzmem, pa opet za 4-5 dana itd. I kad bih uzeo motor pod mojim uslovima na 3 meseca, sigurno se ne bih vozio vi¹e od 15 dana, jer realno nemam toliko slobodnog vremena, tako da mi je onda isti kurac, dal svaki dan plaæao 20-30€ ili s vremena na vreme da ga iznajmim 150-200€ dnevno.

UFF

hoces R1 2008 za 200e na dan?
dodjes po motor i ostavis auto (koji vredi vise) da ga cuvam dok se ne vratis sa voznje sutra dan

DebeliZmaj

evo konkretna ponuda ...
to je to sto trazish ili ti je 2008 previshe matoro ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell