Glavni meni

Yamaha opoziva R1 i Super Tenere

Započeo Radanovic, 27 Februar, 2014, 22:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Radanovic



Opozivaju se sve R1 od 2009-2013. , i Super Tenere 2012-13.

Uzrok zbog kojeg se spomenuti motocikli povlaèe u servise su njihovi svjetlosni sklopovi koji se mogu pregrijati i prestati raditi. Zbog velike topline koju oni generiraju moguæe je da se kuæi¹te svjetala istopi i ona prestanu funkcionirati.

ЯЭВОЛУТИОН

eto bar nije kocioni sistem (suzuki) i nije sistem napajanja gorivom (BMW)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

a ako zabodes motor u autobus i polupas farove da li to moze da prodje kao ova greska usled pregrejavanja pa da ti yamaha kupi nove? :)

pedjakg

Sta ti je sreca juce sam je doterao , i jutros procitam ovo! Nadam se da ce i u Srbistanu to odradii kao i u normalnim zemljama. Ali u svakom slucaju lepo od njih sto su priznali gresku.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: pedjakg poslato 28 Februar, 2014, 19:22
Sta ti je sreca juce sam je doterao , i jutros procitam ovo! Nadam se da ce i u Srbistanu to odradii kao i u normalnim zemljama. Ali u svakom slucaju lepo od njih sto su priznali gresku.
sta mislis kako je Njanji...oj je prvo omlatio motor a onda je Suzuki radio opoziv zbog kocionog sistema....vidim ja tu osnov za tuzbu...Njanjo imas li ti para za Barselonu..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11