Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.


Laki-zr

 :)

[attachment deleted by admin]

sibin

igraju se deca :D

[attachment deleted by admin]


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Stevan

Imas prelepe pse. Najlepsa boja, po meni, za AST i strava sara na AB. :) Nego, jel ti preraste ta igra nekad u okrsaj?

sibin

pa vidi do skoro nije, ast stalno gnjavi buldoga i to nije problem. ali u dva navrata se desilo posle slave dobili su prasece pecenje i ast je pokusao da ukrade buldogu komad :D naravno rezultiralo je razracunavanjem snaga. na moje veliko iznandjenje buldog je izasao kao pobednik, posle su obojica kaznjeni propisno i nije se ponovilo vise. inace se slazu dobro stalno su zajedno, spavaju u jednom boxu.


Stevan

Ma pitam jer se i ovi moji nekad ponasaju kao mentoli :) mislim, izmedju njih je bas razlika (ovaj mali ima 15kg, a DA ima fazon 50kg) :) i spavaju cak u jednoj kucici, druga bleji prazna, al nekad se potuku. Ali onako dozirano, mali UVEK prvi pocne, pa ga Ares samo okrene na ledja i sve stane :)

sibin

to je normalno, moji po citav dan vezbaju borbe ali to nikada nije brutalno. grizu se prevrcu ast ujeda buldog samara sapom ali sve je igra. :D jedino sto se komsije traumiraju kad ih vide :P

Uncle Bob

Blejd kad je imao 10 meseci razma¾en neverovatno

[attachment deleted by admin]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Laki-zr


Bori¹a

American Staffordshire Terrier Maxxes

moj debeli pas ;D
6 meseci oko 20kg nisam ga merio odavno ;D

(maxxes kao tablete za potenciju)  [kralj] [kralj] [kralj]

Stevan

Hocu ovde da se pohvalim da sam kaparisao danas i zenku DogoArgentino u odgajivacnici "Od Radakovica" i jedva cekam da dodje vreme da je preuzmem. Inace, dama mora da se zove na H i nazvao sam je Huanita :D haha
http://odradakovica.com/

sibin


Stevan


Bori¹a

ooooo Stevane cestitam, imaces par najlepsih pasa na planeti ;D

MILJAN

#1717


ZA DEBILE KOJI MISLE DA JE VEZAN PAS GREH:
U skladu sa va¾eæim propisima moje op¹tine, AST i druge rase borbenih pasa moraju biti u bOksu ili vezani i najmanjhe 8 metara udaljeni od ograde susednog domaæinstva. 5000 din je kazna ako uslika komuinalni inspektor. OVa kuja je vezana jer me je ko¹tala 120 eu ¹tete koju je pravila svbakog dana i to je normalno za AST. Dok ne napune 2 godine kudaju okovratnije, povodce, papuèe, ki¹obrane, rablice sa auta,cerade sa motora i sl...
Veæi je pu¹ten ali to nije u skladu sa zakonom....

Cave ab homine unius libri

Stevan

Citat: Bori¹a poslato 08 Februar, 2013, 21:22
ooooo Stevane cestitam, imaces par najlepsih pasa na planeti ;D
Hvala Borisa :)

Kako bezveze zakon, sta koga briga sta radi moj pas u mom dvoristu...

Bori¹a