Glavni meni

Slajderi Raja

Započeo Raja, 26 Januar, 2011, 17:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BOKYBOY

Citat: BOKYBOY poslato 05 Mart, 2015, 13:11
Pozdrav Rajo...zamimaju me crni slajderi za Yamahu Thunderace...ovi univerzalni mogu,samo sraf odgovarajuci,jel tako?Cena 4000 din,imas na lageru,namontiramo tu na licu mesta?Hvala.

..u jbt...sad vidim da je post za cenu iz 2011-te...koliko je par slajdera sada Rajo? [neampojma]

Raja

Sada su 45e napravicemo i srafove nije problem

kubanac

Pozdrav Rajo,
da li imas iskustva sa montazom slidera na VFR 800 2002?
Koliko vidim na ovim sajtovima buse se plastike i mora da se zameni rezervoar za tecnost?

Raja

Mislim da nepostoji mogucnost da se namontira bez promene rezervoara za tecnost.Busenje plastika nije problem

Raja


bikerboyz


Raja

Par slajdera 45e za sve motore u sest boja.Raja 0641425729

Raja

VFR750 napravi se ploca,nosac i probusi seoklop





ZEMZEM

Da li za GSX650F mora da se ne¹to bud¾i ili se slajderi montiraju normalno bez bu¹enja oklopa i cena sa monta¾om ako mo¾e

Raja

Nebusi se oklop,slajder dodje tacno na onu rupu na oklopu sa strane.Verovatno da samo treba duzi slajder i duzi srafovi.Slajderi su par 45e za montiranje bi videli.Mozes i sam da ih postavis ja bih ti sve objasnio kako i sta.

ZEMZEM

OK, hvala na informaciji razmi¹ljam da ih ugradim ako ne daj bo¾e zatrebaju. Da li su svi isti tj kao ovi na slici gore na onom VFR

Raja

Prelistaj temu unazad ima jos slika,svi su isti samo ima duzi i kraci i razlicite boje

Raja

Slajderi za Kavasakija Z750 sa sve nosecih ploca za montazu.Laka montaza za suzukija SV650 takodje sa sipkom, nosacem slajdera.Raja 064/142-5729

castor

Daj neku sliku za Zeku... Fala!
It's the ride that matters, not the bike…

Raja

Ima slike u ovoj temi na drugoj strani.Jedan slajder je sa duzim adapterom od 70mm,sa nosacima i srafovima za montazu kompletni slajderi kostaju 70e.


Raja


Raja

Slajderi su adaptirani,namontirani i ovako izgledaju na Hondi CBR600F4I






Raja

Jos jedna fejzerka je zasticena sa slajderima Raja






gary018

Rajo, koja je cena samo cepa slajdera. pao sam skoro i samo poderao cep