Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Ja bar ne moram da prelazim reku do centra grada....jedno vreme sam mislio da ste u AP Vojvodini , a onda su se Pancevci pobunili...kako mogu ovi iz CACACA da budu Beograd a mi blize od njih centru nismo....svatih da CACACA spada u Beograd.
p.s.
Nadam se da ne moram da objasnjavam da sam za ruralnu sredinu cuo kad sam imao cetrnaest godina i u nekoj diskoteci na kalisu se pojavio "Travolta iz Borca grede"
ja imam talenat - travolta dragisa markovic
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

CBRR1

Citat: revolution poslato 12 Avgust, 2012, 22:11
Ja bar ne moram da prelazim reku do centra grada....jedno vreme sam mislio da ste u AP Vojvodini , a onda su se Pancevci pobunili...kako mogu ovi iz CACACA da budu Beograd a mi blize od njih centru nismo....svatih da CACACA spada u Beograd.
p.s.
Nadam se da ne moram da objasnjavam da sam za ruralnu sredinu cuo kad sam imao cetrnaest godina i u nekoj diskoteci na kalisu se pojavio "Travolta iz Borca grede"
ja imam talenat - travolta dragisa markovic
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] e jesi  [kralj]

serbduck

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

MILJAN

Kakvi su to komplesi..lele..Kada se  ¹abani najvi¹e busaju da su "graðani"....Ja sam roðen i ¾ivim u gradu, ali kada vidim koliko neki kenjaju, radije bih se deklarisao gao Giga Moravac....
 http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/550610_256986654400779_1732366543_n.jpg


Elem, ovaj moj konj je danas pojeo i deveti par papuèa  [djavo]


(Powered by frubar.net)

Cave ab homine unius libri

Major

A bre Miljane pa kupi mu nesto da jede vidis da je gladan pas ;D

nano

Haha, dobro je pa ima papuce da zvace, odem jutros da nahranim bulla i imam sta da vidim skroz izgrizena posuda  [facepalm]

Ima nesto u tim psima (ast, apbt, bt) sto ne moze ubiti, taj nagon da kidaju... Al nema boljih...

sibin

ovi moji posle papuca presli na kevine saksije. kad su njih istrebili pojeli sa caletovog fijata zadnji ram za tablicu i plasticnu lajsnu sa prednjih vrata. sad su u pritvoru do daljnjeg.

MILJAN

Ma stoke...Ovaj veliki i nekako a mala zenka sve drobi..Jedu po par kg mesa dnevno..Bolju hranu nema ni jedan pas..Plus kupovna preko toga..Ali kada vide nesto na zemlji, kidaju..Ili ako vide neko telo, stvar, koje ima slabu tacku..Tu napadnu i ne ostavljaju dok ne pokidaju nacisto..Dograbio sam ih pa je bilo svasta,,,Leteli su malo po vazduhu pa je sada mir..
Cave ab homine unius libri

CBRR1

bacite im neku auto gumu pa nek grizu po dvoristu,to vazi za tebe Miljane  i za nana...a za Sibinove znam,njegov problem je taj sto je mali plavac skapirao da moze da preskoci dvorisnu ogradu,pa malo malo ga vraca..pa mu je to grickanje za sada najmanji problem... :o

MILJAN

Citat: cbrr1 poslato 13 Avgust, 2012, 13:06
bacite im neku auto gumu pa nek grizu po dvoristu,to vazi za tebe Miljane  i za nana...a za Sibinove znam,njegov problem je taj sto je mali plavac skapirao da moze da preskoci dvorisnu ogradu,pa malo malo ga vraca..pa mu je to grickanje za sada najmanji problem... :o
Imaju 2 gume i ne zanimaju ih.20 godina drzim borbene pse  Ali AST najvise voli krpe i papuce..Prosle godine je pokidao ceradu za bajk od 50eu...Ostao je ziv..
Cave ab homine unius libri

CBRR1

pa treba ti cela tekstilna industrija da bi ih namirio sa krpama  :o a jesu li nemirni da hoce da skacu po motoru..?

Major

Citat: MILJAN poslato 13 Avgust, 2012, 13:15
Citat: cbrr1 poslato 13 Avgust, 2012, 13:06
bacite im neku auto gumu pa nek grizu po dvoristu,to vazi za tebe Miljane  i za nana...a za Sibinove znam,njegov problem je taj sto je mali plavac skapirao da moze da preskoci dvorisnu ogradu,pa malo malo ga vraca..pa mu je to grickanje za sada najmanji problem... :o
Imaju 2 gume i ne zanimaju ih.20 godina drzim borbene pse  Ali AST najvise voli krpe i papuce..Prosle godine je pokidao ceradu za bajk od 50eu...Ostao je ziv..

To im je urodjeno i protiv toga ces tesko da izadjes na kraj.
Da li bi tu mozda pomogla elektricna ogrlica?

AndreyRR

kakva ogrlica el,samo bensedin  ;D

K0le

Napravi im jednu krpu.. ili par papuèa.. od karbona.. :D

Major


nano

teze, imao sam pre 2 god, apbt sa 6 meseci me se 2 puta ujeo sa nogu. Nisam hteo brute force (sIkira) nego mu stavim 20 bromazepama u hranu, ujutro dodjem da vidim a ker kao da nista nije bilo  [ludak]. Posle toga ode u "rolnu" pa nek tamo grize...


Jedna od danas



[attachment deleted by admin]

MILJAN

Citat: cbrr1 poslato 13 Avgust, 2012, 13:21
pa treba ti cela tekstilna industrija da bi ih namirio sa krpama  :o a jesu li nemirni da hoce da skacu po motoru..?
motor ne diraju,.... ni auta... eh da..Vole i ki¹obrane... Danas sam pregledao video snimke sa kamere.,...Ova ¾enka od  5 meseci je krivac..Mu¾jak nije..ÈUdilo bi me da je on, jer je bio KO pro¹le godine i od tada ne pipa... Ali ovo malo govance je dobilo vaspitno popravne mere.. 
Cave ab homine unius libri

Stevan

Moj tamani golubove kao lud :D Samo perje ostaje. i kida lopte, sad sam mu nabavio kosarkasku, naduvanu, pa je samo gura po ceo dan :D :D :D

MILJAN

krivac je snimljen.... prava kuèka.. i ¹tetoèina.. 6 meseci ima..


(Powered by frubar.net)
Cave ab homine unius libri

Major

Vidi tu facu kao da kaze nisam ja nisam ja ;D