Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

AndreyRR

Nema opasnijih dzukela od njih

MILJAN

Citat: AndreyRR poslato 17 Februar, 2012, 19:38
Nema opasnijih dzukela od njih
DA ZNA© DA si u pravu... Goveda... A ne znaju ni da navedu koji su to opasni psi... Pazi kad rot nije, Dogo argentino, bordo¹ka doga...Samo su terijere potkaèili-...  Nemaèka doga od preko 2 metra nije opasna..ccc... Ovo æe te¹ko da za¾ivi.. 30 000 godi¹nje.. lele-...
Cave ab homine unius libri

AndreyRR

samo ne znam dokle ce ovaj narod cuteti i trpeti da ga pljackaju na koje kave izmisljotine
svaki pas je potencijalno opasan.Pa necu valjda i ja za mog fox-a da placam  ;D ;D

sibin

ma pazi da im ne platim, ne dam nista glodarima. skoro veci idiotizam nisam video od te uredbe u bgd=u

monsterbnt

Buldoge nisu stavili u opasne pse.
Ma kretenizam na kvadrat.
Eto nasli debili nacin da isplate ono ''velelepno'' govno preko ade...... A i ostace malo za letovanje.........zadnje im bilo
Smrt SVIMA!!!!

sibin

nisu buldoge ali jesu staforde posto moj mali buldog dobio drugara. ali kako god pare ne dam :)

MILJAN

Citat: monsterbnt poslato 17 Februar, 2012, 20:02
Buldoge nisu stavili u opasne pse.
Ma kretenizam na kvadrat.
Eto nasli debili nacin da isplate ono ''velelepno'' govno preko ade...... A i ostace malo za letovanje.........zadnje im bilo
Kamo sreæe da od toga mo¾e da se otplati kreda za most..
"Grad Beograd zadu¾iæe se kod Evropske banke za obnovu i razvoj (EBRD) za jo¹ 60 miliona evra, koji æe biti iskori¹æeni za nastavak izgradnje mosta preko Ade Ciganlije. Sa ovom, poslednjom pozajmicom, ukupan iznos za most preko Ade sa pristupnim saobraæajnicama dostiæiæe oko 200 miliona evra."
Cave ab homine unius libri

bigbad86

Nisu njima psi na meti nego vlasnici pasa(a nisu znali kako to da smeste u zakon valjda) a realno gledano dziberi i dizelasi uglavnom setaju Staforde i Pit Bulove. Nemoj sad neko ko je vlasnik ovih pasa da se oseti prozvanim al svaki put u parku kad vidim dizelase da setaju pse ili su to stafordi ili pit bulovi. Svako ko ima psa zna da od bilo kog psa moze da se napravi i maza i ubica. Moj burazer ima pit bula i dobar je ko dusa a drugarica ima zenku staforda koja je takode ko secer. Mog psa koji je veci rastom(retriver) bez problema mogu da pustim u bilo koje obdaniste da se igra sa decom i da ode u obdaniste sto ne bih mogao da kazem za nekog ko ima pekinezera ili nekog malog zivcanog terijera. Tako da i velicina psa ne igra ulogu. Kod nas u kragujevcu je obavezno nosenje korpe za pse koji su u grebenu preko odredjene visine? EEEEJ!
Idiotizam cist.
Ako zbog par dizelasa koji ne kontrolisu svoje pse svi vlasnici placaju taksu onda do kurca...

AndreyRR

uvek se najebe zbog pojedinaca

Stevan

Pise danas u novinama da su opasni psi "Psi koji se koriste kao cuvari"
VRH! Ovo je mogao samo da napise neki idiot koji nikad nije imao psa. Ako ti je pas pusten, pa makar i pudla, cuvace teritoriju NA NEKI NACIN :)

AndreyRR

ima da najebu ovi iz security-a

sibin

ma tu uopste ljudi ne trebaju da se nerviraju samo bojkot placanja kao tv pretplatu i sl.

Iron Runner

Nema problema..ako uspeju da udju i da izadju nek naplate ;)
Some rely on
FATE
Some rely on
LUCK
But when I'm on my
BIKE
J just dont give a
FUCK...!!!!!

Kengur

Vidim da cu morati da kupim dva kom dogo argentino pa nek udju sto kaze Iron....

MILJAN

Citat: Kengur poslato 19 Februar, 2012, 18:18
Vidim da cu morati da kupim dva kom dogo argentino pa nek udju sto kaze Iron....
Dogo je jako opasan pas...Ne bih ti savetovao..Uvek napada grlo..Nikada ruku ili nogu...Ovi terijeri su bezazleniji.. Dogo su izbacili iz policije u Brazilu iako su ih masovno nabavili..Zato ¹to je ubijao progonjenog ili u nekim sluèajevima je naneo opasne povrede.. Ovo su neki od pasa od kojih je rasa nastala-.-
http://pitbullmixed.com/wp-content/uploads/2011/05/20110505-104901.jpg
http://www.dogoargentino-japan.com/Nueva_Cordoba_Dogo_MainoCunta_Estuquina.jpg
Cave ab homine unius libri

AndreyRR


yzf750

Citat: MILJAN poslato 19 Februar, 2012, 18:36
Citat: Kengur poslato 19 Februar, 2012, 18:18
Vidim da cu morati da kupim dva kom dogo argentino pa nek udju sto kaze Iron....
Dogo je jako opasan pas...Ne bih ti savetovao..Uvek napada grlo..Nikada ruku ili nogu...Ovi terijeri su bezazleniji.. Dogo su izbacili iz policije u Brazilu iako su ih masovno nabavili..Zato ¹to je ubijao progonjenog ili u nekim sluèajevima je naneo opasne povrede.. Ovo su neki od pasa od kojih je rasa nastala-.-
http://pitbullmixed.com/wp-content/uploads/2011/05/20110505-104901.jpg
http://www.dogoargentino-japan.com/Nueva_Cordoba_Dogo_MainoCunta_Estuquina.jpg

sve je to u redu i lepo sto poznajes rasu ali malo preterujes...ispada da takvog psa niko drugi nemoze da ima...covek,odnosno vlasnik je jako opasan i niko drugi.istina da ima sve predspozicije da radi to sto si naveo ali ti psi koje pominjes su selektovani,dresirani i pripremani da rade takve stvari,kao sto bi vodili slepe ljude da se radilo sa njima u tom pravcu.u kontaktu sam sa takvim i slicnim psima ceo zivot i znam o cemu pricam,a oni koji nisu i misle da pojedinim rasama izraste rog i ubiju gazde i takve neke price mislice da je ovaj pas ubica i nista vise.....

yzf750

i onnda  takvi ljudi uvode takse,poreze ili sta vec na odredjene rase zbog totalnog neznanja..juce neki mesanac nemackog ovcara napao i izujedao zenu i decu ..znaci i nemacki ovcari na spisak...idiotizam

sibin

ma tu rase nemaju nikavog uticaja na porez. kase su prazne izbori idu pa racunaju da tu mogu da ustinu koju paru. a u ostalom polako posle terijera docice na red i buldozi i ovcari pa rotovi dobermani samo da se uhodaju sa pljackanjem naroda.

Havarisan

ja imam boksera komada dva. sta kazes za njih? da li treba obratiti paznju na neke stvari? maja ce napuniti godinu dana.