Glavni meni

Slajderi Raja

Započeo Raja, 26 Januar, 2011, 17:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

ma to je samo za bukvalno padanja u mestu da ne izgrebes deklu ili neka smesna klizanja
nece te nesto zasititi ali svakako bolje nego nista


http://s18.postimg.org/pbauxgk9l/GSGEngine_Slider_CB1000_R.jpg

ZEMZEM

Da ne¹to na taj fazon, dolaze i ¹rafovi za monta¾u. Pre par godina sam kod Mileta u To¹inom Bunaru gledao od karbona maske koje prekrivaju full dekl tj ¹tite ga od pada u mestu i klizanja slabijeg, verovatno.
Dobra je fora, mislim da je komad bio oko 70E ako se ne varam.
Meni je pao tj spustio sam ga u mestu dva puta i oba puta sam neprimetno malo zagrebao dekl. Izgitovao i zafarbao i ne vidi se. Te¹ka mrcina nema ¹anse da ga zadr¾i¹ nogom kad krene.

Raja

Povratne informacije koje ja dobijam kod klizanja pri vecim brzinama samo se zguli slajder.Pri udarcu u ivicnjak doslo je samo do krivljenja srafa.Taj sraf nemoze da se otkine a pogotovo ne da osteti ram.Zato on i izgleda tako kako izgleda i kako treba da izgleda i tako je i napravljen da nebi doslo do takve vrste ostecenja koja su pomenuta.Slajder koji je zakacen na dekli motora ili na blok motora pa neka je i na sest tacaka nedaj boze...No dobro svako po svome kako misli da treba samo napred

UFF

Citat: ZEMZEM poslato 07 Mart, 2018, 16:13
Dobra je fora, mislim da je komad bio oko 70E ako se ne varam.

za 70e jednostavno kupis drugu deklu kad/ako padnes  [rofl]


gary018

koja je cena za cep slajdera

Boban EN

Pozdrav Rajo. Da li si mo¾da pravio ne¹to za Hondu VFR 800Vtec? Ako je si kako ¹ta i koliko para? Unapred hvala.

ЯЭВОЛУТИОН

koliko se secam za vteca mora da se sece hladnjak da bi slider imao funkciju kako treba....nosac motora je bas iza hladnjaka...ili da se pravi cela konstrukcija preko hladnjaka kao ovo
https://www.rdmoto.eu/en/standalone/product/32914#
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Che

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 03 Decembar, 2018, 15:02
koliko se secam za vteca mora da se sece hladnjak da bi slider imao funkciju kako treba

ako se dobro secam treba iseci bocnu plastiku, ne i hladnjak.

ЯЭВОЛУТИОН

#110
 ovaj nosac na tri tacke....samo ispravlja da nosaci budu u osi i da se ne sece plastika....prvo klizanje odlazi hladnjak svejedno...samo kad se spoje levi i desni onda trpi ozbiljniji pad..

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Miki Mecava

Koliko se sad krecu cene slajdera? Treba mi i za ram i za tockoce za hondu f4i sport :D