Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Andreja

@UFF, Strahinjina sestra i zet mu imaju jednog rièbeka, odgajaju pse ali ne znam da li imaju rièbekiæe :D Tra¾i Bi¹ketu Strahinjin broj a on nek te pove¾e sa njegovima jer nemam telefon :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

penzos

Jesi li èuo za SAO? Ako ti treba èuvar o kome nema preterano brige, a da je veliki pas on je odlièan izbor. Ovo je drugarova æerkica sa njim!


Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

monsterbnt

Citat: mali_zmaj poslato 27 April, 2016, 11:23
Sreæom ne linja se ha!  ;)

To si oèetkao??

Yup. Moras da cetkas inace ce da se uceba a onda pada sisanje. Celavi samojed je mnooooogo ruzan...

Citat: balcan girl poslato 27 April, 2016, 13:59
ispleti dzemper :D :D :D :D nadjes babu da uprede vunu i eto dzempera za zimu :D

Rusi prave dzempere od njihove dlake. Jezivo su skupi i greju cak i potpuno mokri. Nosi ih njihova mornarica (jbg ako rusi nesto znaju onda je to kako se pravi topla odeca...)
Smrt SVIMA!!!!

balcan girl

od mog druga keva je isto isplela dzemper od njihovog samojeda :D brate lepse nego angora ili kasmir :D :D super izgleda :D zatoo nakupi ti dlaku u dzaku nadji nekog da ti uprede to i napravi dzemper :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

nagutaj se dlaka u prevodu :)

UFF

Citat: Andreja poslato 27 April, 2016, 15:20
@UFF, Strahinjina sestra i zet mu imaju jednog rièbeka, odgajaju pse ali ne znam da li imaju rièbekiæe :D Tra¾i Bi¹ketu Strahinjin broj a on nek te pove¾e sa njegovima jer nemam telefon :D

saznas mi ti to sve pa javis? :D


Citat: penzos poslato 27 April, 2016, 15:30
Jesi li èuo za SAO? Ako ti treba èuvar o kome nema preterano brige, a da je veliki pas on je odlièan izbor. Ovo je drugarova æerkica sa njim!




nisam cuo ali nije ni bitno jer u obzir dolaze samo kratkodlaki psi
i prvenstveno da mi bude ljubimac pa tek onda cuvar

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

monsterbnt

ako je zbog linjanja kratkodlaki su gori nego dugodlaki
i uprkos uobicajenom misljenju kratkodlaki losije podnose temperature... I niske i visoke
Smrt SVIMA!!!!

bigbad86

Tako je. Njima je dlaka izolacija i od toplog i od hladnog.

SSZGO

#3889




Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

nash


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF

Citat: Andreja poslato 29 April, 2016, 13:59
Saznao, javljam preko PP :D

preporucila mi je njih
http://www.abdalland.com/news

rodjeni na dan kad i ja :)

medjutim svi stenci osim jednog su vec rezervisani a cena je 800eur.. videcemo

Andreja

Cene su jezive :) Ajd pa javljaj ¹ta si uradio.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

monsterbnt

A bas moras markiranog psa sa pedigreom i roditeljima sa milion imena?
Smrt SVIMA!!!!

BOKYBOY


UFF

Citat: monsterbnt poslato 01 Maj, 2016, 21:52
A bas moras markiranog psa sa pedigreom i roditeljima sa milion imena?


ni pedigre ni roditelji sa milion imena nisu neophodni ali su koliko sam shvatio pozeljni radi neke vece sigurnosti vezane za zdravlje i agresivnost psa
sto se mene tice ja bi radije nekog ko nema takmicarske predispozicije ali samo doberman ili ricbek, trece mi ne treba ni na poklon

Grof

Mislim da novosadska JKP Zoo higijena ima jednog dobermana - mu¾jaka za udomljavanje. Mogu ti u sredu proveriti ako te interesuje.

monsterbnt

Potpuno bespotrebno. Jedino sto ti sigurno donose psi sa milion imena je veca cena.... Imao sam buldoga bez ikakvog specijalnog porekla i doziveo je 17 godina sto je za njih jezivo mnogo... A sto se tice agresivnosti? Izvini ali samo totalni moron juri psa po agresivnosti.... Ako ti treba cuvar 70% rasa ce obaviti posao kako treba... Jedan od najboljih cuvara je vucjak... Ne budi mentol da pravis zver od psa...
Smrt SVIMA!!!!

bigbad86

Ja mislim da je hteo da kaze da pas ne bude lud pa da ujeda njega...