Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Stevan

Malo da osvezim temu pricom, a sutra cu i slikama.
Pre 15 minuta sam se vratio iz setnje sa Aresom, kad sam usao u dvoriste, zatvorio sam kapiju i pustio ga sa povodca, kao i uvek. Otisao da mu sipam granule da vecera i u radionici, gde stoji dzak sa hranom, sretnem se sa nekom lutalicom poprilicne velicine. Malo sam se usr'o jer nije bas mali i kako sam pokusao da brzinski zatvorim vrata garaze i ostavim ga unutra on skoci i scepa me za jaknu. U tom trenutku dolece Ares, koji jos nema 7 meseci, skace na tog dzukca, veceg od sebe i brani me. Jedva sam ga sklonio sa lutalice. Morao sam Aresa da zatvorim u garazu dok ovog nisam oterao iz dvorista. Odusevio me je! Dao bi zivot za mene, i ja bih za njega :D pravi pas, moj Ares :D inace, Hans, moja dzumarica sa prve strane, je bio kod komsije u svaleraciji sve vreme, i jos je tamo :D

yzf750

 :P

[attachment deleted by admin]

yzf750

 ;D

[attachment deleted by admin]

yzf750

jedanaes...a ujutro drugu kuju nosim na carski...ne spavam nocima,danju po sat-dva 8)

Bori¹a


yzf750


nano


Bori¹a

Stevane koje rase ti je Ares?
Secam se davno kad si ga kupio ali sam zaboravio...

yzf750


yzf750

ovo je iz proslog legla,losa slika ali vidi se

Slaninar

Citat: Stevan poslato 13 Septembar, 2012, 23:36
Malo da osvezim temu pricom, a sutra cu i slikama.
Pre 15 minuta sam se vratio iz setnje sa Aresom, kad sam usao u dvoriste, zatvorio sam kapiju i pustio ga sa povodca, kao i uvek. Otisao da mu sipam granule da vecera i u radionici, gde stoji dzak sa hranom, sretnem se sa nekom lutalicom poprilicne velicine. Malo sam se usr'o jer nije bas mali i kako sam pokusao da brzinski zatvorim vrata garaze i ostavim ga unutra on skoci i scepa me za jaknu. U tom trenutku dolece Ares, koji jos nema 7 meseci, skace na tog dzukca, veceg od sebe i brani me. Jedva sam ga sklonio sa lutalice. Morao sam Aresa da zatvorim u garazu dok ovog nisam oterao iz dvorista. Odusevio me je! Dao bi zivot za mene, i ja bih za njega :D pravi pas, moj Ares :D inace, Hans, moja dzumarica sa prve strane, je bio kod komsije u svaleraciji sve vreme, i jos je tamo :D

K'o Titov Rex!  
Nekad su mi dra¾i od ljudi - kako vraæaju ljubav i pa¾nju... i kako im ne smeta kad si prljav i smrdljiv posle fudbala!  :)

Citat: Borisa Motorisa poslato 14 Septembar, 2012, 01:43
sta je to yzf?

To je Yamahina trkalica iz devedesetih.
http://en.wikipedia.org/wiki/Yamaha_YZF750

:)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

AndreyRR


Stevan

Citat: Borisa Motorisa poslato 14 Septembar, 2012, 01:58
Stevane koje rase ti je Ares?
Secam se davno kad si ga kupio ali sam zaboravio...


