Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MILJAN

Citat: nano poslato 28 Januar, 2012, 18:00
Onom ko zna ne moze to da promakne ;) Ovaj zuti staff ti je  [thumb_up], ima preteranu glavu
Ima sada 10 meseci.. JO¹ æe da ¹iri glavu leða i grudi.. Jo¹ leluja kada hoda u kièmi.Ali biæe gtoseka do jula. Tigrasti ima 4 godine i napucan je do koske.. Nagruvao se negde sa 1.5 god starosti.. MAda njima glava mo¾e da raste i do 2 godine.. Za 4 mseca æu imati mu¾jaja-¹tene Dogo argentino i 2 ¹teneta staforda.. :)
Cave ab homine unius libri

castor

Miljane, brate, koliko æe¹ ti njih onda da ima¹ u ono malo dvori¹ta? Oni æe da se kolju iz dosade i nedostatka prostora, ako ne veæ iz drugih razloga kada ih sve zajedno spakuje¹...
It's the ride that matters, not the bike…

MILJAN

Citat: castor poslato 28 Januar, 2012, 23:15
Miljane, brate, koliko æe¹ ti njih onda da ima¹ u ono malo dvori¹ta? Oni æe da se kolju iz dosade i nedostatka prostora, ako ne veæ iz drugih razloga kada ih sve zajedno spakuje¹...
Imam boxeve iza kuæe..Ima prostora..  ;)
Cave ab homine unius libri

UFF


serbduck



   Bisenija raste...



  ....i obozava sneg.


Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

sibin

ne znam zasto ali svi psi koje sam imao i video uopste obozavaju sneg.

serbduck

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

sibin


MILJAN

Citat: serbduck poslato 01 Februar, 2012, 12:28

  Jos par fotkica...









Uh ala raste... I ovaj moj se nagojio sa 10 meseci-..-.-Iæi æe u ¹irinu jo¹ 5 meseci-otprilike.. Ali sam morao brdo slame da ubacim... Kada je miran, jako mu je zima-...

















Cave ab homine unius libri

sibin

kakav staford. ozbiljno se razmisljam da uzmem jednog za drustvo ovom mom ludaku.

monsterbnt

Ej sibine pocinjem da te mrzim i ozbiljno razmisljam da ti ukinem privilegiju da kacis slike svog kengura ovde :P

Presladak je. Ja ti rece da je americki buldog super pas :D

moj je bio u ovom fazonu

Vicious bulldog and his baby
Smrt SVIMA!!!!

sibin

hvala, extra su buldozi. ovaj moj je barem za sad izuzetno smotan kad pokusava da trci, svaki put se isprepadam da ce da se zapetlja u nekakvo klupko. :) 

MILJAN

Citat: sibin poslato 01 Februar, 2012, 23:01
kakav staford. ozbiljno se razmisljam da uzmem jednog za drustvo ovom mom ludaku.
Tvoja druga fotka je jako dobra...Za èasopis je...
Veèeras sam po debeloj zimi ¹etao kreleta... Banja je ledena...Prekjuèe je bilo -25C. Za sada se dr¾i mali...©ta ti je mladost..  :D Meni se i zubi smrzli...U¾asno je hladno..  :o






(Powered by frubar.net)

Cave ab homine unius libri

sibin

pa ti si iz banje, prelepa je sad sam bio dole 6 dana na odmoru. a sto se tice zime ovaj moj me zajebavao danas, igram se sa njim u dvoristu meni se kosti smrzle a on nece u kucu. njemu lepo on bih jos da trckara oko kuce.

Gašpar

Sibin, shareovacu ovu drugu sliku ako se ne ljutis ;)

sibin

samo napred zato ih i stavim ovde :)

CADILLAC

BMW BoxerClub Pancevo 666

sibin


MILJAN

Ovaj ima kaput a ovaj tvoj u majici.. :D
Cave ab homine unius libri

sibin

nemam pojma ja se smrznem uzas a on nece iz snega da izadje. vijam ga da udje u kucu, prosto obozava sneg.