Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

bigbad86

Moj je sad kad je bila ova grmljavina totalno razorio box van svake popravke. Mnogo se plasi grmljavine i petardi. Morace da padne celicni varen box....

AndreyRR

probaj sledeci put kada bude grmelo da mu vices drz ga,kod moje je to upalilo,sada vise ni ne reaguje na grmljavinu

bigbad86

Kakve to veze ima kad on ni ne zna sta je komanda drz ga, nikad ga nisam ucio da bude predator.

MILJAN

Citat: bigbad86 poslato 25 Maj, 2012, 16:08
Moj je sad kad je bila ova grmljavina totalno razorio box van svake popravke. Mnogo se plasi grmljavine i petardi. Morace da padne celicni varen box....
Citat: AndreyRR poslato 25 Maj, 2012, 18:09
probaj sledeci put kada bude grmelo da mu vices drz ga,kod moje je to upalilo,sada vise ni ne reaguje na grmljavinu
Citat: bigbad86 poslato 25 Maj, 2012, 19:31
Kakve to veze ima kad on ni ne zna sta je komanda drz ga, nikad ga nisam ucio da bude predator.

NIsam se danima ovako slatko nasmejao.. [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]  Hvala vam  [thumb_up] [thumb_up] :D
Cave ab homine unius libri

serbduck

    Bisa...



   Bisa i Caruga...



Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Panta Zemunac

Citat: bigbad86 poslato 25 Maj, 2012, 19:31
Kakve to veze ima kad on ni ne zna sta je komanda drz ga, nikad ga nisam ucio da bude predator.



U tom slucaju, sledeci put, mada znam da nije ba¹ izvodljivo, otiði do boksa i dok grmi i seva, ti, kao fol, cisti kavez i pona¹aj se sasvim opu¹teno. Pas 'oseca' gazdu, alfu, pa se oseca i on opu¹tenije i tako se privikne. Nikada za skroz ali i te kako se smiri!!

Panta Zemunac

Bisooo...pa ¹to oliza Èarugi celu, Bisenija nesta¹na li si!?! [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry]
Kakva lepotica...ma prava cura! [thumb_up]

Sa tugom i bolom u srcu, obave¹tavamo sve zemunske kurve, da je na¹ Ra¹a, juce, ostao bez dela svog alata, bez svojih bubrega belih...bez svog ponosa!!!
Na ¾alost, moralo seee!!

(kada je moj tupavi gazda, dok su mi pod anestezijom vadili zub, tra¾io i da me o istom tro¹ku kastriraaju...i sada sam ostao bez jajca...kukuuuu!! [veryangry] [veryangry] [veryangry])

prazna kesa, nema ¹ta....


serbduck


  Druze moj koscati, pa kako ti nije zao?

  Nisi mogo da se naplacas alimentacija ili sta?

  E Raso, Raso... a lepo sam ti reko...


Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Panta Zemunac

Joooj...kukala nam majka...vala kukali smo zajedno celi jucera¹nji dan...
On, jadnik, cim doðe sebi, od halucinacija zakuka kao dete...a ja sa njim...¾ao mi ga....
Vala da sam znao kako te¹ko podnose totalnu ....ali moralo se zbog zuba, ima unazad fotka....natekao mu i uru¹io se otkako ga onaj klinac udari sankama  a ja dobi 4 meseca banje...pa ti sad vidi...ebem ti su'ce!! [veryangry]

Panta Zemunac

#1069
I ¹ta veli Farbach...dok èovek svoja muda mrsi, pas ih li¾e...higijena tebra, higijena!! [balavi] [balavi]

MA LA®E TE RA©O, LA®E....MA OTKUD KERU MUDA...POGLEDAJ SEBE, UVERI SE I SAM!! PUSTI TI FARBACHA... [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko]



Ovako je Ra¹a izgledao kada smo ga vozili kuci bez jajca!!

http://vukajlija.com/reakcije/5073

MILJAN

Citat: Panta Zemunac poslato 29 Maj, 2012, 22:18
Citat: bigbad86 poslato 25 Maj, 2012, 19:31
Kakve to veze ima kad on ni ne zna sta je komanda drz ga, nikad ga nisam ucio da bude predator.



