Glavni meni

Alien Metalworks

Započeo fruitcake, 07 Februar, 2014, 00:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt

odlicno izgleda  [thumb_up]
samo napred  [hello]

Boban_m

Citat: fruitcake poslato 28 Novembar, 2016, 21:47
Citat: Boban_m poslato 28 Novembar, 2016, 17:56
Svaka cast. Da li ste imali ikakvu pomoc RAS (Razvojne Agencije Srbije)?

nismo, sve je u licnoj reziji.
Ako neko zasluzuje pomoc onda je to privatno preduzetnistvo tog tipa. Znam da je i u RASu kao i svugdje drugo presudan politicki pedigre, ali ja bih se raspitao kakvu podrsku mozete da dobijete od agencije u smislu marketinga (promocija, posjeta moto sajmovima i sl) a moguce je da dobijete i neki grant ili kredit sa subvenciranom kamatom. Sad vam treba vjetar u ledja.

ðunta

Citat: fruitcake poslato 28 Novembar, 2016, 22:36
Citat: ðunta poslato 28 Novembar, 2016, 16:52
Odlièno, svaka èast!

Dva pitanja:
-da li mo¾e da se uradi veliki centralni kofer od 58 litara po ugledi na Givi, (praktièno u ¾eljenom gabaritu)
-da li unutra¹nja obrada obezbeðuje sigurnost u smislu grebanja, zapinjanja, cepanja... prtljaga,  mislim na o¹tre ivice, kukice i slièno

Hvala Ðunto :) Imamo jedan kofer ok 55L po ugledu na Givi u koji mogu da stanu dve kacige. Po dizajnu su isti, razlika je samo u dimenzijama. Taj je dvonamenski: za ATV i motore. Koferi su plastificirani i unutra osim vijaka nema ni¹ta tako da su stvari prilièno bezbedne. O¹trih ivica nema. Kukica ima sa unutra¹nje strane poklopca ali one mogu po ¾elji kupca da se ne stavljaju.

Samo da zna¹ da sam neopevana ¹krtica na komplimentima. Zaista na oko deluju ljudski, komentarisao sam interno da bi bilo po¾eljno da budu aluminijumski umesto od gvo¾ða, i uradio si ih. Skoro sam gledao onu rumunsku moto bravariju i ba¹ mi bilo krivo ¹to nema takve prodaje od nas, tj. tebe, nadam se da æe¹ nekako smoæi da izbaci¹ u EU, èija je granica nama velika prepreka.

Imam ja plastièni Givi Maxiu za dve kacige, meðutim tih nekoliko litara do 58  koje Givi ima su osetno korisniji nego ¹to bi se pomislilo, naroèito kad se putuje sa ¾enskim saputnikom, a takoðe bih radije uvek imao veæi centralni kofer a dva u¾a boèna, pa te ponovo pitam da li mo¾e¹ da uradi¹ takav, tj. jo¹ veæe zapremine. 
"Ako ne budemo bolji, postaæemo gori"

fruitcake

Predlazem prvo da vidis ovaj od 55L, gotovo sam siguran da bi ti odgovarao ako trazis veliki repni kofer :) Slobodno me zovi na 060/5109-979 ili mi posalji tvoj broj preko pm-a da te zvrcnem.

Lazic

Blento, stavi sliku da i mi bez para vidimo... ;D :-*

fruitcake

Citat: Laziæ poslato 29 Novembar, 2016, 21:39
Blento, stavi sliku da i mi bez para vidimo... ;D :-*
Evo fotke manjeg Top Case-a, taènije 47L iliti dimenzija 440mm x 300mm x 360mm. Mada, manji se mo¾e videti i na fotkama sa novom Afrikom. Fotki ovog veæeg nemam, ali dimenzije su mu 480mm x 335mm x 330mm i verujem da bi Ðunti ovaj drugi odgovarao.



fruitcake

Citat: mali_zmaj poslato 28 Novembar, 2016, 15:48
Extra!!
Citat: UFF poslato 28 Novembar, 2016, 17:49
ovo sad vec izgleda ozbiljno
svaka cast  [clapp]
Citat: mkt poslato 28 Novembar, 2016, 22:46
odlicno izgleda  [thumb_up]
samo napred  [hello]

Hvala svima :)

Citat: Boban_m poslato 28 Novembar, 2016, 22:46
Ako neko zasluzuje pomoc onda je to privatno preduzetnistvo tog tipa. Znam da je i u RASu kao i svugdje drugo presudan politicki pedigre, ali ja bih se raspitao kakvu podrsku mozete da dobijete od agencije u smislu marketinga (promocija, posjeta moto sajmovima i sl) a moguce je da dobijete i neki grant ili kredit sa subvenciranom kamatom. Sad vam treba vjetar u ledja.

Videæemo, ¹to se marketinga tièe internet je tu presudan. A ¹to se tièe grantova i sliènih naèina podr¹ke od strane dr¾ave treba se raspitati. Hvala.

fruitcake

Ovako izbliza izgleda manji repni kofer na novoj Africi.


fruitcake

Pozdrav ekipi, kao ¹to sam obeæao evo i par fotki repnog kofera. U pitanju je kompaktniji od 47 litara, dimenzije su ¹=440 v=300 d=360 milimetara. Prodaje se u kompletu sa repnom univerzalnom aluminijumskom tablom debljine 4mm. Hope you like it :)



aæimo

Daj cenu, sta si se stiso?

fruitcake

:D Jes, to sam zaboravio, izvinjavam se. Cena je 220e. Pravi se samo od aluminijuma debljine 2mm. Mislim da ne moram da nagla¹avam koliko je izdr¾ljiv :)

aæimo

Recimo popsy proof je dovoljna definicija cvrstoce.

fruitcake


Lazic

Brate samo ti je 2 meseca i 3 dana trebalo da stav¹ slike... :o ;D

mali_zmaj

Pa znas kako Lazicu,dok kupis aluminijum,pa dok kupis cekic,pa kvrc,kvrc,pa nitna jedna, druga, treca..., pa burgija,pa busenje,pa bravica...,pa lak,pa dok se kofer uslika,pa prebace fotke na racunar...,pa pukne net,pa dok docekas ove da dodju rijese......   ;)
jin-jang

fruitcake

Lazicu, udaram malo ceznju covece, nista ne kapiras :D

aæimo

Pravi od proizvoda deficitarnu robu da stanemo u red ko penzioneri za penzije.

perlx

Da crknemo od iscekivanja.

Lazic

Citat: fruitcake poslato 06 Februar, 2017, 19:21
Lazicu, udaram malo ceznju covece, nista ne kapiras :D
Æuti tamo Afrikanac... :P :-*