Glavni meni

2 za 1

Započeo Damnmoto, 25 Februar, 2014, 00:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Damnmoto

Evo oba bajka davam za jedan neki najdobar

1 bajk je Gsxr 750 poslednja uljara 1991.
Preradjen u Sf uz stine nedostatke generalno dobar bajk.
Treba mu nova sajla brzinomera sijalica pozadi u poziciji i ram za tablicu. Far ko voli  [flashing]
Presao oko 25000 laznih km naravno.
Drugi bajk je novo pristigla Husqvarna Te 610 1999.
Motor je pava drndalica olaksan i ogoljen- samo kurbla i nema uljnu pumpu, samo kipuje. Oko110kg sa 60ak ks.
Cigancici ga iscrtali nesto dok sam bio u kafani al sve se da prelepiti i premazati.
Sam motor nije los presao je navodno 21000 i novi su lancanici lanac plocice. Samo smara sto ulje mora da se menja kano na ful krosevima na 1000km...

Cena neka bude za cenkanje 3500 za oba motora u zameni prednost imaji suze k4 i k5 ili honde cberke
Kontakt ovamo onamo ili na mob 0641803226
http://www.mojauto.rs/polovni-motori/1529310_Suzuki_2606_Gsxr_1991_god

Damnmoto


Damnmoto


UFF

bem li ga ja mislim da nisi trebao da uzimas lomine lesine ali naci ce se vec neki pacijent
samo sto neces moci da biras motor
a to je opet macka u dzaku

Damnmoto

Znam brate jbg
Generalno uljara nije lomina uopste al je mator ...
Volja mi da uzmem nesto da sistim bez karbova...

Kanarinac

Jel ova dva motora stvarno vrede 3500?

con3

Jbg kad onda nisi menjao KTM-a samnom za tcat-a ,sad bi imao dobar motor samo da mu promenis gume .Mislim da bi bolje prosao od ove husqvarne u zameni.
Srecno sa prodajom  [cheers]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: con3 poslato 25 Februar, 2014, 02:52
Jbg kad onda nisi menjao KTM-a samnom za tcat-a ,sad bi imao dobar motor samo da mu promenis gume .Mislim da bi bolje prosao od ove husqvarne u zameni.
Srecno sa prodajom  [cheers]
+1

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Damnmoto

Citat: Kanarinac poslato 25 Februar, 2014, 02:37
Jel ova dva motora stvarno vrede 3500?
verovatno ne ali ni realnost mozgova koji zovu za oglase je mala

Za ozbiljne kupce uvek imam razum za ostatak Srbije samo ocekujem prevaru i ciganiju...
Da ne polemisemo svaka roba ima svog kupca a kupac uvek zna koliko je spreman da plati...
Pozdrav

Damnmoto

Uporedi cene tvog k8 i k3 i k5 po oglasima pa mi objasni logiku o tome koliko koji vredi

Kanarinac

Nisam milsio da te prozivam kako je skupo, nego je drugar gledao neke sradove i ima ih za 1300,1400 evra da biras, zato sam i pitao. a o cenama na oglasu nema potrebe komentarisati, svi cene motore ko da su presli 1000km :)

ljubisa

Ja bi recimo dao 500e za ovaj gsxr. Naravno kad bih imao.. a koliko realno vredi(za prodavca) ne bih znao. Ziveli
nije najsretniji onaj koji ima najbolje, vec onaj koji najbolje koristi ono sto ima

Damnmoto

Kuco evo ti kad skupis ja ti ga dam za tih 500
A srad je jos i ruzniji od gsxr tih godina. Ruznoca ih jebe i kod njih se samo gleda mehanika .
A ja se nadam da ce se naci neko jos kome je ovakav lepsi nego fabrika i da ce znati to da ceni...

ljubisa

Fer, ali tesko cu ja ista da skupim osim usranih pelena. Stigao je novi clan porodice pa je motor v drugom planu. Inace je lepo uradjen sf.
nije najsretniji onaj koji ima najbolje, vec onaj koji najbolje koristi ono sto ima

UFF

bravo momci  [clapp]
svima po krs

CBRR1

Menu je ova suza vrh!!!!!!

Damnmoto

Hvala prike bila bi lepsa da ima neki mt dar ali avaj...sduti su joj u agregatu :)

Andreja

Ljudi, vi iz krajnosti u krajnost, za 500e mo¾e da se uzme samo jako dobar MZ i par kineza... Ova Giksara, jes da nije u fabrièkom stanju ali mi se èini prilièno utegnuto a i registrovana je. Samo ima luft u glavi vozaèa :P
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Damnmoto

Ajmo ljudi za kurblasa cena ide na 1400
Suza ostaje 1500