Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

pit

Citat: MILJAN poslato 29 Februar, 2012, 21:41
Citat: djordjeadz poslato 29 Februar, 2012, 21:28
zna li neko kako najefikasnije vaspitati rotvajlera muzjaka starog 4 meseca.
Konsekventno... elektrièna ogrlica je najlak¹i put..
Du¾i put je da ga èesto podi¾e¹ u visini svoje glave ili iznad kako bi osetio tvoju snagu..Da se prilikom igre grubo igra¹ tako ¹to æe osetiti te¾inu tvoje "¹ape" kada ga prevrne¹. Kada si pored njega da skoèi¹ i tresne¹ nogama jako u zemlju kako bi na ¹apama (osete i najslabije vibracije tla) osetio tvoju te¾inu i procenio tvoju snagu.. Ako si u u prirodi gde nema ljudi da urinira¹ kada je blizu tebe kako bi shvatio tvoju korpulenciju jer psi to gledaju tj. tumaèe prema velièine be¹ike drugog "psa" (¹to du¾e mokri¹ to si veæi).. :)  Kada je na povodcu, da ga grublje cime¹, kada povuèe, (kada vidi drugog psa npr.) toliko da oseti tvoju snagu..Posle toga vi¹e neæe morati da to ponavlja¹...Do godinu dana je dresura bitna..
http://www.suzavac-argus.com/ogrlice.html
http://superbiznis.5mp.eu/web.php?a=superbiznis&o=80y92dXqVT



        U Nisu ima nekoliko ozbiljnih dresera pasa ...koji naplacuju dresuro od 200 e pa nadalje.Niko ne uzima psa na dresuru dok ne napuni godinu dana.E sad nije lose sto kaze Miljan da mu pokazes ko je gazda ...ali ozbiljan rad pocinje tek kad pas napuni 1 godinu.

AndreyRR

sad odgledah klip sto Miljan postavi,iskreno ne vidim kako mozes time
da ga izdresiras da dodje sedne legne donese.......
ova ogrlica sluzi samo za odvikavanje od jela sa stola  ;D ;D
moj fox kad uzmem da jede krene da moli zavija cvili i posle nekog vremena sedne uz mene gleda u
tanjir i ne sme ni da pomisli glavu da spusti u isti i sve to bez sokova malo siba malo
casopis papuca

djordjeadz

ima efekta kad nece da ti pridje , ja ga jurim a on bezi sa strujom oko vrata odma staje jer nezna sta mu se dogadja!!!

MILJAN

Citat: AndreyRR poslato 29 Februar, 2012, 21:48
sad odgledah klip sto Miljan postavi,iskreno ne vidim kako mozes time
da ga izdresiras da dodje sedne legne donese.......
ova ogrlica sluzi samo za odvikavanje od jela sa stola  ;D ;D
moj fox kad uzmem da jede krene da moli zavija cvili i posle nekog vremena sedne uz mene gleda u
tanjir i ne sme ni da pomisli glavu da spusti u isti i sve to bez sokova malo siba malo
casopis papuca
Svaki terijer je ludak :D
Cave ab homine unius libri

MILJAN

Citat: djordjeadz poslato 29 Februar, 2012, 21:51
ima efekta kad nece da ti pridje , ja ga jurim a on bezi sa strujom oko vrata odma staje jer nezna sta mu se dogadja!!!
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Cave ab homine unius libri

AndreyRR


MILJAN

Ja imam utisak da ti njega stalno elektro-¹okira¹ a on vi¹e i ne zna ¹ta treba da uradi :D
Ta ogrlica je dobra da ga nauèi¹ da jede samo iz svoje posude.. Ako mu neko prebaci otrov u kobaji neæe ni da pipne.. A nemoj da ga ¹okira¹ kada ga zove¹ jer æe shvatiti da svaki tvoj poziv njegovog imena znaèi neku muku-¹ok za njega..Pa æe da hvata pedalu vek.. ;)
Cave ab homine unius libri

djordjeadz

trcim jurim ga ko konja nemogu da ga uhvatim . Odma sam uzeo elektricnu pomagalo . da ti jebem nanu ja da te jurim?! Imao sam rotvajlera pre njega isto ali su mi ga otrovali i kad je uginuo plakao sam ko kisa jer smo bili bliski , i sad necu istu gresku da pocinim primenjujem ja to i za hranu al kad je snicla u kevinoj ruci , ma ko te sljivi cepaj struju vidis da je snicla u pitanju!!!

