Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

®or¾

 [rofl] jbg,mnogo su popularni i poprilièno skupi,svaka druga pevaljka u Srbiji se ponovila i nosa ga po rukama.Meni su simpatièni al' ¹ta sa njim da radi¹ kada mu se potro¹e baterije?Nosi¹ i power bank  [neampojma]

Taraba

Pas za stan i ljude koji hoce psa ali nemaju mnogo vremena.
Meni glupo, al' ja volim sa mojim da idem u setnje, trcanje, hiking itd.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

®or¾ GTI





Moja Tara u teranju ,smesna kao bioskop😂

Jecko

Iskreno veci psi nisu za ovu klimu i ovo podneblje.

Taraba

Ako Ridzbek moze u Africi da juri lavove moze i u UAE. :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

CBRR1

@Freepartyman

Svega mi lepsi ker.. hehe

UFF

ne zajebavaj, pas mu jeste najlepsi od te vrsste kojeg sam uzivo video ali nisi mu upoznao devojku

evo i mog drkadzije, pojeo mi drugu ciradu sa motor danas i skrljao 8 godina staru nisko kalemljenu katalpu, iskopao iz peska i malca i pocepao skroz kap po kap sistem...

da kazemo da sam uzeo okiten crevo da ga ne bi povredio i onda smo isli da ucimo svasta nesto

http://i.postimg.cc/dtkxq6B1/20190118-021647.jpg

®or¾

 [rofl]  [rofl] a to je samo poèetak ;D

bucko

#4550
Moras dobro da ga i¹eta¹ ,ocigledno ima visak energije.
10-15 km dnevno ,moz i iz dva puta

Taraba

Sto kaze bucko.
Moj ako ne dobije 15km dnevno (5 ujutru, 10 uvece) pravi sranja tog tipa - kopa, cepa trsku, penje se na krov itd.
Ako ne mozes toliko da ga setas, radi dresuru - to ih isto umara zestoko, pogotovo kad uce nesto novo.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

CBRR1

Citat: UFF poslato 19 Januar, 2019, 01:44
ne zajebavaj, pas mu jeste najlepsi od te vrsste kojeg sam uzivo video ali nisi mu upoznao devojku


Ma zafrkancija...  :D

UFF

ako mu je 8 ari dvorista malo ko ga jebe kupicu mu traku za trcanje i vezati za istu pa nek trci ceo dan   [rofl]

mareskin

Citat: UFF poslato 19 Januar, 2019, 15:07
ako mu je 8 ari dvorista malo ko ga jebe kupicu mu traku za trcanje i vezati za istu pa nek trci ceo dan   [rofl]

Ovo sam planirao da probam. Uvedem ga u dnevni boravak i stavim na traku. Ukljuèim mu Animal Planet i nek u¾iva za sve pare :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Andjelo

Citat: UFF poslato 19 Januar, 2019, 15:07
ako mu je 8 ari dvorista malo ko ga jebe kupicu mu traku za trcanje i vezati za istu pa nek trci ceo dan   [rofl]
ma pustis ga na ulicu i neka se sam proseta

Andjelo

Ja sam pre jedno 15 godina imao jednog Sarplaninca .....njemu kad je dosadno ili preskoci zid ili otvori kapiju sapom i ode sam u setnju posle par sati vrati se kuci...
Napolju nije bio agresivan a u kuci ako neko udje a nema nas od okucana nikog u Dvoristu nisi smeo da izadjes sam napolje pocne da laje i da rezi dok neko ne izdje u dvoriste, to se desavalo kada skine ogrlicu sam

Andjelo

A evo i nas Medeni .....pre neko vece bilo hladno pa unutra malo da se ugreje


UFF

Citat: Andjelo poslato 19 Januar, 2019, 15:48
Citat: UFF poslato 19 Januar, 2019, 15:07
ako mu je 8 ari dvorista malo ko ga jebe kupicu mu traku za trcanje i vezati za istu pa nek trci ceo dan   [rofl]
ma pustis ga na ulicu i neka se sam proseta

i naidje neko kolima, vidi mladog zdravog negovanog kupiranog dobermana, ubaci ga u auto i odveze kod drugara veterinara da mu nadje cip, malo zasece kozu, izvadi ga i eto mu besplatan a skup pas da ga drzi na lancu u svom selu

bucko

#4559
Mo¾e da bude plac i 8 hektara,nece on nigde bez tebe
Ovaj moj kad se vrati sa planine ume da spava po 15-16 sati,tamo se ne smirujemo dan-noc,obo¾ava da ide.