Dogo Argentino :)

Stevan

Evo ih :D

[attachment deleted by admin]

Stevan

:)

[attachment deleted by admin]

sibin


sibin


Stevan


pit

Citat: Stevan poslato 13 Septembar, 2012, 23:36
Malo da osvezim temu pricom, a sutra cu i slikama.
Pre 15 minuta sam se vratio iz setnje sa Aresom, kad sam usao u dvoriste, zatvorio sam kapiju i pustio ga sa povodca, kao i uvek. Otisao da mu sipam granule da vecera i u radionici, gde stoji dzak sa hranom, sretnem se sa nekom lutalicom poprilicne velicine. Malo sam se usr'o jer nije bas mali i kako sam pokusao da brzinski zatvorim vrata garaze i ostavim ga unutra on skoci i scepa me za jaknu. U tom trenutku dolece Ares, koji jos nema 7 meseci, skace na tog dzukca, veceg od sebe i brani me. Jedva sam ga sklonio sa lutalice. Morao sam Aresa da zatvorim u garazu dok ovog nisam oterao iz dvorista. Odusevio me je! Dao bi zivot za mene, i ja bih za njega :D pravi pas, moj Ares :D inace, Hans, moja dzumarica sa prve strane, je bio kod komsije u svaleraciji sve vreme, i jos je tamo :D
Dogoargentino je beskompromisan u svakom pogledu.Nema zezanja sa njima.Moras da ga navedes da te postuje kao vodju ...bude li malo osetio da mu ides po volji vrlo lako ima da utripuje da je on sef i onda ces da imas problema da te slusa .Naravno to ne znaci da sad treba da ga mlatis ali tvoj STAV prema njemu treba da bude propracen ako treba i silom samo da bi na kraju bilo po tvome.
         Ovo naravno vazi za sve opasne rase ali za Dogo argentino najvise.Ja sam rotom nemam nikakav problem sto se tice autoriteta...jednom je dobio neke sitne batine kad nije hteo da udje u boks i to pamti kao slon.Mada i dan danas mi je krivo sto nisam nastavio sa tom rasom .....

Stevan

Citat: pit poslato 14 Septembar, 2012, 16:28
Citat: Stevan poslato 13 Septembar, 2012, 23:36
Malo da osvezim temu pricom, a sutra cu i slikama.
Pre 15 minuta sam se vratio iz setnje sa Aresom, kad sam usao u dvoriste, zatvorio sam kapiju i pustio ga sa povodca, kao i uvek. Otisao da mu sipam granule da vecera i u radionici, gde stoji dzak sa hranom, sretnem se sa nekom lutalicom poprilicne velicine. Malo sam se usr'o jer nije bas mali i kako sam pokusao da brzinski zatvorim vrata garaze i ostavim ga unutra on skoci i scepa me za jaknu. U tom trenutku dolece Ares, koji jos nema 7 meseci, skace na tog dzukca, veceg od sebe i brani me. Jedva sam ga sklonio sa lutalice. Morao sam Aresa da zatvorim u garazu dok ovog nisam oterao iz dvorista. Odusevio me je! Dao bi zivot za mene, i ja bih za njega :D pravi pas, moj Ares :D inace, Hans, moja dzumarica sa prve strane, je bio kod komsije u svaleraciji sve vreme, i jos je tamo :D
Dogoargentino je beskompromisan u svakom pogledu.Nema zezanja sa njima.Moras da ga navedes da te postuje kao vodju ...bude li malo osetio da mu ides po volji vrlo lako ima da utripuje da je on sef i onda ces da imas problema da te slusa .Naravno to ne znaci da sad treba da ga mlatis ali tvoj STAV prema njemu treba da bude propracen ako treba i silom samo da bi na kraju bilo po tvome.
         Ovo naravno vazi za sve opasne rase ali za Dogo argentino najvise.Ja sam rotom nemam nikakav problem sto se tice autoriteta...jednom je dobio neke sitne batine kad nije hteo da udje u boks i to pamti kao slon.Mada i dan danas mi je krivo sto nisam nastavio sa tom rasom .....

znam, znam... to mi je reklo dosta ljudi i toga sam svestan. Ali Ares me jako lepo slusa, nemam nikakav problem sa njim. A nisam ga nikad ni peglao nesto mnogo, cusnem ga, doduse jednom je dobio malo zesce kad je istrcao na ulicu. Inace, dovoljno je da viknem kad pravi gluposti i samo stane kao robot :D