Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

yzf750

 :D

[attachment deleted by admin]


Stevan

Evo neke sveze :)

[attachment deleted by admin]

Stevan

Ovo im je mesto stanovanja i jos malo oni

[attachment deleted by admin]

Stevan

Bas sam se u poslednjih par dana nalozio da slikam :)


MILJAN

Citat: Stevan poslato 08 Decembar, 2012, 01:10
Bas sam se u poslednjih par dana nalozio da slikam :)
To je Dogo Argentino pogled.. Sa 3 godine obrati paznju na njega jer ce te iznenaditi koliko ume da bude agresivan bez upozorenja..... MOji su napdali bez lajanja i rezanja..A to su poceli sa oko 3 godine zivota..
Cave ab homine unius libri

Stevan

Veruj mi da vec ume ponekad da pokaze da je zajeban, i to UVEK bez upozorenja. Samo odjednom skace. Ali, sve u svemu, pas je strava, najbolji na svetu! :)

Bori¹a

umesto ovog staforda sadasnjeg hteo sam da kupim psa kao Stevanovog, ali jbg nisam imao dovoljno para i uzeh staforda...

Stevan

Ja planiram da uzmem zenku na prolece/leto, pa cu imati stence po manijackim cenama,  tebi cu dati jednog :)

Bori¹a

haha hvala veliko na ponudi, ali bas tesko da cu imati gde da ga drzim...

Joker

Ajde manijaci (i oni koji se ne osecaju tako) ako moze mala pomoc. Gde mogu da badjem bernardinca na prodaju? Jos ako ima neko da pokloni, to bi bilo extra... :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

SSZGO

Citat: Stevan poslato 09 Decembar, 2012, 01:14
Veruj mi da vec ume ponekad da pokaze da je zajeban, i to UVEK bez upozorenja. Samo odjednom skace. Ali, sve u svemu, pas je strava, najbolji na svetu! :)

ma teraj to u pm
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Slaninar

Je l' slikao neko kerove u snegu? Kako su hepi!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

DaChaS

Bernardinac velik pas i velika obaveza jel si gledao balkankinology forum

Bori¹a

Evo samo da nadjem i napunim kameru i ja cu da snimam kako moj maks trckara po snegu ;D
Slikah malopre jednu, bas je tesko uhvatiti...

http://www.dodaj.rs/f/3t/Pu/1Mpj1MO5/img20121209113500.jpg

Stevan

Citat: SSZGO poslato 09 Decembar, 2012, 04:39
Citat: Stevan poslato 09 Decembar, 2012, 01:14
Veruj mi da vec ume ponekad da pokaze da je zajeban, i to UVEK bez upozorenja. Samo odjednom skace. Ali, sve u svemu, pas je strava, najbolji na svetu! :)

ma teraj to u pm

Nece on na mene, moje ukucane, niti bilo koga ko je sa mnom, ali hoce na druge pse i kad neko pokusa da udje sam u dvoriste. Kao bleji, i kad pritisnes kvaku on poleti.

Stevan

Citat: Slaninar poslato 09 Decembar, 2012, 08:25
Je l' slikao neko kerove u snegu? Kako su hepi!  :)

Moj se ne vidi :) haha

Stevan

Citat: Joker poslato 09 Decembar, 2012, 04:20
Ajde manijaci (i oni koji se ne osecaju tako) ako moze mala pomoc. Gde mogu da badjem bernardinca na prodaju? Jos ako ima neko da pokloni, to bi bilo extra... :D

Oni su isto malo redji, poslao sam poruku jednom liku na mail koji ih je ranije imao pa cu videti ako mi odgovori, broj nemam njegov. :)
Do tad, ima jedan oglas na Halo oglasima http://www.halooglasi.com/market/kucni-ljubimci/psi/bernandinac-stenci.o-267634.128.html?source=bp