Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bigbad86

Pa Max je pre jedno mesec-dva dobro izujedao Rikija da je ovaj sepao sigurno mesec dana. Taman se ovaj oporavio ovaj ga opet izujeda. Za sve je 100% Riki kriv, moj se samo brani. Tako da ovaj da je hteo da nauci lekciju- naucio bi. I nije to prvi put, pobili su se do sad 4-5 puta ozbiljno. Riki je jednostvno previse samouveren jer je stariji iako 3x je manji od Maxa. Sad sam se vratio iz grada i hteo da vidim sta radi Riki, ne da da mu pridjem kucici, samo clvili i kuka, znaci ovaj moj ga opet sjebo nesto mnogo. Videcu ujutru kako je.

aleks89rd

Citat: ljilja-pei poslato 31 Maj, 2012, 20:25
Dobro nam do¹la, roðako :) :) :)

Prelepa je!!!!

Hvala :) idemo sutra na specijalku u pancevu :) vi?

ljilja-pei

Na¾alost ne dolazimo, iako je trebalo da prevodimo suðenje, po¹to je sudija iz Nemaèke...

Evo ti zanimljiv link, forum kluba koji organizuje :)

http://www.sharpei-balkan.com/
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

bigbad86

Rikiju naduvena noga ali se bar oslanja na nju-znaci nije prelom. I sad ovako kljakav ga pojuri po dvoristu -.-

aleks89rd

Citat: ljilja-pei poslato 01 Jun, 2012, 16:03[facepalm]
Na¾alost ne dolazimo, iako je trebalo da prevodimo suðenje, po¹to je sudija iz Nemaèke...

Evo ti zanimljiv link, forum kluba koji organizuje :)

http://www.sharpei-balkan.com/

Diskvalifikovani smo zbog agresivnosti.  [ludak]
evo i slika agresivnog psa  [sutirakamen]
sudinica je prepala lunu i luna malo zarezala, naglo je uhvatila za rep sto nije uradila ni sa jednim drugim psom  [facepalm]
najumiljatiji i najrazmazeniji pas na izlozbi udaljen zbog agresivnosi  [ludak]  [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka]


[attachment deleted by admin]

nano

lep keric  [thumb_up] jbs sudiju bice izlozbi...

ljilja-pei

Citat: aleks89rd poslato 03 Jun, 2012, 01:51
Citat: ljilja-pei poslato 01 Jun, 2012, 16:03[facepalm]
Na¾alost ne dolazimo, iako je trebalo da prevodimo suðenje, po¹to je sudija iz Nemaèke...

Evo ti zanimljiv link, forum kluba koji organizuje :)

http://www.sharpei-balkan.com/
[/quote

Diskvalifikovani smo zbog agresivnosti.  [ludak]
evo i slika agresivnog psa  [sutirakamen]
sudinica je prepala lunu i luna malo zarezala, naglo je uhvatila za rep sto nije uradila ni sa jednim drugim psom  [facepalm]
najumiljatiji i najrazmazeniji pas na izlozbi udaljen zbog agresivnosi  [ludak]  [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka]



Nemoj da se sekira¹, mi smo odavno odustali od izlo¾bi, iako imamo 5 vrhunskih ¹er-peia. Luna je lap kao lutka  [clapp] [clapp] [clapp] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

AndreyRR

Da nije luna musko,pa da nije bio rep u pitanju  ;D ;D

aleks89rd

hahahahhaha delovala mi je sudinica malo nastrano i bacila oko na lunu, mozda nije mogla da doceka pa nasrnula  :P ;D

Tomislav

Kiki  stara 10 meseci oko 6,5kg!


apu

@aleks89rd
Koliko je jo¹ shar pei-ova bilo na izlo¾bi??

aleks89rd

oko tridesetak. u svakoj je grupi bilo po dvoje troje, sem u "zreli muzijaci" gde ih je bilo 7. ovo je valjda prva izlozba, tek osnovana.

apu

ne znam ali mi je delovalo iz tvog pisanja kao da je neko po¾eleo da Luna ne pobedi, mislim, da bude diskvalifikovana da ne bi bila u izboru.

aleks89rd

Citat: apu poslato 04 Jun, 2012, 10:39
ne znam ali mi je delovalo iz tvog pisanja kao da je neko po¾eleo da Luna ne pobedi, mislim, da bude diskvalifikovana da ne bi bila u izboru.

ne ne ne pogresno si razumeo :) luna je prisla sudinici sa mahanjem repom i nije se bunila kad joj je gledala zube i onda se sudinica opustila i pozurila i naglo je uhvatila za rep pa se luna uplasila
rekao nam je delegat da se luna svima mnogo dopala i da bi sigurno dobila prvaka mladih ali sudinica ne voli lajave pse, diskvalifikovala je jos pasa zbog lajanja (ali su oni na sam prilazak lajali), lunu je slucajno prepala
delegat nam je i rekao da on voli malo agresivnije pse i sa karakterom i da je on sudio ne bi bilo problema

ljilja-pei

Evo ne¹to za Aleksa i Lunu :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

aleks89rd

Citat: ljilja-pei poslato 06 Jun, 2012, 00:40
Evo ne¹to za Aleksa i Lunu :)
hvala puno :) prepoznali ste nas :) :) :) :D  ko nas je to slikao? :)

ljilja-pei

http://www.sharpei-balkan.com/t1130p30-i-specijalizovana-izlozba-za-sar-pej-rasu-262012komentari#47628

Evo, ovde ima¹ kompletan izve¹taj za izlo¾be, iz ovog foruma je nastao klub koji je organizovao :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

bigbad86

Stigla nam prinova u dovriste... SAR PEI <3 Slican kao sa ljiljinog avatara. Zenka zvana Bonita. Ima rodovnik i sve... Placena 300e. Gde imam neku literaturu za Sar Pei rasu, ako moze neki link da posaljem komsijama!

ljilja-pei

Ima¹ u postu iznad link za forum posveæen ¹ar-peima, tamo ima ba¹ sve o njima :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

Major

I mi smo odavno odustali od izlozbi jer su uglavnom sve namestene i vec se unapred zna ko ce da pobedi.