Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

AndreyRR

Citat: Phoenix poslato 29 Februar, 2012, 23:47
Citat: Gaspar poslato 29 Februar, 2012, 23:42
To mi se u zivotu nije desilo. Cak i na crossu drzim nogu na zemlji bez problema ;D

ovako neshto?!

[rofl] [rofl] [rofl]

Phoenix

Citat: Gaspar poslato 29 Februar, 2012, 23:46
A ovaj vam deluje impozantno? A ima 20cm manje nego ja  :P :P :P



isti "trkach" pre trke ;D
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Boki-KG

Treba pas da ko¹ta 2000e da ne mo¾e svaka budala da ga kupi. I psiho test obavezno. Kupovina samo uz detaljno lekarsko uverenje.
Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek

Stevan

 [thumb_up] Potpuno tacno, Boki! To

Stevan

To je obaveza, a ljudi to ne kapiraju. Ovde kod mene ima brdo onih koji uzimaju pse, pa im dosade pa ne lice ni na sta. Budu mrsavi, ucebani... Katastrofa.

MILJAN

Citat: Stevan poslato 01 Mart, 2012, 01:15
To je obaveza, a ljudi to ne kapiraju. Ovde kod mene ima brdo onih koji uzimaju pse, pa im dosade pa ne lice ni na sta. Budu mrsavi, ucebani... Katastrofa.
Danas mi javili da su progledali...Jel ti Milo¹ slao fotke? ako jeste, izbaci neku ovde.. :)
Cave ab homine unius libri

MILJAN

Cave ab homine unius libri

Stevan

Nije poslao, vec bih okacio. :P Ja jedva cekam da uzmem stene. Prosao ispitni rok (dao 6/7) :D, i sad sam po ceo da u dvoristu, sredjujem, metlam, farbam, citam o psima, skroz sam spreman :D Okacicu slike boxa kad stavim novi behaton i kad stigne kucica, za nedeljak dana. :)

MILJAN

Citat: Stevan poslato 01 Mart, 2012, 01:21
Nije poslao, vec bih okacio. :P Ja jedva cekam da uzmem stene. Prosao ispitni rok (dao 6/7) :D, i sad sam po ceo da u dvoristu, sredjujem, metlam, farbam, citam o psima, skroz sam spreman :D Okacicu slike boxa kad stavim novi behaton i kad stigne kucica, za nedeljak dana. :)
Super...Vidi se da si nestrpljiv ali i ozbiljan kad je pas u pitanju... Upotpuniæe ti dane...Jako su slatki kad su mali...Klempo¹e male...
Evo kako reaguju psi na èuvenog Scary Snowman.a :)
Getting Freaky Compilation - Prank scaring Dogs - Season 2 Episode 12
Cave ab homine unius libri


AndreyRR


Stevan

Citat: MILJAN poslato 01 Mart, 2012, 01:32
Citat: Stevan poslato 01 Mart, 2012, 01:21
Nije poslao, vec bih okacio. :P Ja jedva cekam da uzmem stene. Prosao ispitni rok (dao 6/7) :D, i sad sam po ceo da u dvoristu, sredjujem, metlam, farbam, citam o psima, skroz sam spreman :D Okacicu slike boxa kad stavim novi behaton i kad stigne kucica, za nedeljak dana. :)
Super...Vidi se da si nestrpljiv ali i ozbiljan kad je pas u pitanju... Upotpuniæe ti dane...Jako su slatki kad su mali...Klempo¹e male...
Evo kako reaguju psi na èuvenog Scary Snowman.a :)
Getting Freaky Compilation - Prank scaring Dogs - Season 2 Episode 12

Ne da sam nestrpljiv, nego neopisivo :D stigla kucica, sutra slike. :D

Nensy_90

Rot 5 meseci devojcica ...krajnje tvrdoglavo stvorenje, ali za nagradnu koskicu ce da progovori ako treba  [yahoo].... ali nekad ima zutu minutu kad nish ne slusa.... ali jako puno paznje joj se posvecuje i strpljenja sa njima nikad nije dovoljno...polako....bez nervoze  [veryangry]
Ko nece taj nadje razlog,ko hoce taj nadje nacin....

grber


Stevan

Stigla danas kucica, a nisam stigao da je prelakiram jer sam radio druge gradjevinske radove :D Spremao podlogu za behaton. Sutra ide lakiranje kucice i lepljenje tegole na krov, i renoviranje druge. :D Te druge nema na slikama. Stigle su i table "cuvaj se psa". Inace, kucica je maksimalno dobro odradjena, ima 9,4cm debljine zidove. 2,2cm brodski bod sa obe strane, a izmedju 5cm stiropor. Upotrebljeno je 1000 srafova i 14 kvadrata brodskog poda. :) Krov se otvara zbog ciscenja. Ostavljena su mesta za kacenje gume na vrata zimi. Teska je kao tuc, nosili smo je nas cetvorica. Hans je probao i kaze da je dobra. :D

[attachment deleted by admin]

AndreyRR

nit manjeg psa nit vece kucice  ;D ;D ;D,kucca je extra  [thumb_up] [thumb_up]

Stevan

Kucica je za DogoArgentino + Hansa :) imam 2 kucice, al cu pokusati da ih naucim da spavaju u jednoj da bi jedna stajala u jednom dvoristu (u kom ce biti stalno pusteni), a druga u drugom (u koje se pustaju nocu). Imace veliko prostranstvo, pa da imaju dve gajbe :D

AndreyRR


sibin

kucica je vrh, taman sam poislio da ti kazem da stavis stiropor ali onda procitam da ima 5cm :)  

MILJAN

Citat: sibin poslato 02 Mart, 2012, 20:04
kucica je vrh, taman sam poislio da ti kazem da stavis stiropor ali onda procitam da ima 5cm :) 
Ja sam treæu  odradio od brodskog poda sa 5 cm stiroporom na dnu jer zimi je tu najslabija taèka..
Cave ab homine unius libri