Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

castor

Hvala na prijedlogu. To mi je zadnja opcija, ako ne naðem nikoga ovako.
It's the ride that matters, not the bike…

banevuk


UFF

istetovirani pozeri i pusaci kurca ti iz levijatana
da ne ulazim u detalje uzaludno

Taraba

Citat: UFF poslato 20 Mart, 2020, 01:29
istetovirani pozeri i pusaci kurca ti iz levijatana
da ne ulazim u detalje uzaludno
Nemam pojma kakvi su. Cuo sam da postoje i da vade pse iz nekih groznih uslova.
Beta ih daje na udomljavanje, leci i sredjuje pansione, ali ne uzimaju vlasnicke pse vec samo lutalice.
Slobodno udji u detalje, jer mene interesuje. Imas iskustva sa njima?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mareskin

Citat: Taraba poslato 20 Mart, 2020, 11:24
Citat: UFF poslato 20 Mart, 2020, 01:29
istetovirani pozeri i pusaci kurca ti iz levijatana
da ne ulazim u detalje uzaludno
Nemam pojma kakvi su. Cuo sam da postoje i da vade pse iz nekih groznih uslova.
Beta ih daje na udomljavanje, leci i sredjuje pansione, ali ne uzimaju vlasnicke pse vec samo lutalice.
Slobodno udji u detalje, jer mene interesuje. Imas iskustva sa njima?

Proguglaj. Gomila napaljenih desnièarskih debila.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin


A inaèe æerka od prijatelja radi u nevladinoj organizaciji za za¹titu ¾ivotinja. Ceo sistem je stvoren da se uzimaju pare iz stranih i domaæih donacija, da se putuje po svetu, prave sastanci po luksuznim lokacijama i u¾iva. Od vrha organizacije, pa do dna sve go lopov do lopova.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Taraba

Citat: mareskin poslato 20 Mart, 2020, 13:05
Proguglaj. Gomila napaljenih desnièarskih debila.

Video sam da su iz neke navijacke price - ne ulazim u to kakvi su oni licno vec sta rade za te zivotinje.

Citat: mareskin poslato 20 Mart, 2020, 13:06

A inaèe æerka od prijatelja radi u nevladinoj organizaciji za za¹titu ¾ivotinja. Ceo sistem je stvoren da se uzimaju pare iz stranih i domaæih donacija, da se putuje po svetu, prave sastanci po luksuznim lokacijama i u¾iva. Od vrha organizacije, pa do dna sve go lopov do lopova.


Pa sve NGO funkcionisu po tom principu jbg... niko nije toliko altruistican (cast retkim izuzetcima).
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gašpar

Neko od tih momaka iz Levijatana ¾ivi 3 zgrade od mene, kakav je, da je ne zanima me - U stanu dr¾i tri ili èetiri psa, koje je pokupio sa ulice i pru¾io im svu potrebnu ljubav. Meni dosta.

dzimika

Dok vam to bude dosta bice i nama ovako kako je sada

Taraba

Ti ko moja zena - necu gledam film jer mrzi Tom Cruise-a jer je sajentolog, Mela Gibsona jer je lud, ovog zbog onog i ovog i na kraju nemam sta da gledam :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gašpar

Citat: dzimika poslato 20 Mart, 2020, 15:08
Dok vam to bude dosta bice i nama ovako kako je sada

Po pitanju ¾ivotinje dosta, naravno.
Jednog staforda koji je kod njega vlasnik je ostavio na terasi u zgradi i oti¹ao negde u inostranstvo. Ukratko, pas je izvuèen sa terase na samrti. Pa sad vidi da li rade ne¹to za ¾ivotinje ili ne.

pajche

i navijaci na utakmici samo bodre i podrzavaju svoj voljeni klub. hmm da li samo to rade..

monsterbnt

Citat: Taraba poslato 19 Mart, 2020, 10:36
Djole, cimaj Leviathan pokret. Oni takve zivotinje spasavaju iz te bede i daju na udomljavanje, sredjuju pansion u medjuvremenu, lecenje itd.

Spasavaju kurac.... Obicna bagra koja se grebe za donacije.... Ne znam koliko sam ih puta zvao i uvek je odgovor ''povedi te ga kuci pa cemo vam opmoci da udomite....''
Spasavaju samo ono sto im moze doneti medijsku kampanju, a vamo se spremaju za izbore kao deo '''patriotskog'' bloka...
Bihali odjednom vozi panameru.... Preti batinama svima koji ga kritikuju.... I tako...
Smrt SVIMA!!!!

UFF

Citat: Taraba poslato 20 Mart, 2020, 13:52
Citat: mareskin poslato 20 Mart, 2020, 13:05
Proguglaj. Gomila napaljenih desnièarskih debila.

Video sam da su iz neke navijacke price - ne ulazim u to kakvi su oni licno vec sta rade za te zivotinje.

qrce se po jutjubetu i to je manje vise sve

znam za vise razlicitih slucajeva sa istim ishodom kad su ih neke ugrozene devojke zvale sto da zastite njih sto da pomognu psima i bile odjebane

El Jefe

Citat: mareskin poslato 20 Mart, 2020, 13:06

A inaèe æerka od prijatelja radi u nevladinoj organizaciji za za¹titu ¾ivotinja. Ceo sistem je stvoren da se uzimaju pare iz stranih i domaæih donacija, da se putuje po svetu, prave sastanci po luksuznim lokacijama i u¾iva. Od vrha organizacije, pa do dna sve go lopov do lopova.

Јел су то левичарски или десничарски дебили колега?
Друштво за заштиту од животиња

mareskin

Citat: El Jefe poslato 21 Mart, 2020, 10:01
Citat: mareskin poslato 20 Mart, 2020, 13:06

A inaèe æerka od prijatelja radi u nevladinoj organizaciji za za¹titu ¾ivotinja. Ceo sistem je stvoren da se uzimaju pare iz stranih i domaæih donacija, da se putuje po svetu, prave sastanci po luksuznim lokacijama i u¾iva. Od vrha organizacije, pa do dna sve go lopov do lopova.

Јел су то левичарски или десничарски дебили колега?

Zar je bitno?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


UFF


monsterbnt

Jedva docekale sneg.....





Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Samo danas u va¹em gradu...


A UFF poèeo k'o Saèmo, u svakoj temi... :o  [rofl] [rofl] [rofl]