Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

yzf750

izvinjavam se zbog duple slike.aovo je na kraju igre kad zna da mora unutra nije joj bas drago....

[attachment deleted by admin]

Panta Zemunac

Ovo su Ra¹ini drugari....

amerikanac...¾enka...9g......
englez...mu¾jak....do 3g star....

gasovita dru¾ina  [rofl] [rofl] [rofl]

[attachment deleted by admin]

yzf750

gasovita druzina........ [rofl] [rofl] [rofl]


serbduck



   ...i tako...malo virimo kroz prozor...



Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Major

Ja ovom mom ludaku vise ne smem da otvaram prozor jer jednom kad je snimio nekog kera iskocio mi na sred puta, sva sreca pa smo stalaji u nekoj koloni!


castor

Ja sam mog zvao dok sam bio ja ispred kuæe, a on na prvom spratu. Skoro pa kroz prozor! [doh] [doh] [doh]
It's the ride that matters, not the bike…

Panta Zemunac

Zovem i ja mog ali on ni da cuje...ka¾e, kako procita neku knjigu uspava se i ni¹'necuje! [rofl]


serbduck

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

mali_zmaj

Obazavam bordo¹ke doge!! Prelijepo kerèe  Kakve su naravi i imaju li kakvih bolesti koje su tipiène za rasu? Kakve su sa stan i klince?
jin-jang

serbduck


  Sta da ti kazem... Najbolji pas na svetu. Za neke tipicne bolesti ne znam [neampojma] ... alavi su i jedu ko popisna komisija. Narav im je predivna...obozavaju decu ! Kad ih naucis ( a uce neverovatno brzo - inteligentni su ) mogu biti u stanu. Znaju sve.  Bisa se upiskila samo jednom u stanu i to prvo vece kad smo je doneli. Nikad vise.

  Izuzetan cuvar ! Muzijaci su cuvari vec od 6 meseci, a zenke nesto kasnije sa 14 meseci . Tada postaju potpuno svesni prostora koji smatraju svojim i cuvaju ga.

  Hrabar pas. Nema strah. Skace na medveda bez problema... a negde na netu postoji snimak kad skace na ajkulu i izvlaci je iz vode...






  Za gazdu ce da pogine. Ne povlaci se. Koristi se kao sluzbeni pas u legiji stranaca. Sto se tice dece...ukucaj na netu i videces...nema boljih bejbi-sitera.


 

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Stevan

Trenutno 18kg, ima 4 meseca, prava faca :)

[attachment deleted by admin]

mali_zmaj

Hvala na info,imat cu ga kad tad,samo kad se sve kockice sloze! Klinci mi trenutno uzimaju puno prostora i vemena,pa  su  klinci prioriteti,a sve ostalo pada u drugi plan! Ali zalajat ce kad tad....
jin-jang

MILJAN

Citat: serbduck poslato 18 Jun, 2012, 21:12



  Hrabar pas. Nema strah. Skace na medveda bez problema... a negde na netu postoji snimak kad skace na ajkulu i izvlaci je iz vode...






  Za gazdu ce da pogine. Ne povlaci se. Koristi se kao sluzbeni pas u legiji stranaca. Sto se tice dece...ukucaj na netu i videces...nema boljih bejbi-sitera.


 


Bordeaux dog haalt haai uit het water.
Cave ab homine unius libri

AndreyRR

Citat: Stevan poslato 19 Jun, 2012, 16:51
Trenutno 18kg, ima 4 meseca, prava faca :)

lep,opasan pas 30000 din taksa  [ludak]  ;D ;D

pit

Citat: AndreyRR poslato 20 Jun, 2012, 09:16
Citat: Stevan poslato 19 Jun, 2012, 16:51
Trenutno 18kg, ima 4 meseca, prava faca :)

lep,opasan pas 30000 din taksa  [ludak]  ;D ;D

            Ja mislim da nije obuhvacen taksom dogoargentino.......koji je realno najopasniji pas za coveka....opasniji od svih koji su obuhvaceni taksom.

AndreyRR

Citat: pit poslato 20 Jun, 2012, 10:05
Citat: AndreyRR poslato 20 Jun, 2012, 09:16
Citat: Stevan poslato 19 Jun, 2012, 16:51
Trenutno 18kg, ima 4 meseca, prava faca :)

lep,opasan pas 30000 din taksa  [ludak]  ;D ;D

            Ja mislim da nije obuhvacen taksom dogoargentino.......koji je realno najopasniji pas za coveka....opasniji od svih koji su obuhvaceni taksom.

mislis da oni to znaju lopovi  [bejzbolka]

Stevan

I ja isto mislim da nije obuhvacen. Nije mi nista stiglo :)

MILJAN

nije dogo arg u uredbi..smirela ;)   ... nije ni bordo¹ka doga, napuljski, nemaèke doge, rotovi...To su sve pacifisti od pasa :D
Ubuhvaæeni su terijeri tipa AST, pit bull, bull terrier..patuljasti bull terrier..
Cave ab homine unius libri

AndreyRR

zar je moguce da su toliko ograniceni