Glavni meni

Alien Metalworks

Započeo fruitcake, 07 Februar, 2014, 00:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

fruitcake


Ova radionica ima za cilj da napravi kvalitetnu, praktiènu i pre svega pristupaènu dodatnu opremu za kolege bajkere. Poèela je sa boènim koferima èija se prva serija privodi kraju. Prvi model pod nazivom "Scout v.0.1a" je dimenzija 455x350x225mm, zapremine ~36L i te¾ine ~4kg po komadu. Boja je crna mat i plastificirani su.

Slike prototipa:


Prva serija se od prototipa razlikuje u nekim detaljima, ali najuoèljiviji su dublji poklopac i "obrisana" boèna vertikalna linija. Sistem kaèenja je slièan Turatekovim koferima te samim tim pasuje na veæinu nosaèa. Predviðena cena je 130 evra za par.
Serija "Scout v.0.1a" se privodi kraju:


Sledeæe u planu je univerzalni nosaè za GPS i sliène ureðaje.

Sve slike, video klipove, proces proizvodnje i informacije mo¾ete videti na https://www.facebook.com/AlienMetalworks i na web strani www.alienmetalworks.com, pitanja mo¾ete postaviti na [email protected] ili na ovom topiku. Otvoren je i youtube kanal https://www.youtube.com/channel/UCg1n0-BSoPtwoj6SAdCbQpQ/videos

Naravno, mo¾e se praviti custom oprema i dodaci po ¾elji kupca. Ukoliko imate potrebe da se napravi ne¹to ¹to nije vezano za motociklizam najbolje da nas kontaktirate preko A.M. facebook strane, ili na mail. Ma¹ine koje koristimo prilikom izrade mo¾ete videti na facebook strani i na youtube kanalu.


Taraba

Izgledaju lepo.
Aluminijum ili ne¹to drugo?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

fruitcake

Nije aluminijum, koristimo Durable Sheet Metal. Izdržljiviji je i jeftiniji, i zaštićen je debelim slojem plastifikacije.

Taraba

Monta¾a?
Ja imam Givi nosaèe boènih kofera. Jel æe to da pa¹e?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

juga

Video sam neke ovakkve, kao prototip u Pegazu dok su jo¹ bili u Zemunu, jesi li ti pravio?

Major


dusankobgd


rboban

Mo¾e i maèka da stane u kofer?
Ride It Like You Stole It

DebeliZmaj

rboban .. to umesto dzaka ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

metarex

meni se svidja stanz masina. nisam znao da su trumatic pravili sa boschovim upravljanjem. svaka cast na ideji i realizaciji [cheers]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: metarex poslato 07 Februar, 2014, 19:38
meni se svidja stanz masina. nisam znao da su trumatic pravili sa boschovim upravljanjem. svaka cast na ideji i realizaciji [cheers]
eto sa kakvim se predznanjem gleda slikaq bravarske radionice....ucite deco :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

fruitcake

@ Taraba: da, pasovace.

@ juga: ako mislimo na iste ti su bili cetvrtasti ako se dobro secam. mi pre ovih nismo radili kofere za motore, ovi su nam prvi.

hvala svima na podrsci. jedan par kofera je bukiran i ici ce na Afriku.

rboban

Ride It Like You Stole It

Kalesin

Bravo Pedja, samo napred :)
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

fruitcake

Sutra uveèe æu verovatno doæi na Topèider sa njima pa æete moæi da ih vidite u¾ivo ;)

Jefta

Da li su bocni koferi vodonepropusni??

Popsy

Citat: Jefta poslato 08 Februar, 2014, 00:50
Da li su bocni koferi vodonepropusni??

Za vodu ne znam... al tovatna mas' nije izasla napolje :D :D :D :D :D
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Taraba

Ja bi dao ovom Popsiju jedan par da maltretira cele godine po Srbiji.
Ako njega prezivi onda su najbolji :D
Laziæ nije merodavan, on bi pokvario i onu presu ¹to koristite za 10min.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Popsy

Citat: Taraba poslato 08 Februar, 2014, 13:40
Ja bi dao ovom Popsiju jedan par da maltretira cele godine po Srbiji.
Ako njega prezivi onda su najbolji :D
Laziæ nije merodavan, on bi pokvario i onu presu ¹to koristite za 10min.

pa ako nisi prepoznao manekena sa slike... evo i klip

http://www.youtube.com/watch?v=_G5xCNgyoJo

posledica tog snimka je bila...





Never underestimate the power of the dark side ... === ***

zmiya

Topio si mas'..a gde su èvarci?