Glavni meni

kako se boriti protiv sistema policijske represije

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 07 Februar, 2014, 21:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bishke

You should do one thing every day that scares you

bigbad86

Verovatno zrtveni magarac. Ta vest ce sad da se prosiri po Kikindi i posle nece da beze...

Gvozden

Nego sta nego je sad pokazna vezba.... Nego sto on nije najgori ima i blesavijih , al nekim cudom niko ih ne dira...
Bas pricamo juce...nije Kekenda, Valhala i Sweden.. ima da umre od muke kad upzri zvezda i krenu da urlicu r-vi po ulicama...
Znam dobro kako je kad radimo, a meni motor na pola...nije meni sto se on vozi, nego sto se JA ne vozim...
Osim ako bude glupan pa krene opet bez icega da luduje.....mada i to razumem...sa 20 i kusur..i R -om u garazi. Ja bih ga odmah prodao....sumnjam da bi izdrzao da ga ne sjurim pun gas..

DebeliZmaj

protiv represija najbolje postovanje pravila
i da ti je motor u fulu ispravan i imash svu opremu
ko se seca moje iskustva sa organima na zadnjem
okupljanju na Adi :) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Predpostavljam da su organi ¹to su imali iskustvo sa tobom jo¹ na bolovanju, polako se socijalizuju ponovo...:o :P  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

DebeliZmaj

:) ...
@lazic danas sam na bolovanju kuci ... ako si u prolazu pivo !?:) a mislim da je misa_pei u bgd ... :)" ili ti 4 zgrade od mene :)"
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Ma ja bolestan od subote... A tek do¹ao kuæi... 15 minuta i krevetiram ostatak buðavog tvin piks dana...

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


Hohštapler

Da ljudi, al lik popasao 2 meseca robije za toèkarenje, da ti jebem dr¾avu i pravosudni sistem! Ono govno ubilo devojku golim rukama, oborili mu presudu...
Ili se nekom zamerio po¹teno, ili se kurèio pandurima i poku¹avao da im objasni kako mogu da mu pu¹e, pa su re¹ili da ga malo spuste na zemlju...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

metarex

Citat: Gvozden poslato 20 Februar, 2014, 13:24
Nego sta nego je sad pokazna vezba.... Nego sto on nije najgori ima i blesavijih , al nekim cudom niko ih ne dira...
Bas pricamo juce...nije Kekenda, Valhala i Sweden.. ima da umre od muke kad upzri zvezda i krenu da urlicu r-vi po ulicama...
Znam dobro kako je kad radimo, a meni motor na pola...nije meni sto se on vozi, nego sto se JA ne vozim...
Osim ako bude glupan pa krene opet bez icega da luduje.....mada i to razumem...sa 20 i kusur..i R -om u garazi. Ja bih ga odmah prodao....sumnjam da bi izdrzao da ga ne sjurim pun gas..

meni kad su oduzeli dozvolu na godinu ja sam motor rasturio ko njanja sa ciljem da ga ne mogu sastaviti u danu... tako nisam dolazio u iskusenje. jednom uzmem od drugara zx 10 da se malo izduvam i samo sto sam seo na njega panduri ispred mene :o :o
da su me slucajno pitali za dozvolu koju sam im vec predao ode i ja u prdekanu... zaprecena kazna za voznju bez dozvole je bila 3 meseca + par soma franaka kazne+ produzavanje zabrane sa 12 na 60 meseci....

[samoubistvo]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


UFF


DebeliZmaj

pa zato je iluzorno ulaziti u takav sukob ...
... pogotovo kad je opozicija vec dosla do dugih cevi
a i zadnje info kazu da su 3 regiona odbila posluznost
centralnoj vlasti sa sve kasarnama, vojnim jedinicama ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

SrpskiDzedaj011

#37
Ма то проевропејци пију ватру од русофила.... Мурија блеји у празно.... Од војске нема ништа, напуштају касарне, остављају оружје....

Ево чујем "наређено из врха" да се све јединице МУПа врну у базе....

Пао Кијев. Пала Украјна....


На майдане поймали американского наёмника! 18 02 2014
I have to return some video tapes....

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

juga