Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

DaChaS

prelep pas ... jbg ja u stanu ni ne pomisljam da uzimam psa...znam da moze ali opet nije mi to kao kad pas ima svoje dvoriste boks itd

inace volim velike pse Napuljci su mi omiljeni ....od manjih mozda neki bulldog francuski ili engleski

sibin

kod mene u dvoristu ova dvojica lopuza prave haos  ;D

castor

It's the ride that matters, not the bike…

sibin


castor

Znam, nego mislim na staforda. Ista budala k'o i ovaj moj... :D :D :D
It's the ride that matters, not the bike…

MILJAN

Citat: castor poslato 14 Mart, 2012, 21:40
Znam, nego mislim na staforda. Ista budala k'o i ovaj moj... :D :D :D
Ova moja budala je pojela i 4-ti  par papuèa i ki¹obran..Na kraju je ipak dobio po nosu..Izgrebao je auto vi¹e puta ¹apama... Sad je miran [ljutko] [djavo]
Cave ab homine unius libri

AndreyRR

sto mi je to nesto poznatu uz papuce i par pertli  ;D ;D ;D

sibin

ova moja dva su obojica zlikovci, ali posle sprovedene detaljne istrage ipak sam saznao da je ovaj manji zaduzen za: papuce, patike,cizme... pre neki dan menjam ja svecice na motoru skinem stare dve samo sto sam se okrenuo pogledam fali jedna. potrazim ovog malog po dvoristu on nosi jednu u ustima. :)

monsterbnt

Um.......Malom smo odlucili da promenimo ime.......vise nije Chichak........Sad je KONAN Unistitelj......Do sad je potpuno upropastio 2 fotelje i jedan kauc.......generalno sta god da dovati on potpuno unisti....stradala su i 2 goluba koja su greskom sletela na terasu.......samo da pomenem da je rec o macoru starom 9 meseci....
Smrt SVIMA!!!!

sibin


monsterbnt

Ma budala. Macak u pubertetu.
Smrt SVIMA!!!!

Major


castor

Citat: MILJAN poslato 15 Mart, 2012, 01:47
Citat: castor poslato 14 Mart, 2012, 21:40
Znam, nego mislim na staforda. Ista budala k'o i ovaj moj... :D :D :D
Ova moja budala je pojela i 4-ti  par papuèa i ki¹obran..Na kraju je ipak dobio po nosu..Izgrebao je auto vi¹e puta ¹apama... Sad je miran [ljutko] [djavo]

Ovaj moj nije jo¹ ni¹ta pojeo u kuæi. Da kucnem u drvo. Malo je naèeo krevet koji je ionako u raspadnom stanju, ali se lovimo. Ali se zato noæas iskenjao ispred vrata. Ja sam zavario sinoæ, a on me nije uspio probuditi, pa sam jutros samo na¹ao paketiæ...

©ta da mu dam za dijareju?
It's the ride that matters, not the bike…

Boki-KG

Probiotic, orosal, pirinèanu vodu... Sve na ¹pric...
Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek

castor

Ma ova konjina ima za koji dan 10 mjeseci...

Hvala na savjetu.
It's the ride that matters, not the bike…

pit



           Kad
Citat: castor poslato 15 Mart, 2012, 14:17
Citat: MILJAN poslato 15 Mart, 2012, 01:47
Citat: castor poslato 14 Mart, 2012, 21:40
Znam, nego mislim na staforda. Ista budala k'o i ovaj moj... :D :D :D
Ova moja budala je pojela i 4-ti  par papuèa i ki¹obran..Na kraju je ipak dobio po nosu..Izgrebao je auto vi¹e puta ¹apama... Sad je miran [ljutko] [djavo]

Ovaj moj nije jo¹ ni¹ta pojeo u kuæi. Da kucnem u drvo. Malo je naèeo krevet koji je ionako u raspadnom stanju, ali se lovimo. Ali se zato noæas iskenjao ispred vrata. Ja sam zavario sinoæ, a on me nije uspio probuditi, pa sam jutros samo na¹ao paketiæ...

©ta da mu dam za dijareju?


