Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Phoenix

vala bash,odlepio je od kako sneg pada  [ludak]
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

yzf750


yzf750

ovo je jos   dok  nije bila kod mene.....

yzf750

a ovo u oktobru prosle godine

yzf750

tu je 4 meseca imala Sila se zove......

yzf750

a ova dva muzjacica sam imao letos :D

yzf750


yzf750

to je par slika sto imam na laptopu,kuci je jos gomila ;D

ljilja-pei

Fantastièni su!!!!  Kakve prevarantske nju¹ketine, pogotovu ©ila na treæoj fotki! :) :) :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

yzf750

nekad  imao ast  SILU ,uginula od starosti,obozavao sam je...tuga golema,12 godina imala,Posle rotvajlera,jedino nije znao da prica,neverovatno pametan,muzjak,bio zaje...za druge pse u pocetku ali sam mu pokazao ko je gazda par puta i vise nikad nisam ni povikao na njega,13 godina,prestao da jede,poceo da se gasi bukvalno,vet kaze to je to...nikakve inekcije nisu mogle da ga podignu,naravno sve sam pokusao.bez psa ne mogu da zamislim svoje dvoriste i uzmem prvo REU,trenutno nemam sliku ovde,pa Silu koju vidite i  koja je dobila ime po nekadasnjoj ljubimici..to je nova radost,mada stare nikad necu zaboraviti...

yzf750

neverovatna je,takva je slihterka da je to neverovatno...pravi svakakve gluposti ali kad te pogleda tim ocima sve joj je oprosteno.... ;D

MILJAN

STIGLE PRINOVE DANAS: 3 ®ENKE I 3 MU®JAKA(BILO IH JE 4 ALI JE JEDAN MALOPRE SKVIKNUO)





Cave ab homine unius libri

mkt


yzf750

cestitam [thumb_up] svaka cast....ja sam ocekivao pred novu godinu prinove ali nista,ostala prazna.... :'(

Stevan

Jedan muzjak iz ovog DA legla dolazi u Jakovo!!! :D :D :D

MILJAN

Ovi u BG uveli taksu na opasne pse..  :D A koji pas nije opasan? A koji jste? Da li postoji klasifikacija svetske kinolo¹ke organizacije o opasnim i miroljubivim psima?
Cave ab homine unius libri

mkt

jel to vazi samo za Beograd ili i za celu Srbiju

MILJAN

Cave ab homine unius libri

monsterbnt

Citat: MILJAN poslato 17 Februar, 2012, 19:09
Ovi u BG uveli taksu na opasne pse..  :D A koji pas nije opasan? A koji jste? Da li postoji klasifikacija svetske kinolo¹ke organizacije o opasnim i miroljubivim psima?

Itekako su opasni. Opasni po dzepove vlastodrzaca ako se iskuliraju
Smrt SVIMA!!!!

MILJAN

Poreska re¹enja Uprave za javne prihode grada Beograda, koja je nadle¾na za naplatu lokalnih komunalnih taksi dobijaæe oni graðani, èiji se ljubimac nalazi na evidenciji Centralnog registra opasnih pasa Uprave za veterinu Republike Srbije. Kako re¹enje o plaæanju ove takse ne bi plaæali ljudi koji su prestali da budu vlasnici opasnih pasa ili im je pas uginuo a nisu ga ispisali iz Centralnog registra, iz Sekretarijata za komunalno stambene poslove podseæaju da je obaveza svih vlasnika pasa da nastalu promenu prijave Upravi javnih prihoda Grada Beograda u roku od 15 dana, od dana nastupanja promene. Pod promenom se podrazumeva promena vlasni¹tva (nastala prodajom ili poklanjanjem psa), uginuæe psa i druge okolnosti koje uzrokuju promenu u Centralnoj bazi podataka o psima republièke Uprave za veterinu. A dokumenta koja treba da dostave su izjava ovla¹æenog veterinara, odnosno veterinarske organizacije da je pas promenio vlasnika, odnosno dr¾aoca ili da je uginuo i kopija potvrde Uprave za veterinu o unetoj promeni u Centralni registar podataka, kako bi bila evidentirana promena obveznika ili prestanak obaveze plaæanja komunalne takse za vlasnika psa.

Da podsetimo, Odluka o naplati lokalne komunalne takse za dr¾anje opasnih pasa stupila je na snagu 1.januara 2012.godine, a uvedena je na inicijativu Sekretarijata za komunalno stambene poslove nakon serije incidenata koje su izazvali vlasnièki psi koje zakon defini¹e kao opasne pse.
Po novom zakonu, za opasne pse va¾e: pitbul terijeri, bul terijeri, mini bul terijeri, amerièki stafordi i njihovi me¹anci.
PREDHODILO JE OVO:
“Beograd æe uvesti taksu za dr¾anje opasnih rasa pasa u iznosu od 30.000 dinara na godi¹njem nivou i poo¹triti kaznenu politiku, najavljeno je na konferenciji za novinare u Skup¹tini grada… “
Cave ab homine unius libri