Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Gaso sliku sam skino na Ljiljin zahtev mogu da ti je posaljem na mail ako ti se svidja ;)

Gremline ja sam ti upravo udario -1 na prethodni post zbog izrazavanja
Minusi nemaju veze sa kucnim ljubimcima
Mozda neko ne voli mercedes ili ne voli tebe, opusti se i ni ne razmisljaj o tome a taj pacenik nek juri tvoje postove i nek udara minuse slobodno ako nema preca posla

SSZGO

ogranicenje lupanja minusa se razmatra...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

noam chomsky

Gremline, ako je nemacki ovcar mercedes medju psima, sta su ostali psi...krntije...mozda se zato neko naljutio...odma da znas da nisam ja...Ja znam da je Rhodesian ridgeback Toyota koja izlgeda ko Alfa, cvrsta ko Volvo, vuce ko meclaren F1 i trosi ko smart....  [yahoo] [yahoo]
lepota prirode je refleksija lepote nauke

Gremlin

Citat: UFF poslato 13 Decembar, 2010, 02:10
Gaso sliku sam skino na Ljiljin zahtev mogu da ti je posaljem na mail ako ti se svidja ;)

Gremline ja sam ti upravo udario -1 na prethodni post zbog izrazavanja
Minusi nemaju veze sa kucnim ljubimcima
Mozda neko ne voli mercedes ili ne voli tebe, opusti se i ni ne razmisljaj o tome a taj pacenik nek juri tvoje postove i nek udara minuse slobodno ako nema preca posla

U principu me boli uvo za minuse, ali da li si udarao minuse i svojim prijateljima da ih sad ne imenujem za slicne stvari koje su radili nemilice ???

Da li je neko dobio minus ili mozda opomenu za javno napusavanje i otvoreno vredjanje clana "Splinter" (Misa Pacov iz Valjeva) koji je posle orkestrirane "dobrodoslice" obrisao nalog na ovom forumu ? Zar ti to ne lici na neke druge forume sa kojih smo svi otisli ?

Forum pocinje da mi lici na neke druge forume...tako da ako je neko nepozeljan, to moze lepo da se kaze a ne kao u Splinter-ovom slucaju, kad je covek bukvalno oteran a samo je napisao predstavljanje, i niko od dusebriznika i demokrata iz administracije nije prstom mrdnuo. Lepo je sto ovaj forum ima pretenziju da bude otovren i bez cenzure, ali ocigledno da svi mi jos nismo spremni za to, pa neki obilato koriste mogucnosti koje drugi nemaju, da proizivaju i vredjaju druge clanove i to se tolerise. Svi smo za slobodu govora i stavova, ali neki minimalni red mora da postoji, inace ce sve polako otici u totalnu anarhiju.

Citat: noam chomsky poslato 13 Decembar, 2010, 02:20
Gremline, ako je nemacki ovcar mercedes medju psima, sta su ostali psi...krntije...mozda se zato neko naljutio...odma da znas da nisam ja...Ja znam da je Rhodesian ridgeback Toyota koja izlgeda ko Alfa, cvrsta ko Volvo, vuce ko meclaren F1 i trosi ko smart....  [yahoo] [yahoo]

Niko nije rekao da je bilo koji pas krntija, ili si ti to nesto pogresno razumeo. Licno bas ne volim Mercedes, preferiram Audi ili Bmw - to je bila samo metafora prilagodjena zemlji Srbiji. A koliko je nemacki ovcar popularan u Srbiji proceni sam.


pit

Citat: Gremlin poslato 12 Decembar, 2010, 23:44
Onaj magarac sto lupa minuse i sto je sad lupio -1 na slike psa da mi se nasisa kare...jebem ga u usta nenormalna...ko ne voli zivotinje, taj ne voli ni ljude...

