Glavni meni

verovatnoca za dobijanje preko tambure

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 25 Februar, 2014, 18:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

DZ me naterao da trazim mislenje manijaka....dakle na onovu pisanja po forumu i kenjanja van foruma ko ima najvece sanse....
Ne zelim da se uzima fizicki izgled u razmatranje, vec samo procena verovatnoce na osnovu kenjaze.....hvala
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


zmiya


UFF

a na osnovu cega su gore navedeni zasluzili kandidaturu za izbore vise nego neko drugi?

aj za mene znam to je ok :) nego pitam za ostale koji nisu stigli do nominacije

ЯЭВОЛУТИОН

PA GLUPO JE BILO DA OKACIM  SVE MANIJAKE....SEBE SAM OKACIO DA SE NE OSECAM DISKRIMINISANIM....LAKIJA ZBOG NJEGOVIH POLJUBACA (NISU SVI GEY), NJANJU ZATO STO JE GEY, UFFA KAO DEZURNOG CSI KRIVCA I D.Z. DA OTEZAMO IZBOR.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

pa ne treba da si vidovit da bi znao ko ce pobednik da bude

goranvojska


mi¹ko_kolo

Od svih gore navedenih, izdvaja mi se jedan lik - ja! ;D Mislim da æu ja biti prvi.

balcan girl

ja se osecam diskriminisanoooo pa cu zato da glasam za gay lazica :D :D :D :D solidarisem se sa njim :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

metarex

izgleda da je ovo neravnopravna trka ;D ;D ;D
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Hohštapler

...ne mogu da verujem, svaki dan kenjam ovde, nema u kojoj temi nisam miroðija i ladno me nema na spisku...
a onoliki trud i odricanje...

OVO JE PREKO VEZE! UAAA!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Andreja

Do mojega, ne mo¾e da se selektuje vi¹e opcija...  [sutirakamen]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

TEEfqd

meni je njanja rekao da sam jedan od najomrazenijih na forumu i gde sam ja sad na glasanju !?!?


mkt


clutch&brake

Citat: redshadow poslato 25 Februar, 2014, 22:01
meni je njanja rekao da sam jedan od najomrazenijih na forumu i gde sam ja sad na glasanju !?!?



Sta je bilo bre??
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

TEEfqd


Conti-Moto

Ovo nije u redu !!
Vodi Debeli Zmaj ...
Covek se primirio i mislim da nije u redu sto vodi na listi !!
Vidite da hoce da nam uvali motor i da nas napusti za uvek.
To nije pozeljno, hocemo da ostane za uvek ovde ...

@redshadow
ajde skloni gif sa ovom ribom, kad god je vidim moram da se primicem monitoru, da me dovati jezikom ... sve sam vec izbalavio.
Novo !!!
Conti ROAD !!


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!