U tom slucaju, sledeci put, mada znam da nije baš izvodljivo, otiđi do boksa i dok grmi i seva, ti, kao fol, cisti kavez i ponašaj se sasvim opušteno. Pas 'oseca' gazdu, alfu, pa se oseca i on opuštenije i tako se privikne. Nikada za skroz ali i te kako se smiri!!
I obavezno da se tako pokisao drzi za metalni kavez dok grmi i seva:P
Cave ab homine unius libri

Panta Zemunac

Najbolje da gromovi udaraju u naseljena mesta... [djavo]

E moj drug, znaæi u psa i kavez mo¾e a u gazdu ne!?!...za¹to to, kako to? [doh]
Veruj mi, na¹oj planeti bi bilo bolje bez nas ljudi! [zvizdi]

aleks89rd

evo da predstavim moju malenu :)
ime joj je Luna, kineski shar-pei, stara je 15 meseci. imamo jednu odlicnu ocenu i diplomu prvaka mladih u rasi.

ljilja-pei

Dobro nam do¹la, roðako :) :) :)

Prelepa je!!!!
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

bigbad86

Citat: MILJAN poslato 31 Maj, 2012, 16:20
Citat: Panta Zemunac poslato 29 Maj, 2012, 22:18
Citat: bigbad86 poslato 25 Maj, 2012, 19:31
Kakve to veze ima kad on ni ne zna sta je komanda drz ga, nikad ga nisam ucio da bude predator.



U tom slucaju, sledeci put, mada znam da nije ba¹ izvodljivo, otiði do boksa i dok grmi i seva, ti, kao fol, cisti kavez i pona¹aj se sasvim opu¹teno. Pas 'oseca' gazdu, alfu, pa se oseca i on opu¹tenije i tako se privikne. Nikada za skroz ali i te kako se smiri!!
I obavezno da se tako pokisao drzi za metalni kavez dok grmi i seva:P
Ja cak nemam ni gromobran na kuci, okruzen sam zgradama sa velikim gromobranima, nema leba da udari u moju kucu a kamoli box :P

bigbad86

Jel zna neko kako naterati dva psa da se ne kolju. Komsija (zajednicko dvoriste) ima nedresiranog Jazavicara koji je smrt za macke, ptice i poogtovu pacove. Star 6 godina. problem je u tome sto je bolesno ljubomoran na mog zlatnog retrivera )2.5 godine) i stalno jurisa i napada ga. Max (retriver) to uglavnom shvata kao igru i bezi od njega. Ali ponekad ga Riki (jazavicar) stigne. Sad nekad kad ga stigne samo stane pored njega i Max ga iskulira. Sad malopre ga je stigao u ujeo i Maks mu je najstrasnije vratio, sve ga je izujedao po celom telu. Srecom nigde ga nije pocepao niti mu pustio krv ali verovatno mu je OPET sjebao neki zglob jer jazavicari imaju slabe zglobove. A i Max ima velike celjusti i ladno obuhvati preko celog trupa Rikija.  Generalno oboje su nenasilni prema ljudima. Samo je problem sto ga Riki stalno napada i pored toga sto je nekoliko puta dobio DOBRE batine od Maxa. Razmisljam se o tome da kad napravim box ubacim i Rikija unutra pa nek se naviknu jedan na drugog. Box ima jednu kucicu a Riki je kratkodlak i nece smeti da spava na plocicama pa ce morati kad tad da deli kucicu sa Maxom... Ne bih ih hranio zajedno nego odvojeno, tad bi se pobili sigurno.
Ja i Riki se igramo :D
Riki pre 2.5 godine, malo pre nego sto sam uzeo Maxa
Maks se penje na sneska
Max

MILJAN

U sukobu su a ti bi da ih stavis zajedno u box?
Cave ab homine unius libri

goranvojska

Citat: MILJAN poslato 31 Maj, 2012, 22:11
U sukobu su a ti bi da ih stavis zajedno u box?
Citat: MILJAN poslato 31 Maj, 2012, 22:11
U sukobu su a ti bi da ih stavis zajedno u box?
pa ko pretekne.

bigbad86

Pa nisu u sukobu stalno. Riki u principu ne da Maxu da mnogo prilazi njegovoj kuci (mog komsije) a moj Max tu granicu ne vidi jer fizicki ne postoji. Ima 4 kuce u dvoristu. Vrlo cesto se setkaju jedan pored drugog i njuskaju po dvoristu. Hocu reci NE MRZE SE. Jednostavno Riki nekad iz cista mira jurisa na Maxa. Uglavnom mu Max pobegne ili jednostavno ostane u mestu i Riki kad dodje do njega stane... Ali ponekad kad Max krene da bezi, Riki ga stigne i capi negde i onda ovaj moj krene da vraca bas zajebano... Nije mi svejedno jer opet Riki je tu starosedeoc i stariji muzijak a i ne zelim da mi neko otruje kuce (kao proslo) zato sto je stekao utisak da je opasan kad je zapravo blenta. Ako neko zna neku foru kako da ih bar priviknem tj da sredim Rikija da ne napada Maxa bilo bi lepo. Moj Max nikad nije prvi napao ni jedno kuce. NIKAD. Uvek u samoodbrani.

nano

Zovi doticnog

il jednostavno pusti da sami ustanove ko je gazda, ne verujem da ce tu neko ozbiljnije stradati al ce se znati red...