Glavni meni

Ima li neko da zna ko radi kod kljuceve

Započeo ®or¾ GTI, 04 Mart, 2014, 10:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

®or¾ GTI

Jel zna neko ko radi kod kljuc i koliko kosta, znaci na jebenom sluzbenom novom puntu , se govno iskrivilo da li u dzepu nemam pojam, uglavnom uzeli brener da ga ispravimo i taman da upravimo ono puce
ako neko zana nek mi napise samo u beogradu mi treba na poslu sam pa mi javite na mob 069 33 454 33

MIGE


R.I.P.

ride in peace


UFF


stilgar

Citat: zorzgti poslato 04 Mart, 2014, 10:38
Jel zna neko ko radi kod kljuc i koliko kosta, znaci na jebenom sluzbenom novom puntu , se govno iskrivilo da li u dzepu nemam pojam, uglavnom uzeli brener da ga ispravimo i taman da upravimo ono puce
ako neko zana nek mi napise samo u beogradu mi treba na poslu sam pa mi javite na mob 069 33 454 33
napravi bre obican kljuc bez koda a tu plastiku sa starog  kljuca koristi ko privezak :) Mislim da Petko u 29.novembra radi koditane kljuceve.

clutch&brake

Brate tebi treba samo kljuc da se napravi t.j jezicak kljuca. Kod ce da ti prepakuju. Ima kod nas u kraju. Zovi me da okrenemo duleta da ti to sredi
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

®or¾ GTI

Odradio kod ristica za 2500 din, prepakovao kod i narezao

®or¾ GTI

Info da znate oko 6 soma je nov kod kljuc da odrade. Brzo je uradio za 5 min.

brana

kod mene u radnji redovna cena kljuca sa mestom za cip za punta kosta 2000 dinara, a ceo kljuc 6600 dinara. garantujem da cak i popust od 20% moze da se dobije, ako se neko pozove na mm forum ili ima mm nalepnicu, dok sam ja tu ;D