Glavni meni

Slajderi Raja

Započeo Raja, 26 Januar, 2011, 17:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Raja

Slajderi univerzalni za sve motorcikle u sest boja sa kracim i duzim adapterima 40e par

SSZGO

jel ti to pravis ili ?

ima i verzija bez logoa na poklopcu?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

despic

klasican divljak

Raja

Logo je obicna nalepnica koja se vrlo lako da skinuti

BANE BROTHERHOOD

a ne kazes sta sve jos pravis brate  rajo aaaa ajde nemoj da si skroman nego se pohvali lepo   covek radi jos i klizace  ili ti slajdere za kolena za kombinezone onda isto odlicnmo pravi i slajdere za viljuske prednju i zadnju ajde bre brate rajo ne moram ja da te hvalim nego ajde lepo sam stavi slike i pokazi ljudima kao to sve izgleda pozzz i let there be brotherhood 4 life!!!
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Gašpar

Daj da vidim te slajdere za kombinezon, moj je ostao bez istih  ;D

UFF

Gaspar slajdovao na njima kad je pao sa motora ;D

Gašpar

Citat: UFF poslato 27 Januar, 2011, 00:15
Gaspar slajdovao na njima kad je pao sa motora ;D

Ma jok, nestali u transportu  :D

SSZGO


Da li mozes da napravis slajdere za cizme?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Raja

Ovo je za SV650 sa nosacem.Odvije se orginalni nosac motora i zavije se druga sipka koja nosi oba slajdera

SSZGO

Lepo divno i krasno

Ali ljudi postavili 10 pitanja pa ako mozes da odgovoris

a nema ni broja telefona ni lokacije...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Raja

Da nebi diskutovali ovde ima pp,ja sam vec odgovorio na pitanja Raja Mladenovac 064/142-5729

Raja

Slajderi za busne osovine prednjeg i zadnjeg tocka,slajderi ili tegici za volan u vise boja od plastike 10e par. Raja Mladenovac 064/142-5729

Raja

Slajderi se na ram Suzukija a i za neke druge motore srafe srafovima sa sitnim navojem 1,25 u kompletu slajdera dobijete i te srafove

©eki

  Ja sam jedan od zadovoljnih kupaca. Na ¾alost, vatreno kr¹tenje su imali pri povratku sa skupa u Smederevu pro¹le godine. Pro¹lo je sa samo par ogrebotina po slajderu, maltene zanemarljivim, a spasli su me ¹tete ko zna kolike. Samo da dodam, da sam za monta¾u za moj CBR 900RR, koritio ¹rafove ¹to ste¾u glavu na "stojadinu" ili ti Yugu 55. Em su u kvalitetu 10.9, em im je du¾ina ba¹ kolika treba. Kao da ih je neko pravio po meri...

Raja

Uz slajdere za motore gde trebaju srafovi sa sitnim navojem, idu u kompletu sa slajderima.Napravio sam i njih

Raja

Univerzalni slajderi u sest boja za sve motorcikle.Cena 40e par.Slajderi za tockove i volan 12e par

rboban

Lukavo resenje mehanizma za volan, ODLICAN PET!!!!!
Ride It Like You Stole It

Raja

Fora je u nazubljenoj matici,nemoze obicna

Raja

Ovako izgledaju na SV650