Glavni meni

Da se pohvalim

Započeo Gašpar, 17 Februar, 2014, 18:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Od kad sam je prvi put video, pre mnogo godina, sviða mi se jako Yamaha XJR 1300. Po mojim standardima savr¹en motor. I to veæina ljudi oko mene zna. Meðutim, pre 5-6 godina u Kroaciji vidim Kawu u istom fazonu. Znao sam da postoji, ali iskreno nisam znao ni koji je model. Te godine sam ga obletao 10 dana i razgledao, prelep motor.



Bila je to Kawa ZRX 1200. 5 godina kasnije, pojavljuje se na oglasima ba¹ taj motor po priu¹tivim uslovima. Dodu¹e model ZRX1100, D verzija sa okruglim farom, ali i dalje prelepa. I to ba¹ u Eddie Lawson kolor ¹emi.



Nije dugo stajala na oglasu. Prvi motor kome sam se obradovao posle 2006. godine. Motor koji ima ne¹to sitno ulaganja, ali motor koji kada sredim planiram da dugo, dugo zadr¾im.  [srce] [srce] [srce]










Darko

 :drka: :drka: :drka: :drka: [thumb_up] [thumb_up]

do jaja !!!

mi smo danas drkali na neku hondu u ovom fazonu ,na uscu , vozi je neki matori dekica , znaci fabrikaaaaa

misa-pei

Bozanstven je. Pravi novi gvozdeni motor. Jedino sto nije vazdusara, ali sta sad.
Država je najveći neprijatelj naroda

Gašpar

Honda nije u tom fazonu, Honda je ba¹ iz vremena kad su motori izgledali tako  ;)




Andjelo

da se  srecno vozis .................................a sta ce ti onaj  lanac  kroz prednji tocak  

perlx

i da se dugo, dugo i lepo vozis [cheers]

Andjelo

u tom fazonu mi se svidjaju  samo ZRX 1200  , Honda CB 1300 i  Suzuki GSX 1400  jamaha mi se ne dopada  ,mada sam u dilemi izmedju honde  i suzukija

Darko

Citat: Ga¹par poslato 17 Februar, 2014, 18:20
Honda nije u tom fazonu, Honda je ba¹ iz vremena kad su motori izgledali tako  ;)





upravo na nju....

pa ok , koliko ih deli , decenija ili jace ?

UFF

dobro izgleda
to je drugi old timer za sad ili ih vec imate vise?
cale resio da se baci na visedecenijsko ulaganje i uzima najstarije sto moze da nadje ali da je jeftino i u fabrickom stanju?

Gašpar

@Darko: 25 godina

@UFF: Imamo Boldorku, to je njegov motor iz mladosti. Kawa nije oldtimer, 2000 godina. To je ono sto se meni svidja, mislim da smo jednom i pricali o tome  [cheers]

UFF

ne bi kupio ni jedan koliko god da su povolji i ocuvani ali kava mi se vise svidja :)
da, uff napisao da mu se kava vise svidja od honde  :o

cestitam  [thumb_up]

BOKYBOY

Citat: UFF poslato 17 Februar, 2014, 19:32
da, uff napisao da mu se kava vise svidja od honde  :o

:o  :o  :o

....e,sad mogu i da umrem...

Falco

Fenomenalan motor, onako muski bas!

Darko

ma ova honda je da se kupi i , sto neko rece , da se okaci o zid , da je nikad ne prodas u zivotu....


ЯЭВОЛУТИОН

sad ce UFF da ti kaze kako je to kurac i sve to...matoro i ne valja...i ruzno...nema plastike...i vidi samo jedan i to mali disk napred....uzas....ali kako ubediti onog ko ne razume.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Darko

hahah , pa jebes ga ,sta ces , il volis ili ne volis....

ali juce na uscu je bilo jedno ,mozda 50ak motora , svakavih , i onih najnovijih i preskupih...al odusevljenje , komentari i prilazenje samo ovoj hondi... to je dovoljan pokazatelj dal vredi ili ne 

Gašpar

 ;D


No kad smo veæ kod Kawe, na koje sve motore idu originalni migavci sa ZRX-a?

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

barezi

Pozdrav Gaso, da li si motor kupio u Turij, ako jesi mogu da ti kazem da si dobro pazario. Motor mazen i pazen, radovno servisiran. Nije vozen jedno 2godine. Srecna kupovina.
;D

Gašpar

Jeste, to je taj. Hvala na informaciji  [cheers]