Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

sibin


bigbad86

Dok ne odrastu, posle ces da ih usivas redovno :D

sibin


bigbad86


sibin

buldog oko 1.5god ast nesto preko godine. to je vise nego dovoljno da pokazu kakvi su. mogu da se koriguju nesto sitno, imao sam pita koji je vec sa 6-7meseci pokazao sta misli o drugim psima. kad muzijak pocne da podize nogu kad pisa formirao se kao muskarac :P

bigbad86

To je vise pubertet. Sa 2 godine ce da krene makljaza :P

sibin

ako tako kazes, onda mora da je istina,

Stevan

Ma nema sanse. Zajedno su odrasli, znaju i sami granicu. Malo i da se popeglaju odma' bi otisli svaki na svoju stranu i za 10 minuta u istu kucicu i opet za uvo, sapu... :D

sibin

ma nisi upravu stevane, zna covek bolje sta ima kod mene u dvoristu. :P

Bori¹a

ja imam jednu dzevdzaru malu sa kojom je maks odrastao, mucio je maksa kad je bio bebac, sad opet pokusava al maks digne sapu pa pljas po glavi ovaj pada k'o mrtav ;D ;D
al nikad se nisu poklali nesto agresivnije iako sad maks ima 25kg a ovaj nema ni 5 ;D
jedino ga maks nekad uhvati zubima za vrat i vuce po travi ;D

Stevan

Onda je najbolje da odes i da platis drzavi 6000000 eura dozvolu za drzanje dve ubice :)

Slaninar

Citat: sibin poslato 14 Februar, 2013, 01:37
ma nisi upravu stevane, zna covek bolje sta ima kod mene u dvoristu. :P

Za oèekivati je da se dva mu¾jaka po¹ibaju. Ako ima¹ vi¹e kerova, ako ima i ¾enka, onda je drugaèije, stvori se neka hijerarhija i svako zna svoje mesto, ali dva mu¾jaka znaju oko gluposti da se pohvataju do krvi. Di¾e¹ zadnje noge, onda obièno popuste stisak, i razdvaja¹, ako stigne¹.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Plazma Keks

Citat: Bori¹a poslato 14 Februar, 2013, 01:44
ja imam jednu dzevdzaru malu sa kojom je maks odrastao, mucio je maksa kad je bio bebac, sad opet pokusava al maks digne sapu pa pljas po glavi ovaj pada k'o mrtav ;D ;D
al nikad se nisu poklali nesto agresivnije iako sad maks ima 25kg a ovaj nema ni 5 ;D
jedino ga maks nekad uhvati zubima za vrat i vuce po travi ;D
sta mu dodje dzevdzara? avlijaner? pitam, da bih shvatio tacno o cemu pricas

mareskin

Citat: Plazma Keks poslato 14 Februar, 2013, 10:11
Citat: Bori¹a poslato 14 Februar, 2013, 01:44
ja imam jednu dzevdzaru malu sa kojom je maks odrastao, mucio je maksa kad je bio bebac, sad opet pokusava al maks digne sapu pa pljas po glavi ovaj pada k'o mrtav ;D ;D
al nikad se nisu poklali nesto agresivnije iako sad maks ima 25kg a ovaj nema ni 5 ;D
jedino ga maks nekad uhvati zubima za vrat i vuce po travi ;D
sta mu dodje dzevdzara? avlijaner? pitam, da bih shvatio tacno o cemu pricas

To ti je kao dod¾, samo slaðe :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


Bori¹a

Citat: Plazma Keks poslato 14 Februar, 2013, 10:11
sta mu dodje dzevdzara? avlijaner? pitam, da bih shvatio tacno o cemu pricas

ma avlijaner, domaca obicna dzukela ;D

bigbad86

Evo kako se igraju moj Maks i komsijka kucka Bonita. Riki se tu nesto mesa ali ga sad oboje ne vole. :P
https://www.facebook.com/photo.php?v=4813949739099&set=vb.1006973426&type=2&theater

Dzonsi

Evo i moje Kyre, stara je ne¹to vi¹e od godinu dana i ima nenormalno puno energije   [yahoo]
Burn the rubber not your soul!

apu


Dzonsi

Burn the rubber not your soul!