AndreyRR

znam da smo u vojsi davali psima meso koje je predhodno
bilo nataknuto na zice od radio veze pa kad krene da jede
kuku lele njemu

djordjeadz

koliko sam baterija zamenio za ogrlicu jos malo necu morati da ga zovem po imenu ,, GROF ,, nego strujomer!!!

MILJAN

Citat: djordjeadz poslato 29 Februar, 2012, 22:00
koliko sam baterija zamenio za ogrlicu jos malo necu morati da ga zovem po imenu ,, GROF ,, nego strujomer!!!
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]    taj pas ti je lud ko' struja! :D
Cave ab homine unius libri

MILJAN

Citat: AndreyRR poslato 29 Februar, 2012, 21:58
znam da smo u vojsi davali psima meso koje je predhodno
bilo nataknuto na zice od radio veze pa kad krene da jede
kuku lele njemu
Granièari pogotovo... Bilo je to i na tv-u..Moj kum je bio granièar u SLO pa mi je prièao kako su im trovali pse a oni ih drmali strujom i posle nisu jeli ni¹ta van posude..
Cave ab homine unius libri

AndreyRR


AndreyRR

Citat: MILJAN poslato 29 Februar, 2012, 22:03
Citat: AndreyRR poslato 29 Februar, 2012, 21:58
znam da smo u vojsi davali psima meso koje je predhodno
bilo nataknuto na zice od radio veze pa kad krene da jede
kuku lele njemu
Granièari pogotovo... Bilo je to i na tv-u..Moj kum je bio granièar u SLO pa mi je prièao kako su im trovali pse a oni ih drmali strujom i posle nisu jeli ni¹ta van posude..
da da anti teror na granici snajper  [zvizdi] [zvizdi]

pit

 Secam se jednog drugara koji je u vojsci bio kerovodja.E sad kad je starovao zaduzio je vucjaka i imao je problema da ga prihvati u pocetku.Starije ''dzombe ''su mu dale recept kako da psa pridobije i da ga zavoli sto vise.
         '' Slobodno mu ga drkaj ti nekoliko puta dnevno i ima da se veze za tebe samo tako.''
            Ne znam zasto sam ovo naposao ali u svako slucaju ne moze da skodi a ako ne skodi mozda ce nekom da koristi.

djordjeadz

samo mi jos to fali da ovako svetli posle da mu stavljam akumulator na ogrlicu!!! pu pu pu daleko posle akumulatore da kupujem

djordjeadz

Citat: pit poslato 29 Februar, 2012, 22:05
Secam se jednog drugara koji je u vojsci bio kerovodja.E sad kad je starovao zaduzio je vucjaka i imao je problema da ga prihvati u pocetku.Starije ''dzombe ''su mu dale recept kako da psa pridobije i da ga zavoli sto vise.
          '' Slobodno mu ga drkaj ti nekoliko puta dnevno i ima da se veze za tebe samo tako.''
             Ne znam zasto sam ovo naposao ali u svako slucaju ne moze da skodi a ako ne skodi mozda ce nekom da koristi.

neka fala pre cu da kupujem akumulatore nego da dajem njemu rucni rad!!!!

pit

Citat: djordjeadz poslato 29 Februar, 2012, 22:07
Citat: pit poslato 29 Februar, 2012, 22:05
Secam se jednog drugara koji je u vojsci bio kerovodja.E sad kad je starovao zaduzio je vucjaka i imao je problema da ga prihvati u pocetku.Starije ''dzombe ''su mu dale recept kako da psa pridobije i da ga zavoli sto vise.
          '' Slobodno mu ga drkaj ti nekoliko puta dnevno i ima da se veze za tebe samo tako.''
             Ne znam zasto sam ovo naposao ali u svako slucaju ne moze da skodi a ako ne skodi mozda ce nekom da koristi.

neka fala pre cu da kupujem akumulatore nego da dajem njemu rucni rad!!!!


           Neeeee nikako pa jos je stene...sacekaj da napuni 18 meseci i da malo sexualno zasri p onda razvezi slobodno.

djordjeadz

ma ne pada mi na pamet necu ni kukacom da ga dzaram!!!!!

misa-pei

Ujedi ga za uvo. To radi posao.
Država je najveći neprijatelj naroda