Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

jimmy


Tihi_ZR


Nikola035

Ajsa I Aron :D :D :D

[attachment deleted by admin]

MILJAN

Ima jo¹ ¾enki Dogo arg. na prodaju.. Jedan mu¾jak ide Stevanu a jedan ipak meni... :)
Stevan bira prvi ako stigne prvi :D
®enke su po 100 eu. Ja ne prodajem nego ortak Milo¹...


(Powered by frubar.net)
Cave ab homine unius libri

Stevan

Taman sam sad hteo da stavim ovu sliku :)
E, jedva cekam da ga uzmem :)

apu

@nikola035
matori, gledam tvoje haskije i kontam kako svi imaju identièno pona¹anje :D moja Kia izgleda isto onako kad spava kao njih dvoje. slikaæu pa æe stavim ovde :)

Kengur

Miljane

Prelepi su!


Kupio bih ga na keca, samo da zivim sam u dvoristu...

apu

Evo ga moj mali ¹pijun iz kreveta :D

MILJAN

Citat: Stevan poslato 20 Mart, 2012, 14:38
Taman sam sad hteo da stavim ovu sliku :)
E, jedva cekam da ga uzmem :)
Za 10 dana dodji.tada primaju vakcinu i mozes da ga preuzmes.ti biraj prvi .jedu vec cvrstu hranu i laju kao ludi.a pocelo je i ujedanje....
Cave ab homine unius libri

MILJAN

Citat: Kengur poslato 20 Mart, 2012, 16:10
Miljane

Prelepi su!


Kupio bih ga na keca, samo da zivim sam u dvoristu...
Definitivno su za dvoriste.jbg.
Cave ab homine unius libri

Stevan

Citat: MILJAN poslato 20 Mart, 2012, 18:56
Citat: Stevan poslato 20 Mart, 2012, 14:38
Taman sam sad hteo da stavim ovu sliku :)
E, jedva cekam da ga uzmem :)
Za 10 dana dodji.tada primaju vakcinu i mozes da ga preuzmes.ti biraj prvi .jedu vec cvrstu hranu i laju kao ludi.a pocelo je i ujedanje....
Cuo sam se sa Milosem. Doci cu po kuce ili za vikend 31-1 ili 7-8. :) gledacu da bude sto pre :D
laju... prave zveri :)

sibin

miljane ekstra su kuce, tako bih posedovao i jednog od tih malisana ali mislim da bi me se moji ukucani odrekli ako im donesem i treceg psa. :)

MILJAN

Citat: Stevan poslato 20 Mart, 2012, 19:45
Citat: MILJAN poslato 20 Mart, 2012, 18:56
Citat: Stevan poslato 20 Mart, 2012, 14:38
Taman sam sad hteo da stavim ovu sliku :)
E, jedva cekam da ga uzmem :)
Za 10 dana dodji.tada primaju vakcinu i mozes da ga preuzmes.ti biraj prvi .jedu vec cvrstu hranu i laju kao ludi.a pocelo je i ujedanje....
Cuo sam se sa Milosem. Doci cu po kuce ili za vikend 31-1 ili 7-8. :) gledacu da bude sto pre :D
laju... prave zveri :)
Meni je bilo sme¹no kada spavaju i Milo¹ uðe u prostoriju i pozove ih a oni bunovni svi u glas odjenom:av,avavava!!!!... A malecni su-¹aka jada.I penju se na dasku na zadnje noge kako bi preskoèili... Mukice.. Ja ne bih dogo ali moja supruga ima ¾elju pa neka se ona bavi njim..Tebi ostavljam da bira¹ prvi..
Ovo moje govedo od staforda mi je pocepalo ceradu za motor od 50 eu... Iako zna da ne sme on je pokidao kada nisam bio doma....Sad, kada dovedem i tog belog ludaka, biæe ¹tete svakog dana.. [ljutko]
Citat: sibin poslato 20 Mart, 2012, 19:49
miljane ekstra su kuce, tako bih posedovao i jednog od tih malisana ali mislim da bi me se moji ukucani odrekli ako im donesem i treceg psa. :)
Ma nema potrebe jer bi dogo mu¾jak hteo kad-tad da dominira pa bi bilo klanja, u¹ivanja i tro¹kova.. Ne bis e mnogo fajtao sa bulom ali sa AST-om bi bio pokolj... Ovaj moj argentinac, èim vidi velikog pasa-napada.. A dresiran da bude miran  i pozer jer je i¹ao na takmièenja..Ali budala je budala.. [ludak]
Cave ab homine unius libri

Stevan

Citat: MILJAN poslato 20 Mart, 2012, 21:56
Citat: Stevan poslato 20 Mart, 2012, 19:45
Citat: MILJAN poslato 20 Mart, 2012, 18:56
Citat: Stevan poslato 20 Mart, 2012, 14:38
Taman sam sad hteo da stavim ovu sliku :)
E, jedva cekam da ga uzmem :)
Za 10 dana dodji.tada primaju vakcinu i mozes da ga preuzmes.ti biraj prvi .jedu vec cvrstu hranu i laju kao ludi.a pocelo je i ujedanje....
Cuo sam se sa Milosem. Doci cu po kuce ili za vikend 31-1 ili 7-8. :) gledacu da bude sto pre :D
laju... prave zveri :)
Meni je bilo sme¹no kada spavaju i Milo¹ uðe u prostoriju i pozove ih a oni bunovni svi u glas odjenom:av,avavava!!!!... A malecni su-¹aka jada.I penju se na dasku na zadnje noge kako bi preskoèili... Mukice.. Ja ne bih dogo ali moja supruga ima ¾elju pa neka se ona bavi njim..Tebi ostavljam da bira¹ prvi..
Ovo moje govedo od staforda mi je pocepalo ceradu za motor od 50 eu... Iako zna da ne sme on je pokidao kada nisam bio doma....Sad, kada dovedem i tog belog ludaka, biæe ¹tete svakog dana.. [ljutko]
Citat: sibin poslato 20 Mart, 2012, 19:49
miljane ekstra su kuce, tako bih posedovao i jednog od tih malisana ali mislim da bi me se moji ukucani odrekli ako im donesem i treceg psa. :)
Ma nema potrebe jer bi dogo mu¾jak hteo kad-tad da dominira pa bi bilo klanja, u¹ivanja i tro¹kova.. Ne bis e mnogo fajtao sa bulom ali sa AST-om bi bio pokolj... Ovaj moj argentinac, èim vidi velikog pasa-napada.. A dresiran da bude miran  i pozer jer je i¹ao na takmièenja..Ali budala je budala.. [ludak]
Svejedno mi moras pomoci oko odabira, ovo mi je prvi DA :) sledece godine ce pasti i zenka 99% :D

MILJAN

Ma nema frke..Idemo zajedno do Lo¹mija.., Mali pacovi iscrpe¹e majku..Sada je kao izduvani balon..Doje samo tako ali su joj solidno i pocepali sike..Sva je jadna sparu¹ena i izujedana..
Cave ab homine unius libri

Stevan

Nece jos dugo, uzecemo ih uskoro :D

sibin

kreativnost u toku nastave. kad ne mozes da ugrizes protivnika ti ugrizi sam sebe  :P

ljilja-pei

Moram da se ponovim, oni su fantastièni, glupanderi mali :) :) :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

serbduck

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

mrle

patak, pas bre lièi na tebe