Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Panta Zemunac

Pa evo jedne, veè viðenog Ra¹e ali ova poza zaslu¾uje da bude ponovo na tapetu! Inaèe, njegova klasièna, video od gazde pa i on na leða i tako, veoma èesto spava. Nije meni kako spava, veè gde spava...kakva je to rasprava meðu nama, ko æe gde...i jo¹ se ljuti bre, ali ozbiljno ljut kada ga pomerim!! [rofl]



Uploaded with ImageShack.us

misa-pei

Nije ba¹ da je kuæni ljubimac, ali kad ¾ivite u prirodi, sva¹ta mo¾ete da nadjete. Po dvori¹tu nam ¹etaju lisice, jazavci, je¾evi, maèke, a u kuæi, na tavanu ¾ivi veæ dugo jedan vrlo lepo vaspitan puh. Jednom je si¹ao kod nas u goste. Jedva sam ga se re¹io, verovatno je opet na tavanu.





Država je najveći neprijatelj naroda

Panta Zemunac

Znaèi to je Puh!?!
Èuo sam za njih, nit mi¹, nit veverica...sladak je! Nemoj ga terti, barem nemate bube po kuæi!

misa-pei

Ne teramo ga, on je na tavanu gde nije napravio nikakvu ¹tetu, samo je pocepao neke kutije u kojima je bio èaj, ostao tamo od selidbe. Kutije sa knjigama nije ni pipnuo, kao ni i¹ta drugo. Vrlo fini podstanar.
Država je najveći neprijatelj naroda

Panta Zemunac


DebeliZmaj

pa ono kao bolje puh nego pacov i bolje puh nego bube ...
ne diraj ga !:)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

SSZGO

ja i maca stokilashica

tehnicki nije mi kucni ljubimac nego dolazi povremeno u kucu kod mojih...

velika je i debela i krznena...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Valentina


bajone

ovo je maca Dada..njeno puno ime je Jadranka  ;D 
Æuti i saraðuj..

DebeliZmaj

cek cek .. ima tamo negde josh neki cicos-macos na slikici ... :) tvoj ili
dadino drustvo ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

bajone

to je Dadin nekada¹nji najbolji drugar - Maèak. Njih dvoje su jedno vreme bili nerazdvojni ali onda sam ja morao da se preselim iz tog stana-kuæe. Inaèe, Maèak je Maxxin ljubimac i to je ubedljivo najveæi maèak koga ste videli u ¾ivotu. Visok dugaèak ¹irok. Pravi crni panter!
Æuti i saraðuj..

bajone

imam jo¹ jednu macu Maksinu koju sam pripitomio na poslu. Mnogo je dobra i slatka ali joj tra¾im dom jer je mnogo hladno i gazda je veæ poèeo da mi pravi problem kada je unosim u "kancelariju". Mnogo je pametna i najnerazma¾enija je maca koju ste videli. Da li je neko mo¾da zainteresovan? 
Æuti i saraðuj..

Panta Zemunac

Kao klinac sam, ¾iveæi u kuæi, imao maèke. Sada vi¹e gotivim pse, nekako prisniji su, ba¹ se obraduju kada te vide.

bajone

ja volim pse, nema dileme..ali maèka je posebna ¾ivotinja i zaslu¾uje po¹tovanje. ne mo¾e¹ da je izdresira¹ jer nju uop¹te ne interesuje da radi ono ¹to neko drugi hoæe. pritom æe uvek nadmudriti psa i nametnuti sebe kao glavnog u kuæi ako je tu pas takoðe. mo¾e da bude i labrador i staford i kane korso. maèka je glavna  [thumb_up] 

tako da, ako neko hoæe jednu ozbiljnu macu neka se javi...!  [callme] 
Æuti i saraðuj..

pit



    Ja sigurno necu...moj rotvajler je dosad nadmudrio dosta macaka...sigurno vise od deset.

Tihi_ZR

Nemacki bokser, sa tigrastim printom kako kaze jedna moja prsata drugarica. Zivi kao covek, jede kao 3 coveka.  :D

DebeliZmaj

uuu dobra kozna fotelja za komp ...
a da i pas je simpa ;)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Panta Zemunac

Ako je ovaj bokser ¾enka imam ja za nju jednog deliju koji ¾ivi bolje nego èovek (mene iz kreveta tera kada mu se drema)!
Pa eto nek nam deca ¾ive bolje ali zajedno a mi æemo dotle  [cheers]!!
Delija se zove Ra¹a i ima ga ni¾e na fotkama!! [klanjam_se]

serbduck

 

  Ja bi rekao da se ovom tigrastom bas vidi licna karta...

  Ispravte me ako gresim...

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Panta Zemunac

Citat: serbduck poslato 16 Decembar, 2010, 17:49
  Ja bi rekao da se ovom tigrastom bas vidi licna karta...
  Ispravte me ako gresim...

Ma ovo je liènjak za pravog mu¹karca a ne...



Uploaded with ImageShack.us