Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Stevan

Druzimo se i rastemo :)

[attachment deleted by admin]

sibin


Damnmoto

ljudi imam kameleona u velikom terariumu, nemam vise mesta za njega, pa ako je neko zainteresovan da se menjamo za moto opremu...
p.s. jel ovo trebalo u oglase da stavim?

nano

#983
Small motherfuckers, komada 8, bullterijeri su u pitanju i tako mali prave haos

Super je sto vecina clanova ima AST  [thumb_up] i svi su lepi, cestitke vlasnicima

jedna od mojih omiljenih rasa




[attachment deleted by admin]

Gašpar

Citat: Damnmoto poslato 08 Maj, 2012, 02:09
ljudi imam kameleona u velikom terariumu, nemam vise mesta za njega, pa ako je neko zainteresovan da se menjamo za moto opremu...
p.s. jel ovo trebalo u oglase da stavim?

Daj neke slike

Major

Citat: Damnmoto poslato 08 Maj, 2012, 02:09
ljudi imam kameleona u velikom terariumu, nemam vise mesta za njega, pa ako je neko zainteresovan da se menjamo za moto opremu...
p.s. jel ovo trebalo u oglase da stavim?

Menjam kameleona za jaknu [rofl] [rofl] [rofl]

Damnmoto


AndreyRR


Major

Zamoli admine da ti otvore novu temu u oglasima, posto je ovo tema samo za slike nasih ljubimaca ;)

Damnmoto

ovo je moj ljubimac ali sam se preselio na manju teritoriu i sada mora da ide dalje a ima jos jednog pustinjskog gugija koji je u manjem terariumu i on ostaje, bice fotka i njega

mkt

kaci sve sto si imao od `ljubimaca` hahahahahaha

Damnmoto

pa nema tolikoo terabajta na serveru


MILJAN

Citat: nano poslato 08 Maj, 2012, 04:25
Small motherfuckers, komada 8, bullterijeri su u pitanju i tako mali prave haos

Super je sto vecina clanova ima AST  [thumb_up] i svi su lepi, cestitke vlasnicima

jedna od mojih omiljenih rasa



obo¾avam bull terijere ali mi tra¾e 250 eu za ¹tene( neki tip u K©).-.Ja AST prodajem po 100 eu mu¾jaka i ¾enke po 70 eu. ©ampionskog porekla... Planiram da kupim jednog bula ali moraæu da zapatim neko leglo AST i prodam 3-4 komada za jednog bulla..Ne mogu da verujem da su toliko na ceni.,..
Cave ab homine unius libri

pittatore

A tek sto sam se slagirao kad sam hteo zeni francuskog buldoga duzmem,500-750 eur =0

pit

Citat: MILJAN poslato 11 Maj, 2012, 03:17
Citat: nano poslato 08 Maj, 2012, 04:25
Small motherfuckers, komada 8, bullterijeri su u pitanju i tako mali prave haos

Super je sto vecina clanova ima AST  [thumb_up] i svi su lepi, cestitke vlasnicima

jedna od mojih omiljenih rasa



obo¾avam bull terijere ali mi tra¾e 250 eu za ¹tene( neki tip u K©).-.Ja AST prodajem po 100 eu mu¾jaka i ¾enke po 70 eu. ©ampionskog porekla... Planiram da kupim jednog bula ali moraæu da zapatim neko leglo AST i prodam 3-4 komada za jednog bulla..Ne mogu da verujem da su toliko na ceni.,..



                  I  ja flesiram kad vidim bula....a sto se cene tice...pa postali su retki i zato.

AndreyRR

Gazda i Ja  ;D ;D

[attachment deleted by admin]

UFF


mkt


AndreyRR