Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

serbduck


Sta nemoj da se ljutis?

Nemo da pustim Biseniju na tebe...izlizace te do smrti!

[rofl] [rofl] [rofl]


Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Bori¹a

nisam ja sladoledzija hahah ;D

castor

It's the ride that matters, not the bike…

serbduck


  Danas je Bisa osvojila PRM (Prvak razreda mladih) 

                              [yahoo]




Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

castor

It's the ride that matters, not the bike…

MILJAN

Citat: sibin poslato 12 Oktobar, 2012, 21:30
   [rofl] [rofl] miljane odlicna fora, i nije daleko od istine. motor doduse ne diraju jos ali ramove za tablice na kolima, vec vole da glodju.
meni je na Hondi pojeo plastiku na auspuhu prethodni AST..
Cave ab homine unius libri

Tamanitu

 [yahoo]
Stigla jos jedna zenskica

nano

^Kakvo je to lisce? :D


Prinova


MotoManijak

Dal postoji ruzniji pas od ovog?


nano

Citat: MotoManijak poslato 17 Oktobar, 2012, 21:24
Dal postoji ruzniji pas od ovog?

Da li si takvog psa video uzivo?

Kog ti imas derane?

mali_zmaj

nesto je nekom ruzno a nekom prelijepo! bulterijer je prelijep pas u svojoj nazovi ru¾noæi. atleta,ratnik,i ponosan pas,malo svojeglav,ali vjeran!  jak voljom ali i fizicki.... ne gledas ga pravim ocima,a drugo ovo je tema u kojoj ljudi postavljaju slike svojih ljubimaca jer ih vole i mislim da niko nikada nikome nije prokomentrisao da  je neciji  ljubimac ruzan,ne trebas stavljati takve glupe komentare Moto Manijace u ovoj temi. jer ljudi vole svoje ljubimce. nije to masina,motor,auto....,razumijes! bez ljutnje!
jin-jang

MotoManijak

ok mkt mi je dokazao da postoji

nisam mislio nikog da uvredim ali tom psu nos raste direktno iz cela
ustvari nos mu cini celu facu

ko da se neko pijan i drogiran igrao genetskog inzenjeringa

MILJAN

Citat: nano poslato 17 Oktobar, 2012, 14:57
^Kakvo je to lisce? :D


Prinova


OBO®AVAM BUL TERIJERE... Oni su lepi u svojoj ru¾noæi i imaju neverovatnu ¾ivost i karakter.. Iako dr¾im staforde ¾elja mi je jednog dana bull.
http://whatafy.com/storage/2011/11/Bull-Terrier.jpg
Cave ab homine unius libri

nano

Citat: MotoManijak poslato 17 Oktobar, 2012, 22:14
nisam mislio nikog da uvredim ali tom psu nos raste direktno iz cela
ustvari nos mu cini celu facu


Kod psa nos se zove njuska.

Citat: mali_zmaj poslato 17 Oktobar, 2012, 21:53
nesto je nekom ruzno a nekom prelijepo! bulterijer je prelijep pas u svojoj nazovi ru¾noæi. atleta,ratnik,i ponosan pas,malo svojeglav,ali vjeran!  jak voljom ali i fizicki.... ne gledas ga pravim ocima,a drugo ovo je tema u kojoj ljudi postavljaju slike svojih ljubimaca jer ih vole i mislim da niko nikada nikome nije prokomentrisao da  je neciji  ljubimac ruzan,ne trebas stavljati takve glupe komentare Moto Manijace u ovoj temi. jer ljudi vole svoje ljubimce. nije to masina,motor,auto....,razumijes! bez ljutnje!

[clapp] svaka ti na mestu,

takodje jedna od inteligentnijih rasa...



pit

           Ja obozavam bula ...nikad ga nisam imao ....ali bih voleo jednog dana.Inace pomenuti  pas sa gornje slike ima odlican down face...bas tipican primerak i nije nikakav genetski inzinjering da ne bi neko neupucen pomislio....vec je nastao ukrstanjem staroegleskog buldoga sa terijerom i mnogo truda je uilozeno da bi se selekcijom dobila bas ovakva rasa.

Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 17 Oktobar, 2012, 21:53
nesto je nekom ruzno a nekom prelijepo! bulterijer je prelijep pas u svojoj nazovi ru¾noæi. atleta,ratnik,i ponosan pas,malo svojeglav,ali vjeran!  jak voljom ali i fizicki.... ne gledas ga pravim ocima,a drugo ovo je tema u kojoj ljudi postavljaju slike svojih ljubimaca jer ih vole i mislim da niko nikada nikome nije prokomentrisao da  je neciji  ljubimac ruzan,ne trebas stavljati takve glupe komentare Moto Manijace u ovoj temi. jer ljudi vole svoje ljubimce. nije to masina,motor,auto....,razumijes! bez ljutnje!

sine nebojsa
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Major

Ko mravojed je ;D
Ma svi su bre slatki na svoj nacin.. ako ga/je volis i on/ona ce tebe ;D

Slaninar

Citat: Major poslato 18 Oktobar, 2012, 11:49
Ko mravojed je ;D
Ma svi su bre slatki na svoj nacin.. ako ga/je volis i on/ona ce tebe ;D

Kada sa fudbala odem na pivo... a pivo se pretvori u pivA... na kraju doðem kuæi i smrdim na znoj, dim i pivèugu - jedini koji mi se obraduje je pas! :)



[attachment deleted by admin]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Major

To ti pricam. I mene oni moji koliko god da me nerviraju kad naprave sranje, ili ma koliko god da sam nervozan opet se nasmejem kad me pogledaju blentavo i kad krenu da masu repovima od srece sto su me videli ;D