                    Kad vec pominjete stete koje su ucinili psi ja mislim da sam ih video  najvise od svih.
                    Pre 15 -ak godina neki vranjanaci doslii kod mene da vide neke pitove.Pre toga su bili kod jednog veterinara da nadgradi jednm pitu ocnjake ,posto su bili na pola slomljeni u borbi.E sad oni su se dovezli u glanc novoj alfi 155 .
                     Posto je pit bio malo nervozan ostavili su ga u kolima samog ne sluteci nista.Zadrzali smo se najvise 5 minuta iza kuce kod pasa ...kad smo se vratili volan na alfi je bio skroz pojeden tj ostao je samo metalni krug a delovi kokpita oko brzinomera izgrizani najstrasnije ,sediste isfronclano a na redu su bili tapaciri na vratima.Vlasnik alfe koji nije bio i vlasnik psa vec drugar je ispoizdeo nacisto.Steta je bila nesvakidasnja i  takoreci nepopravljiva.

MILJAN

Citat: pit poslato 15 Mart, 2012, 20:58


          Kad
Citat: castor poslato 15 Mart, 2012, 14:17
Citat: MILJAN poslato 15 Mart, 2012, 01:47
Citat: castor poslato 14 Mart, 2012, 21:40
Znam, nego mislim na staforda. Ista budala k'o i ovaj moj... :D :D :D
Ova moja budala je pojela i 4-ti  par papuèa i ki¹obran..Na kraju je ipak dobio po nosu..Izgrebao je auto vi¹e puta ¹apama... Sad je miran [ljutko] [djavo]

Ovaj moj nije jo¹ ni¹ta pojeo u kuæi. Da kucnem u drvo. Malo je naèeo krevet koji je ionako u raspadnom stanju, ali se lovimo. Ali se zato noæas iskenjao ispred vrata. Ja sam zavario sinoæ, a on me nije uspio probuditi, pa sam jutros samo na¹ao paketiæ...

©ta da mu dam za dijareju?


                   Kad vec pominjete stete koje su ucinili psi ja mislim da sam ih video  najvise od svih.
                   Pre 15 -ak godina neki vranjanaci doslii kod mene da vide neke pitove.Pre toga su bili kod jednog veterinara da nadgradi jednm pitu ocnjake ,posto su bili na pola slomljeni u borbi.E sad oni su se dovezli u glanc novoj alfi 155 .
                    Posto je pit bio malo nervozan ostavili su ga u kolima samog ne sluteci nista.Zadrzali smo se najvise 5 minuta iza kuce kod pasa ...kad smo se vratili volan na alfi je bio skroz pojeden tj ostao je samo metalni krug a delovi kokpita oko brzinomera izgrizani najstrasnije ,sediste isfronclano a na redu su bili tapaciri na vratima.Vlasnik alfe koji nije bio i vlasnik psa vec drugar je ispoizdeo nacisto.Steta je bila nesvakidasnja i  takoreci nepopravljiva.
Moji psi nemaju tu hrabrost.. Ove sam sada izdresirao da ne skaèu na auto...Par bombi u glavu i odmah je nauèio jer prethodna dresura sa "fuj" nije urodila plodom..Iako znaju za tu komandu..Sada be¾e od auta na¹iroko.. A taj pit za tu ¹tetu bi kod mene bio tako telesno ka¾njen da bi verovatno bio na nekom drvetu visoko..Posle mu ne bi palo na pamet...Tako sam dogo arg. bacio na kru¹ku pa silazio je celo popodne sa nje...I nije mu vi¹e palo na pamet da se ne odazove na komandu..Borbeni psi cene samo snagu..  [djavo]
Pazi ovog :D
http://blogs.voanews.com/photos/files/2011/12/Reuters_Britain_Christmas_Tree_Dog_06dec11-878x556.jpg
Cave ab homine unius libri

AndreyRR

to znaci da je moj fox borbeni pas,be se njoj za komande napolju.u kuci sve slusa kako izadje povileni
a i dobije po nosu i ne vredi,moracu na neku brezu da je bacim  ;D ;D ;D

jimmy


AndreyRR