Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bucko

Citat: Bori¹a poslato 25 Februar, 2013, 23:52
ovog mog trcanje smori bas, svaki dan setamo oko 2-3km polako i jos mu u dvoristu bacam loptu i vucemo pantalone i svasta ;D
al sam da trci nema teorije
Vodi ga da se igra sa drugim stencima.
Moja dobermanka uz svu setnju se igra po tri sata,promeni po pet sest sparing  partnera,jede vise nego duplo i nema grama viska.

Bori¹a

paaaa znas kako, kod mene u selu jedini imam "veceg" psa, i ko god ima rasno kuce plasi se da ga pusti sa mojim, evo npr prvi komsija ima nesto lovacko i kaze ne smem da pustim Kiæa jer ce taj tvoj da ga ujede...
a imam ja drugog kera malog zutog on je lutalica nasao sam ga i doneo kuci davno ali taj mali mnogo laje a moj staff je jos beba, danas mu je 7 meseci i plasi se, i sklanja se, npr maks legne na ledja i zove ovoga na igru i ovaj dodje i ujeda ga...

evo i ovako ga pustam da se umori

American Staffordshire Terrier Maxxes

al opet slaba vajda, a da ga vodim do grada negde bas mi je problem jer mi je daleko a treba da napravim resetku na audiju da ne proleti ovamo jer u hondi pojede sve zivo, menjac poceo da glodje magarac ;D ;D ;D


bucko

Nijedan normalan odrastao pas nece stenca da dira bez obzira na pol.Moras svog da socijalizujes da ne postane budala.
Povedes ga u setnju i pusti da se onjuse pa ces videti koliko se trpe i dal su kompatibilni.Matori se slabo igraju al zato mladi izgibose.Ova moja svakog labradora izmori za pet minuta.Rkce sa biglovima a egal je sa stafordima,bokserima,haskijima ,trce do iznemoglosti.
Ja je vozim u gepeku od Antare i dam joj da se necim zabavlja i sve ok.Kod kuce je kao maca kad se izjuri a u povratku sa igre pocela da pevusi.
Pojede svaki dan po 700 gr granula,pola kile girica ili nekog mesa ,jaje ,parce govedjeg mesa sa koskom iz supe i jos stosta i kao srna je a ima pola godine.

Bori¹a

pa da razumem ja tebe, moj pas, maks, ovaj veliki ima 7 meseci a tezi je 20kg od ovog maleckog matorog ;D
pa ga zato ovaj malecki matori napada jer se plasi a maks shvata sve kao igru... moj jede oko pola kila mesa iz konzerve i poneku kost da se zanima...

m.mitar

Citat: bucko poslato 02 Mart, 2013, 15:48

Pojede svaki dan po 700 gr granula,pola kile girica ili nekog mesa ,jaje ,parce govedjeg mesa sa koskom iz supe i jos stosta i kao srna je a ima pola godine.
Da nema gliste? ;D

bigbad86

Svaki pas koji se redovno izvodi u prirodu ima bar poneku glistu :P

m.mitar

Pa dobro neku,al ovaj njegov ima glistarnik onda! [rofl]

yzf750


yzf750


bucko

Citat: m.mitar poslato 02 Mart, 2013, 22:36
Pa dobro neku,al ovaj njegov ima glistarnik onda! [rofl]
Ne , ovaj moj je u stvari jedna velika glista. [rofl]

mareskin


Jede vi¹e od mene, a ja nimalo ne lièim na glistu :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

bigbad86

Kad drugarica uslika profi aparatom.

[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]

bigbad86

.

[attachment deleted by admin]

bigbad86

.

[attachment deleted by admin]

Bori¹a

aaaaaaaaaaaaaaaa kako je sladaaaaaaaaaak na poslednjoooooj
ovaj moj ne voli vodu mnogo, udje u fontanu pokvasi noge i stoji i gleda svet oko sebe ;D

bigbad86

Ovaj toliko voli vodu da mu leti u boksu stoji korito sa vodom da moze da legne kad oce :)

mareskin

Citat: bigbad86 poslato 03 Mart, 2013, 20:14
Ovaj toliko voli vodu da mu leti u boksu stoji korito sa vodom da moze da legne kad oce :)

Jel ovo pas ili foka? ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Uncle Bob

Citat: mareskin poslato 03 Mart, 2013, 20:27
Citat: bigbad86 poslato 03 Mart, 2013, 20:14
Ovaj toliko voli vodu da mu leti u boksu stoji korito sa vodom da moze da legne kad oce :)

Jel ovo pas ili foka? ;D

Morski pas  :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

m.mitar