Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Joker

Cekaj bre prijatelju... O kom keru ti pricas?
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kengur

Labradoru sine :) Nije se sigurno bison klao sa vucjakom, idi bre u kurac :D

Kengur

A da sad se setih... Bison ima sipku u nozi, i izbio je iz dzepa jedno 400 evrica za operaciju cuda muda... Siljio karu po parku pa ga marnuo neki ''dzeki'' i polomio mu zadnju nogu...
Kao igracka je...

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kengur

Budalo, ima da ga pustim da te IZEDE! :D

Phoenix

smorio se od silnog nadzora radova  [doh]

Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

CBRR1


Phoenix

moj indijanac  :P



ovde me je iznenadio kad sam pogledao sliku,inache istini za volju samo je stajao i blentavo me gledao kako slikam!
Kako je ispao ovako zajeban nemam pojma  [rofl]
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

CBRR1

ali bolesno dobro izgleda brate...kao vuk jbte,al u bukvalnom smislu te reci....

Phoenix

Citat: cbrr1 poslato 20 Septembar, 2012, 13:46
ali bolesno dobro izgleda brate...kao vuk jbte,al u bukvalnom smislu te reci....

aha al kad je tudj!
Kad je tvoj izgleda sasvim drugachije veruj mi,meni vishe lichi na machku al imam ga od 25-og dana tako da mu sad i misli znam chim ga pogledam ;)
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

CBRR1

ali nisi svestan koliko me je odusevio..kako izgleda jebote,i umuljato i surovo u isto vreme...ali bruka ..prelep..

Phoenix

Citat: cbrr1 poslato 20 Septembar, 2012, 13:53
ali nisi svestan koliko me je odusevio..kako izgleda jebote,i umuljato i surovo u isto vreme...ali bruka ..prelep..

verujem,razmishlaj se da uzmem josh jednog,da mu pravi drushtvo a i prelepi su ;)
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

CBRR1

Citat: Phoenix poslato 20 Septembar, 2012, 13:55
Citat: cbrr1 poslato 20 Septembar, 2012, 13:53
ali nisi svestan koliko me je odusevio..kako izgleda jebote,i umuljato i surovo u isto vreme...ali bruka ..prelep..

verujem,razmishlaj se da uzmem josh jednog,da mu pravi drushtvo a i prelepi su ;)
NE ZNAM JA O NJIMA SKORO NISTA...KAKAV IM JE KARAKER,STA IH KRASI NAJVISE..?

UFF


Phoenix

Citat: cbrr1 poslato 20 Septembar, 2012, 13:56
Citat: Phoenix poslato 20 Septembar, 2012, 13:55
Citat: cbrr1 poslato 20 Septembar, 2012, 13:53
ali nisi svestan koliko me je odusevio..kako izgleda jebote,i umuljato i surovo u isto vreme...ali bruka ..prelep..

verujem,razmishlaj se da uzmem josh jednog,da mu pravi drushtvo a i prelepi su ;)
NE ZNAM JA O NJIMA SKORO NISTA...KAKAV IM JE KARAKTER,STA IH KRASI NAJVISE..?

pazi,ili su izuzetno pametni (kao moj Marli ) ili mnogo glupi pa sta ti se zalomi! Nenormalno tvrdoglavi ali blage naravi,obozavaju da se igraju i obozavaju male lljude,ne vole da budu sami nikako ljudsko drushto im bash prija a odlepe kad vide decu! Marli ne podnosi uniforme (nemam pojma zbog chega) i sluzbena lica koja dolaze dda dostave rachune i ostale gluposti.
Teritorijalni i obozavaju da prave sranja po dvorishtu,kopaju rupe i sl.
Ne smrde uopshte,linjaju se u pichku materinu a vole sve da jedu i to je to.

Citat: UFF poslato 20 Septembar, 2012, 13:57
uglavnom bela kita na celu :)

da bre,skoro svi to imaju na chelu dok su mali,posle se izgubi!
Ovo je Marli sa 25 dana
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

con3



Panta Zemunac

 [rofl] [rofl] Ovaj UFF je lud, ¹ta sve ne primeæuje...

Ra¹a je sada ok, izvukao se za dlaku! U utorak mu je billa zakazana operacija, koju smo hteli izbeci jer je skoro uspavljivan a plus toga, otvaranje debelog creva, punog otrova je garantovana sepsa kod smanjenog imuniteta od pro¹le operaacije. Meðutim, u ponedeljak, veterinar je dao sve od sebe da ga jo¹ jednom klistrira. Dalo nam je nadu ¹to je ispustio gasove u jednom momentu i smanjio pritisak u crevu (kao da je jeo klozetske daske!). U jednom momentu, bukvalno je explodirao po svimanama koji smo ga dr¾ali...izbacio je iz sebe ne¹to ¹to je smrdelo kao crknuta macka. Jooj radosti kada se oslobodio muka...to mahanje repom, skakanje....ka¾e veterinar da se raduje kao da je znao da je za dlaku izbegao uspavljivanje!  11 dana klistriranja, injekcija antibiotika i ostalih za pokretanje creva....dobro, sada mu se stvorio abces,gnojna kesa na tim mestima, od boca...oa ce ga najverovatnije otvarati i drenirati...ali to je sada pesma! Pre toga, nije reagovao ni na parafinsko ulje, koje je kao ricinusovo...ma, nikada vi¹e Pedigre!

Boki KG...mnogi su mi govorili, da ba¹ Pedigre izbegavam a ja, misleci kako je u sredini sa cenom...jbg, nastavio!
Zacudo, nije imao ni jedno parce kosti u stomaku, sve je samleo i svario, ali nije mogao poterati kroz creva...previ¹e je bilo suvo...mi mu nismo natapali granule!
Sada je na medicinskom Royalu, ba¹ za pokretanje rada digestivnog trakta a posle toga, kuvacu mu i ponekad, juneca, ¹to krupnija kost, da ogloðe zglobove a ostatak u kantu. Manje bi progutao a pilece, hmm, ptica je to, ima lake, ¹uplje kosti koje pucaju uzdu¾, spiralno, sa ¹picevima koje mogu probiti creva i ¾eludac...neka hvala, kada vec ima i dr. moguænosti!


Stevan

Hrani ga bar dva puta dnevno, a od toga jedan obrok pravi sam (obaris nesto, pirinac, palenta, supa...) ili mu kupi onu vlaznu hranu, pa to daj kad ne stignes da napravis sam, jbg i covek nekad voli da lako izadje :D

woo3

I ovo je moj kucni ljubimac Toni, i skoro je napunio 4. god  :)

[attachment deleted by admin]