Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

CBRR1

Citat: bigbad86 poslato 24 Februar, 2013, 23:38
Citat: CBRR1 poslato 24 Februar, 2013, 22:38
Citat: bigbad86 poslato 21 Februar, 2013, 22:46
Moj opet malopre provalio gde komsija drzi pomije, najeo se ko STOKA i ispovracao...


A jlubimac ti je Vepar,sta..?  :o :o :o
Zlatni Retriver! :P

blentriver  :P :P :P

bigbad86

Slika od danas. Prljav je jer je stoka koja obozava potoke i bare :D

[attachment deleted by admin]

mareskin

Citat: bigbad86 poslato 24 Februar, 2013, 23:38
Citat: CBRR1 poslato 24 Februar, 2013, 22:38
Citat: bigbad86 poslato 21 Februar, 2013, 22:46
Moj opet malopre provalio gde komsija drzi pomije, najeo se ko STOKA i ispovracao...


A jlubimac ti je Vepar,sta..?  :o :o :o
Zlatni Retriver! :P

A, pa to je to :D
Ima ga moj brat, ali je prilièno veliki. Kad se uspravi i stavi mi ¹ape na ramena ima veæu glavu od moje :D
Jede sve ¹to mu da¹ :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

bigbad86

Inace oni su rasno prozdrljivi i veoma su podlozni gojenju ako ne pazis sta i koliko im dajes. Svaki drugi retriver je stokishte :P Moj redovno sprinta za mnom dok sam ja na bajsu i dosta skace inace bi bio debela stoka.

CBRR1

Citat: bigbad86 poslato 25 Februar, 2013, 15:47
Inace oni su rasno prozdrljivi i veoma su podlozni gojenju ako ne pazis sta i koliko im dajes. Svaki drugi retriver je stokishte :P Moj redovno sprinta za mnom dok sam ja na bajsu i dosta skace inace bi bio debela stoka.


Ovaj moj tri meseca i jede ko azdaja,al pazim da mu se noge tj sape ne pokrive...

sibin


CBRR1

Citat: sibin poslato 25 Februar, 2013, 17:38
kako pazis :D
Sinak vaga i mera dnevna puta toliko puta,i ne vise i ne manje,merim ga svakih 7 dana i samim tim povecavam dozu...nego bolje pozatvaraj one tvoje da ne pustam kera....

sibin

sta tu ima da se vaga i meri  [rofl] pusti tu tvoju krznenu lopticu da trckara i igra se da trosi kalorije. :P

Bori¹a

Citat: sibin poslato 25 Februar, 2013, 17:59
sta tu ima da se vaga i meri

3% svoje tezine najbolje za ras steneta...

mislim pasije tezine ne vlasnikove ;D

sibin

3% cega ? slanine, pomija, mesa, granula(kojih) nisu sve granule iste.

Bori¹a

ako su granule ima na pakovanju da pise, u principu preko 3% svoje tezine ne bi trebalo da jede osim ako necete da se ugoji k'o vepar

Stevan

Zavisi sta jede i da li je stalno pusten i da li tad trci ili bleji ili je zatvoren u boksu 1mX2m, i zavisi od psa do psa i svasta jos :)

sasafilipovic

Citat: CBRR1 poslato 25 Februar, 2013, 17:46
Citat: sibin poslato 25 Februar, 2013, 17:38
kako pazis :D
Sinak vaga i mera dnevna puta toliko puta,i ne vise i ne manje,merim ga svakih 7 dana i samim tim povecavam dozu...nego bolje pozatvaraj one tvoje da ne pustam kera....

Moj zl. retriver sa 3 meseca ima 5,7kg. Dajem mu 4 puta po pola čaše od jogurta (mislim da je to ukupno 180-200g) granula za štence. Sve mislim da je to malo, kad pojede samo me gleda i čeka još. Nemam pojma da li da mu povecavam dozu?

balcan girl

s obzirom ko su mu roditelji ne daj muuuuuu :D astor i sofija mogu vola da pojedu :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

sibin

ti pausalni procenti su totalna glupost. sve zavisi kakvu hranu jede, koliko se krece, rasa psa i sl. ja moje hranim toliko da jedu dosta a da nisu debeli. znaci ast mi ima tendenciju da se udeblja pa mu shodno tome smanjim obrok. dok buldog smaze sve sto mu dam i uvek je fit, razlog je jednostavan voli vise da trci oko kuce.

Bori¹a

ovog mog trcanje smori bas, svaki dan setamo oko 2-3km polako i jos mu u dvoristu bacam loptu i vucemo pantalone i svasta ;D
al sam da trci nema teorije

bigbad86

Citat: sasafilipovic poslato 25 Februar, 2013, 22:57
Citat: CBRR1 poslato 25 Februar, 2013, 17:46
Citat: sibin poslato 25 Februar, 2013, 17:38
kako pazis :D
Sinak vaga i mera dnevna puta toliko puta,i ne vise i ne manje,merim ga svakih 7 dana i samim tim povecavam dozu...nego bolje pozatvaraj one tvoje da ne pustam kera....

Moj zl. retriver sa 3 meseca ima 5,7kg. Dajem mu 4 puta po pola èa¹e od jogurta (mislim da je to ukupno 180-200g) granula za ¹tence. Sve mislim da je to malo, kad pojede samo me gleda i èeka jo¹. Nemam pojma da li da mu povecavam dozu?
Zavisi koliko se krece, kao stene neces imati problem, preko godinu dana mogu dosta da se ugoje. Kazem moj stvarno dosta trci i skace.

[attachment deleted by admin]

Bori¹a

AST - Lazy Bitch

ovako se mi zabavljamo, previse lenj pas ;D

micko_13


Bori¹a

ako uzmemo kanap da se nadvlacimo, ako mu malo popustim tako legne na ledja i ocekuje da ga vucem ;D