[thumb_down] [thumb_down] [thumb_down]

Hahahah pa sto se nerviras ,mada ja sam mislio kada sam video kako meni neko lupa minuse da sam najgori ovde al ti me debelo sijes pa si mi na neki nacin uteha.
  P.s.  a da smo na bjb sta mislis kolko bi imali minusa?



pit

Citat: noam chomsky poslato 13 Decembar, 2010, 02:20
Gremline, ako je nemacki ovcar mercedes medju psima, sta su ostali psi...krntije...mozda se zato neko naljutio...odma da znas da nisam ja...Ja znam da je Rhodesian ridgeback Toyota koja izlgeda ko Alfa, cvrsta ko Volvo, vuce ko meclaren F1 i trosi ko smart....  [yahoo] [yahoo]


               Pa sta je onda moj rotvajler SUV medju psima ,sa ogranicenim terenskiom sposobnosto,a zbog tezine.

noam chomsky

Citat: pit poslato 13 Decembar, 2010, 10:42
Citat: noam chomsky poslato 13 Decembar, 2010, 02:20
Gremline, ako je nemacki ovcar mercedes medju psima, sta su ostali psi...krntije...mozda se zato neko naljutio...odma da znas da nisam ja...Ja znam da je Rhodesian ridgeback Toyota koja izlgeda ko Alfa, cvrsta ko Volvo, vuce ko meclaren F1 i trosi ko smart....  [yahoo] [yahoo]


               Pa sta je onda moj rotvajler SUV medju psima ,sa ogranicenim terenskiom sposobnosto,a zbog tezine.

Mislis Afrika Twin?
lepota prirode je refleksija lepote nauke

pit



                Pa pre bi reko da je neki Harli ....trom mi nekako nije okretan ,brz ,snalazljiv u svakoj situaciji kao afrika heheheh.

noam chomsky

Ako neko ima iskustvo u transportu pasa vecih gabarita na motoru neka ga podeli sa nama ovde...Ja bih prvi bio spreman za ozbiljne modifikacije na motoru kad bih mogao i nju da povedem sa sobom...
lepota prirode je refleksija lepote nauke

DebeliZmaj

Citat: Gremlin poslato 12 Decembar, 2010, 23:44
Onaj magarac sto lupa minuse i sto je sad lupio -1 na slike psa da mi se nasisa kare...jebem ga u usta nenormalna...ko ne voli zivotinje, taj ne voli ni ljude...
[thumb_down] [thumb_down] [thumb_down]
evo ti od mene plus da negiramo tog sto minusuje !
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Dzambo

Kakva gomila gluposti na dve strane, kacite slike ljubimaca. :)

Ja imam jos dva pileta, ali nemam njihove slike. Jednog smo nasli na ulici, drugog kupili. :)

SSZGO

Citat: Dzambo poslato 13 Decembar, 2010, 11:38
Kakva gomila gluposti na dve strane, kacite slike ljubimaca. :)

Ja imam jos dva pileta, ali nemam njihove slike. Jednog smo nasli na ulici, drugog kupili. :)

jel to za bozic?

Citat: Gremlin poslato 13 Decembar, 2010, 09:56
Citat: UFF poslato 13 Decembar, 2010, 02:10
Gaso sliku sam skino na Ljiljin zahtev mogu da ti je posaljem na mail ako ti se svidja ;)

Gremline ja sam ti upravo udario -1 na prethodni post zbog izrazavanja
Minusi nemaju veze sa kucnim ljubimcima
Mozda neko ne voli mercedes ili ne voli tebe, opusti se i ni ne razmisljaj o tome a taj pacenik nek juri tvoje postove i nek udara minuse slobodno ako nema preca posla

U principu me boli uvo za minuse, ali da li si udarao minuse i svojim prijateljima da ih sad ne imenujem za slicne stvari koje su radili nemilice ???

Da li je neko dobio minus ili mozda opomenu za javno napusavanje i otvoreno vredjanje clana "Splinter" (Misa Pacov iz Valjeva) koji je posle orkestrirane "dobrodoslice" obrisao nalog na ovom forumu ? Zar ti to ne lici na neke druge forume sa kojih smo svi otisli ?

