Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Ivicat

Previse plitak DOF na nekim.

SSZGO

kad nece da slusaju i stanu u liniju...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF


Lazic


mali_zmaj

jin-jang

Gavrolini


Lazic

Zavisi kako se bude pona¹ala... :D




Citat: mali_zmaj poslato 28 Septembar, 2019, 20:01
Zekonjaaaa,,,,Dugousko!!
A bila kao dve pakle cigareta kad sam je na¹ao... :o :D

Gavrolini

Mislis koliko se bude utovila...ma koliko god dodacemo svinje malo.

Lazic

Stambena i ¾ivotna situacija joj zavisi od pona¹anja, za sada nije u velikoj opasnosti da zavr¹i u loncu... :D

Panta Zemunac

Ma necu da vas slusam... [neee]




Ma ni da vas gledam... [ban]





Lazic

Odem na put bez njega prvi put posle 7 godina i odma` blues... :D




UFF


Andjelo

Pascha  obozava rakiju i pivo





monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mali_zmaj

U mom selu poznat kao "Garo"..   mislim svakog crnog psa su tako zvali!!  ;)
jin-jang

Panta Zemunac

Mi mislimo da ih biramo...ma oni nas biraju!

castor

Ima li neko ¾elje/volje/interesovanja ili zna mo¾da nekoga ko nije nasilan/nenormalan/lud, nego normalan za sebe i druge, a sposoban i mentalno stabilan da usvoji jednog staforda?

LM, kom¹ija ga je uzeo/dobio prije koju godinu (3-4). Sin nije zainteresovan, mati stara je stara i bolesna, on nema vremena, ¾ena (druga) do¹la i dovela pudlicu, pa se okrenula i oti¹la, a pudlicu ostavila, tako da je ovaj malac na milosti i nemilosti prirode, pa bezrazlo¾no propada i sa svojih 20+ kg od pro¹log ljeta je spao na jedva 15 sada. Spava u otvorenoj i neza¹tiæenoj drvenoj kuæici, bez bilo kakve izolacije, dobar dio ove zime je proveo van kuæice na goloj i mokroj zemlji (izgleda da mu je zemlja toplija od te kuæice). 99% vremena - lanac dug 2 metra i ogrlica oko vrata. ©ta da ka¾em vi¹e...

®ao mi je malca, rasan je pas, ima lijepu, kratku i krupnu glavu, skroz crne boje, a koliko ga ja znam i dobre je naravi. Ime mu je Pablo. Tra¾im nekoga normalnog raspolo¾enog da ga uzme i spasi ove bijede u koju je zapao.

Ko je zainteresovan mo¾e da se javi meni na PM, da razmijenimo brojeve telefona, onda i slike, pa da porazgovaramo i vidimo da li je odgovarajuæa osoba za ovakvu vrstu psa. Idealan bi bio neko ko je veæ imao staforda i zna sa èime ima posla, kao i ¹ta mu treba i ¹ta tra¾i.
It's the ride that matters, not the bike…

Taraba

Djole, cimaj Leviathan pokret. Oni takve zivotinje spasavaju iz te bede i daju na udomljavanje, sredjuju pansion u medjuvremenu, lecenje itd.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?