Glavni meni

Honda Rebel 125

Započeo Bori¹a, 17 Februar, 2014, 21:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a

ne mogu nista preko 125 kubika :)
da mogu jace, lako bih ja razmisljao...

cekam da mi jave cifru, do 500-600e bih mogao da dam, sve preko ne dolazi u obzir.. jer mi treba nesto da drndam jos ovu sezonu i onda cu da gledam nesto jace do A2 :) :) :)

Andreja

Pa ima¹ i Apollo 125 ako se ne varam... Generalno ima tih kineskih SM/enduro 125ica, delovi povolji i dostupni a uz to i nisu lo¹eg kvaliteta. Dobro, imaju deèijih bolesti ali to se sve lako & jednostavno re¹i.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Bori¹a

neka, imadoh jednog kineza... spade lanac i puce blok motora :) :) :) :)
to je pulser na koga mislis... videcu koja ce cena ovoga da bude.. ako ne bude nista, cekam sledecu sezonu i jaci motor :D

perlx

Ima i EXC125 pa mu se to ne nudi vec ovaj Rebel. Apolo 250 je tesko djubre. Qingui qm125/200b je druga prica.
500e je plafon koji bi trebao da das za ovog rebela, pod uslovom da je sve ok sa papirima i da je ispravan.

Manjovac_Kv

krupan si za ovakav motor ne lezi ti :)

Taraba

Rebel 125 je da tata kupi cerkici za petnesti rodjendan bre. Nije za krakato mu¹ko èeljade.
Zna¹ kad æe¹ ponovo da umoèi¹ ako te ribe vide da vozi¹ to?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Bori¹a

svi ste u pravu, ne stoji mi ni malo ;D
devojka mi je rekla malopre 'ako te neko pita jesmo li zajedno, reci da nismo i da se ne poznajemo ako kupis ovo' :D :D :D :D

tako da... ako bude cena bas toliko niska valja mi umesto skutera...
i skuter sam prerastao, em ima 80cc em ide 50kmh, em je mali za mene..

mkt

ja bi radije cepao skuter

Bori¹a

ako rokne ovaj cenu 500+ skuter sam sredio, kupio novu kacigu, spreman sam za sezonu, briga me za sve ;D