Forum pocinje da mi lici na neke druge forume...tako da ako je neko nepozeljan, to moze lepo da se kaze a ne kao u Splinter-ovom slucaju, kad je covek bukvalno oteran a samo je napisao predstavljanje, i niko od dusebriznika i demokrata iz administracije nije prstom mrdnuo. Lepo je sto ovaj forum ima pretenziju da bude otovren i bez cenzure, ali ocigledno da svi mi jos nismo spremni za to, pa neki obilato koriste mogucnosti koje drugi nemaju, da proizivaju i vredjaju druge clanove i to se tolerise. Svi smo za slobodu govora i stavova, ali neki minimalni red mora da postoji, inace ce sve polako otici u totalnu anarhiju.

xax...
koliko ja znam niko sem UFFa ne spava na forumu :)
ostali navrate tu i tamo i svakako ne citaju sve teme...
imas dole dugme "prijavi uredniku" ako vidis problematicnu poruku


ova poruka i ostale nek stoje tu jedan dan, a posle treba obrisati off
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Dzambo

Kakav sad Bozic?
Sleteo papagaj caletu u ruku na ulici. Doneli ga kuci, ja odmah otisao i kupio kavez. :D

noam chomsky

Citat: Dzambo poslato 13 Decembar, 2010, 12:06
Kakav sad Bozic?
Sleteo papagaj caletu u ruku na ulici. Doneli ga kuci, ja odmah otisao i kupio kavez. :D
E to se retko cuje...Da se nije cale vracao iz ¹opingovanja pa nosio leba preko ramena?  [rofl] [rofl] [rofl]
lepota prirode je refleksija lepote nauke

noam chomsky

Kako to mislis ne znas gde je papagaj?
lepota prirode je refleksija lepote nauke

Dzambo

Citat: noam chomsky poslato 13 Decembar, 2010, 12:10
Citat: Dzambo poslato 13 Decembar, 2010, 12:06
Kakav sad Bozic?
Sleteo papagaj caletu u ruku na ulici. Doneli ga kuci, ja odmah otisao i kupio kavez. :D
E to se retko cuje...Da se nije cale vracao iz ¹opingovanja pa nosio leba preko ramena?  [rofl] [rofl] [rofl]
Nije :D :D Leteo je ka caletu, ovaj ispruzio ruku i papagaj sleteo. Nije imao snage vise bilo sta da radi.
Kad sam ga ubacio u kavez, spavao je 2 dana non stop.  :) :)

Panta Zemunac

Za mog Ra¹u ka¾u da je Staford u mix/u..(izgleda kao da je iza¹ao iz radionice Havarisanog). Mo¾da je njemu majka staford ali mu je zato otac konj (koliku alatku ima!!)! :o
Originalni prevrtaè kuja!! [thumb_up]

mohikanac

Hahaah Panto imas + od mene.

A sta se bre svadjate koja je rasa bolja,svaki ima svoju dobru i losu stranu....pa i lutalica sa ulice.

Eto na primer sve vrste terijera - ratoborni i prgavi,rotvajleri,cane corso i sl. - dobri cuvari,labadori - mirni i poslusni,mesanci u principu izrazito odani vlasniku....................

Ja od skoro pored Dzekija(terijer sa 1 ili 2 strane) imam jos jednog kucnog ljubimca,malu cica macu koju sam pokupio kad sam se vracao iz Zrenjanina sa faksa,bilo mi je zao jer je bila velicine koliko mis i stojala pored puta pokisla i smrznuta,pa je pokupih u kola i donese kuci.

Sad je vec malo porasla i moram da je pazim da ne izdje iz kuce da je Dzeki ne pridavi :)

Kengur

Ajde nemojte bespotrebno trositi tastaturu, nego ubacujte slike...

pit

Citat: pit poslato 13 Decembar, 2010, 10:39
Citat: Gremlin poslato 12 Decembar, 2010, 23:44
Onaj magarac sto lupa minuse i sto je sad lupio -1 na slike psa da mi se nasisa kare...jebem ga u usta nenormalna...ko ne voli zivotinje, taj ne voli ni ljude...

[thumb_down] [thumb_down] [thumb_down]

Hahahah pa sto se nerviras ,mada ja sam mislio kada sam video kako meni neko lupa minuse da sam najgori ovde al ti me debelo sijes pa si mi na neki nacin uteha.
  P.s.  a da smo na bjb sta mislis kolko bi imali minusa?



     Gremline i ja se pridruzujem tvojim zeljama udaracima minusa....mislim i meni ce bude lakse ako mi doticni koji mi lupa minuse uradi felacio za svaki minus po dvaputa.Izvinjavam se za of ali nisam upotrebio ruznu rec a opet sam se izrazio.