Glavni meni

Rostilj i pivo

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 26 Januar, 2011, 20:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Jednostavno nisam mogao da izdrzim. Ja i Misa-pei imamo oprecne stavove, cak diametralno suprotne. recimo, on voli skembice a ja sam ljubitelj nogica. On voli ladno pivo a ja ladnu rakiju (dunja, kajsija, kruska). On misli da jos uvek ima kosu, a ja znam da nemam. On misli da je mlad a ja mislim da sam mator. I ja cu da napustim forum ako Misa i Ljila ne naprave neki rostilj na Tresnji....ozbiljno cu se naljutim.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

lord_oblivion

Jos samo da se javi neko da ce napusti forum ako bude tog rostilja, piva i rakije  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Vlajko

Podrzavam  [cheers]

ali samo kotlic inace..  :D
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

misa-pei

Citat: revolution poslato 26 Januar, 2011, 20:12
Jednostavno nisam mogao da izdrzim. Ja i Misa-pei imamo oprecne stavove, cak diametralno suprotne. recimo, on voli skembice a ja sam ljubitelj nogica. On voli ladno pivo a ja ladnu rakiju (dunja, kajsija, kruska). On misli da jos uvek ima kosu, a ja znam da nemam. On misli da je mlad a ja mislim da sam mator. I ja cu da napustim forum ako Misa i Ljila ne naprave neki rostilj na Tresnji....ozbiljno cu se naljutim.

Godine èine da se stavovi, koji jesu bili diametralno suprotni, vremenom i iskustvom poèinju da menjaju. ©kembiæi, u svako doba, nogice, samo ako pravi Ljilja. Mada, mogu i ako je neko drugi pravio, samo da ne uleti ceo papak u tanjir da moram da ga glodjem k'o klip kukuruza. Ladna rakija, uvek ako ne vozim (odmah) i ako je pre klope, bolje mi le¾i nego nekada pivo. Ono ostaje za kasnije.

©to se ostalih stavova tièe, tu smo i dalje na svojim pozicijama :P :P :P

Ro¹tilj se obeæava èim bude malo granulo sunce, bar je kod nas to najmanji problem. Samo da mo¾e da se sedi na terasi i dole.
Država je najveći neprijatelj naroda

lord_oblivion

Ma sve iznad -2 je ok, uz dobro drustvo i rakijicu nikad nije hladno  [cheers]
Mada... mozda kuvano vino bolje  :)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

ЯЭВОЛУТИОН

ne znam ko mi je promenio ime moje lepe teme, koje ja aludiralo na najposeceniju trenutno lockovanu temu. Svaka slicnost naziva je namerna, i zelim da vas obavestim da cu da tuzim forum i administratora koji mi je promenio ime teme, za povredu autorskih prava. Sto se niste prvi setili. Sada mi dodjete kilo dunje rakije i cetri kile dimljenog vrata za rostilj...inaceeee >:( >:( >:(
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

zato sto je to ime teme bilo indirektno podjebavanje ... pa bi morali
da pishu uputstvo za korisnike kako ko da shvati ...a mozda neko opet
odluchi da se samozapali .. to jest ode .. itd...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

Ja promenio jer si pogresio naslov kad si otvarao temu ;)
Posalji mi neku advokaticu na gajbu da se dogovorimo oko te tuzbe  :-*

DebeliZmaj

poshalji mu transhu ... sa kamerom...
pa ce prodajemo snimak na klipove È=
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mrle

Citat: revolution poslato 26 Januar, 2011, 20:12
Jednostavno nisam mogao da izdrzim. Ja i Misa-pei imamo oprecne stavove, cak diametralno suprotne. recimo, on voli skembice a ja sam ljubitelj nogica. On voli ladno pivo a ja ladnu rakiju (dunja, kajsija, kruska). On misli da jos uvek ima kosu, a ja znam da nemam. On misli da je mlad a ja mislim da sam mator. I ja cu da napustim forum ako Misa i Ljila ne naprave neki rostilj na Tresnji....ozbiljno cu se naljutim.

dobro razmisljas. Slazem se sa idejom

ЯЭВОЛУТИОН

Dakle svi koji su za da napuste forum ako Misa i ljilja ne naprave rostilj do ....aprila...ajde  1. Maj je krajnj rok...

1.Revolution
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

1. Revolution
2. Gaspar ;D

Vlajko

1. Revolution
2. Gaspar Grin
3. Vlajko
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

UFF

1. Revolution
2. Gaspar Grin
3. Vlajko
4. UFF

ljilja-pei

1. Revolution
2. Gaspar Grin
3. Vlajko
4. UFF
5. Ljilja i Mi¹a-pei     :) :) :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

UFF


Nadalina

1. Revolution
2. Gaspar Grin
3. Vlajko
4. UFF
5. Ljilja i Mi¹a-pei     
6. Nadalina
Dzukela u podznaku

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Raja

Ja se jos secam one prosle zurke kod Mise i LJilje,gulas i sa terase uzivo R/N/R

misa-pei

Ti, Rajo, kao starina, dobiæe¹ fotelju i mek¹e meso, zbog zuba :D :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda